PDA

View Full Version : Девствена на 17 ..



mirela123
06-26-2013, 08:44
На 17 съм и съм девствена.Всички мои приятелки вече не са и ми казват,че трябва да го направя,други ми казват да си чакам и не знам ..понякога се замислям дали да не го направя.Повярвайте ми ,знам че е тъпо да го направя така с някой просто,за да мине..,но след 3-4 месеца ставам на 18 ..и 18 годишна девственица?? Но пък винаги съм искала първия ми път да е със специален човек..все пак ще го помня винаги.
А и друго нещо е,че ме е страх.От мисълта за самата болка...казвали са ми,че боли много,други не чак толкова и не знам :Х ...
Не съм готова да го направя още,а всички ми казват,че изпускам много..И не знам :Х Какво мислите вие?

AnzaRe
06-26-2013, 08:47
Кво слушаш клъощавите си катерици е стой си така както е.Недей вземай съвети от мръсни кучки.

kiro1254
06-26-2013, 09:12
Изчакай, ти сама усетиш кога ти е дошло времето.

Fisherman
06-26-2013, 10:34
И какво като си 18 годишна девственица?Айде стига ходихте със стадото.

Сера в устите на всички,които си мислят,че да загубиш девствеността си на 14 е нормално.

GospodinOtkat
06-26-2013, 10:46
изчакай някой специален защото секса без любов не е секс и няма нищо по хубаво от това да си с най близкото ти създание и да го направите двамата заедно за първи път да сте си първи. с приятелката ми съм от 3 години и сме си първи и не съжалявам че изчаках бяхме малко по малки ама въпреки всичко просто знаехме че сме един за друг и така изчакай и ти човека с които ще се чувствате така

marilyn
06-26-2013, 10:49
Ако ти се прави секс- прави. Но недей само, защото твоите приятелки са. Аз като бях на 18 си водех редовен полов живот, защото исках. А моите приятелки повечето- не. Но не съм им говорила колко много изпускат, защото всеки си има глава на раменете и преценява за себе си.
Ако утре приятелките ти кажат, че е много яко да се хвърлят от 10тия етаж и ти ли ще го направиш?

GospodinOtkat
06-26-2013, 10:52
Ако обичаш някой много силно можеш да направиш и такива неща като да се хвърлиш от 10тия етаж

JDeel
06-26-2013, 11:39
Доколкото знам за момичетата първия път съвсем не е забавен, така че с който и да го направиш - все тая. Но съм далеч от мисълта че има нещо за изпускане и че трябва да се направи задължително преди 18. На който както му идва отвътре.

MsBonbon
06-26-2013, 13:10
допреди 2 месеца бях в същата ситуация(и аз съм на 17 и моите приятелки бяха започнали със секса и ме навиваха от доста време).Не мисля,че е нещо срамно да СИ НА 17/18 И ОЩЕ ДА НЕ СИ ПРАВИЛА СЕКС..МИ НЕ СИ ПОПАДНАЛА НА ЧОВЕКА.Не бързай само защото другите така правят ;) А относно болката и мен много ме бяха наплашили,че боляло,че не се търпяло дъра бъра...заради такива приказки имам 2 не успешни опита за първи път,но не съжалявам,че не се е получило ;) В последствие разбрах,че съм се страхувала напразно от прословутата болка.Много зависи и от партньора ти няма лошо и двамата да сте си първи,но от друга страна опита си е опит.Така че,ако той е достатъчно нежен,ти достатъчно възбудена болката не е чак толкова голяма,не че я няма ,но не е болка за умиране :) И пак казвам не бързай!

Cооkie
06-26-2013, 13:16
Пф, голяма работа. Аз го направих за първи път на 20 (не защото съм чакала принц на бял кон, просто така се получи). С други думи - не го мисли толкова, каквото стане - такова.

Glamour92
06-26-2013, 13:17
Добре,де-нали не ти е изписано на челото "ДЕВСТВЕНИЦА" ?
Какво те притеснява тогава..?

Освен това няма нищо странно,плашещо или ненормално.
Ако на 11 не си ,тогава е.

DisappointedDreamer
06-26-2013, 13:30
Добре,де-нали не ти е изписано на челото "ДЕВСТВЕНИЦА" ?
Какво те притеснява тогава..?


Пък дори и да и беше изпиsано, какво лошо има? Защо определението "девsтвеница" е лошо (говорим чиsто физичеsки).

А) Първия път няма да го помниш дълго. Няма да е нищо sпециално. Грешно е това, че момичетата помнят първия път и първия sи и за тях, те sа sпециални. Тцъ. И двете ги отпиsах отдавна от животът sи.

Б) Ако ти sе прави sекs - направи го.

В) Болката е sтрого индивидуална, но може да sе предотврати макsимално s дълга любовна игра и лубрикант.

DisappointedDreamer
06-26-2013, 13:31
изчакай някой специален защото секса без любов не е секс и няма нищо по хубаво от това да си с най близкото ти създание и да го направите двамата заедно за първи път да сте си първи.

Завиsи от наглаsата ти.

naksdy
06-26-2013, 13:34
Аз го направих на 18 и половина. И кво от тва, да не са ми се смеели? Моята (тогава) най-добра приятелка се клецаше наляво-надясно и постоянно я наричаха с цветущи имена. Не исках да съм като нея, учех се от нейните грешки, докато накрая дойде подходящия (абе честно казано винаги си е бил тук, ама хайде). Не съжалявам че го направих с него, съжалявам че не го направих по-рано :D Та мисълта ми е изчакай, остави ги ония да се пецкат както си искат, ще дойде господин идеален и при теб. Не го прави за спорта! ;)

klimatronik
06-26-2013, 13:39
Бе за кви специални дрънкате ? Щото може да чака още години, а опитът както казахте е важен.

klimatronik
06-26-2013, 13:46
Аз го направих на 18 и половина. И кво от тва, да не са ми се смеели? Моята (тогава) най-добра приятелка се клецаше наляво-надясно и постоянно я наричаха с цветущи имена. Не исках да съм като нея, учех се от нейните грешки, докато накрая дойде подходящия (абе честно казано винаги си е бил тук, ама хайде). Не съжалявам че го направих с него, съжалявам че не го направих по-рано :D Та мисълта ми е изчакай, остави ги ония да се пецкат както си искат, ще дойде господин идеален и при теб. Не го прави за спорта! ;)
Tя и да го намери въобще не е сигурно ,че той ще се влюби в нея? После кво? Още 5 години?

marilyn
06-26-2013, 13:49
Е, това с "идеалния" ми е малко захаросано.
А и наистина първият път няма да ти е кой знае какво, после като се опознаеш, видиш какво ти харесва, придобиеш повече опит и самочувствие... тогава става много по-готино.

Сексът е прекрасно нещо, аз лично не знам как на 18 нямаш нужда, но наистина е глупаво да го правиш, само защото приятелките ти го правят.

DownloadVirus
06-26-2013, 14:15
Идеални хора няма и за това не ги търси..Потърси си някое нормално момче,което да си заслужава просто..

lorosh2
06-26-2013, 14:15
Po dobre sega da go naprawi

heartshapedbox
06-26-2013, 14:16
Защо трябва да се сравняваш с другите?
Не го мисли толкова, няма от какво да се срамуваш а и рано или късно ще стане.

draid
06-26-2013, 14:41
Да правиш с някой секс, само за да си правила, то определено трябва да ти липсва интелект.

klimatronik
06-26-2013, 14:44
Да правиш с някой секс, само за да си правила, то определено трябва да ти липсва интелект.

А да ти се прави секс, но да отлагаш поради липса на любов с ,,точния човек'' - е глупост.

draid
06-26-2013, 14:47
Нея не я притеснява това, ако беше прочел внимателно какво е написала. Стоя зад мнението си все още

Glamour92
06-26-2013, 14:49
...
Не съм готова да го направя още,а всички ми казват,че изпускам много..И не знам :Х Какво мислите вие?

klimatronik,само дето на авторката не й се прави секс.
Просто не й се ще да е девствена.

Samo Botev Plovdiv
06-26-2013, 14:54
Чакай още поне 2 - 3 години , а ако дойде идеалното момче и се почувстваш готова , го направи. Защо трябва да се срамуваш в днешно време , че си девствен/а (аз съм девствен и не се срамувам). Не го прави , защото в твоите приятелки е проникнал целият квартал.

ge6aaaa3
06-26-2013, 14:56
И какво като си 18 годишна девственица?Айде стига ходихте със стадото.

Сера в устите на всички,които си мислят,че да загубиш девствеността си на 14 е нормално.

Е тука рибока е прав! Ако някой те върне, защото си девствена, то за какво ти е тоя дебил? Казаха ти, ако ти се прави секс-прави го за себеси, а не за приятелките си.

klimatronik
06-26-2013, 15:00
Нея не я притеснява това, ако беше прочел внимателно какво е написала. Стоя зад мнението си все още
Да де, аз нямах предвид нея ;) понякога обичам да си тролвам незабелязано ;)
Иначе към авторката . и аз съм н 18 и съм девствен ;) и ми е все тая кой кво мисли

hriseto_22
06-26-2013, 19:22
Знаеш ли не е срамно,че си още девствена. Не го прави само защото другите ти казвам,че е смешно да си девствена на тази възраст....в това няма нищо срамно :) лично аз го правих за първи път на 20 год. и нямаше нищо срамно.По-добре изчакай половинката и бъди сигурна дали искаш той да ти е първият.И не си мисли,че изпускаш много.Спокойно.

naksdy
06-26-2013, 19:52
Защо да няма господин идеален? Винаги ще има момче, което да го хареса, да не вижда недостатъците му и т.н. Какво, по-добре ли е да си легне с първия срещнат, ей така за спорта? Ако иска да спортува, да го прави, но не от сефтето, защото ще съжалява после. То кога не го направиш с кеф, за кво говорим изобщо? А това че приятелките ти са ебати злобарките и непрестанно ти говорят и намекват, че си едва ли не последната девственица на земята, сама си прави преценката.
За днешните момичета май девствеността е като болест. В моето училище имаше едни батковци, които играеха ролята на "лекари" и срещу определена сума и терен, веднага те "лекуваха". Не знам колко им беше тарифата, но имаше слухове за от 20 до 50лв...

anonymous908491
06-26-2013, 21:20
На 17 съм и съм девствена.Всички мои приятелки вече не са и ми казват,че трябва да го направя,други ми казват да си чакам и не знам ..понякога се замислям дали да не го направя.Повярвайте ми ,знам че е тъпо да го направя така с някой просто,за да мине..,но след 3-4 месеца ставам на 18 ..и 18 годишна девственица?? Но пък винаги съм искала първия ми път да е със специален човек..все пак ще го помня винаги.
А и друго нещо е,че ме е страх.От мисълта за самата болка...казвали са ми,че боли много,други не чак толкова и не знам :Х ...
Не съм готова да го направя още,а всички ми казват,че изпускам много..И не знам :Х Какво мислите вие?

Мисля си, че мога да изкарам кинти от теб. Навита ли си да си продадеш девствеността на някой и за колко ?

DownloadVirus
06-26-2013, 21:29
Завистта е голямо нещо , нормално да искат да станеш като тях.. Не ги слушай,прави си каквото ти знаеш .

momichehah
06-27-2013, 12:05
a se zamisli: zadyljitelno li e da si kato drugite? zashto trqbva da poluchavash kompleksi ot tova naprimer ;)) ne si struva! naprotiv dori e pohvalno!

Tyler The Creator
06-27-2013, 12:11
Ужас. Хващай първата краставица пред очите ти и бухай смело.

Fisherman
06-27-2013, 12:11
Завистта е голямо нещо , нормално да искат да станеш като тях.. Не ги слушай,прави си каквото ти знаеш .

Каква завист?Модерните хора мислят девствеността за нещо срамно,те са директно празноглави същества.

DownloadVirus
06-27-2013, 12:54
Има хора,които завиждат на такива момичета и искат да ги направят като тях.. Иначе знам,че е модерно да се ебеш на ляво и на дясно,чат-пат съм чувал и без кондоми се ебат и после може да раздава болести като топъл хляб само кат' те докосне.

PainMonopoly
06-27-2013, 16:54
На мен ми е по-скоро интересно защо не си девствена? Имала ли си гаджета? А гаджета с които си изкарвала повече от месец? Защо не и го направила с тях? Сега имаш ли гадже?

Ако няма съвсем с кого да го правиш, не се изебавай с първия когото срещнеш, само защото те притискат. Но това е ако няма с кого да го направиш.

Supermassive____
06-27-2013, 18:34
Щом толкова напираш ела да те треснем :D

Mimi_mimi_99
06-27-2013, 19:40
АзЗЗ пък смятаМ че не е нормалнУ да си деФствена на 17.............. Аз преди 1 година започнах да правя СЕЕЕЕкС и ми е супеЛ! Смотано е да си девстенааааа!

SpiritInBlack
06-27-2013, 19:42
Ок е да си девствен и на 20 години, стига да е заради осъзнат избор , а не заради различни проблеми. Само не трябва да позволяваш това да пречи на отношенията ти с хората. Ще ти кажа една малка тайна - никое момче не иска фригидна мацка или дърво в леглото , обаче на всички ни умира интересът щом разбереш , че е курвата на квартала , която е спала с всички заради бройката.

ge6aaaa3
06-27-2013, 19:44
АзЗЗ пък смятаМ че не е нормалнУ да си деФствена на 17.............. Аз преди 1 година започнах да правя СЕЕЕЕкС и ми е супеЛ! Смотано е да си девстенааааа!
Дано да си трол, мамка му, дано!

Cameo
06-27-2013, 19:49
^ Абе не е трол... :/

Mimi_mimi_99
06-27-2013, 19:55
щото вие сте дествени цял живот и ние ли да не правиме секс!

Fisherman
06-27-2013, 19:58
да

ge6aaaa3
06-27-2013, 20:02
Виж, ся, ако си набор 89 и си девствена, може и да мине за смотано, ама 99?!?!? И защо, кифличке мамина златна ненагледна, пишеш толкова олигофренски?!?
Едит: Сега видях, че си писала и в други теми. Моля те, кажи че си трол, защото иначе е много зле работата.

Mimi_mimi_99
06-27-2013, 20:07
еммм щот пиша бързо ся това ли е проблема или че някой хора са задръстени нацяло

Sirona
06-27-2013, 20:10
не се заяждайте с кифличката, като я поочука живота може и да стане човек...по темата - няма за какво да се притесняваш мила, направи го когато ти се почувстваш готова :)

Fisherman
06-27-2013, 20:11
Тоя акаунт е толко фейк,че не знам за какво си говориме тука.Създаден е за тая тема с вчерашна дата.Никога не съм виждал по жалки опити за тролване от тоя форум.

Mimi_mimi_99
06-27-2013, 20:16
а ти па ти е мноо готин акаунта с тоя келеш на аватара!!!

cunt
06-27-2013, 20:18
Каквото и да си говорим девствеността е психологическо бреме

MarkKnight
06-28-2013, 01:40
До къде стигахме....18 годишно девствено момиче да става предмет на подигравки и изобщо да се третира като по нисша класа....аман от тъпи малки курви,дето си мислят,че секса на 14 години е геройство

Zarity
06-28-2013, 01:45
Факта че те е срам да си девствена и че се притесняваш от мнението на хората за това,подсказва че не си готова за секс.

baby_baby
06-28-2013, 14:25
Когато си готова тогава го направи само ти си знаеш

bilqnavod
06-28-2013, 15:14
Я горе главата. Какво си увесила нос. Не се води по чуждия акъл, защото ще сбъркаш. Имай самочувствие, за това което си. Едно нае***е няма да те направи нещо повече от другите, даже напротив.
Живей си както до сега, учи си, гледай си задълженията, а... за първия път не се притеснявай, ще срещнеш човека след известно време, дори и без специално да го търсиш. След това сама няма да усетиш колко естествено ще се получат нещата. Късмет.

Your.Passion
06-28-2013, 15:31
Ти сама каза,че не си готова.

пAteNцЕ
06-28-2013, 17:27
ъъъ гледай себе си не другите, това е лично нещо свързано само и лично с теб( и донякъде с този, с когото ще го направиш)

kaRamella
07-02-2013, 11:06
О забога , на 17 и аз бях девствена.

fUcKsMiLe
07-02-2013, 12:23
Факта че те е срам да си девствена и че се притесняваш от мнението на хората за това,подсказва че не си готова за секс.

+1
Доста е глупаво да смяташ, че трябва да го направиш, защото някой ти е казал, че изпускаш нещо.
Та ти си на 17, не на 30-40, че да се притесняваш от това.

Luidgie
07-02-2013, 12:48
На 17 съм и съм девствена.Всички мои приятелки вече не са и ми казват,че трябва да го направя,други ми казват да си чакам и не знам ..понякога се замислям дали да не го направя.Повярвайте ми ,знам че е тъпо да го направя така с някой просто,за да мине..,но след 3-4 месеца ставам на 18 ..и 18 годишна девственица?? Но пък винаги съм искала първия ми път да е със специален човек..все пак ще го помня винаги.
А и друго нещо е,че ме е страх.От мисълта за самата болка...казвали са ми,че боли много,други не чак толкова и не знам :Х ...
Не съм готова да го направя още,а всички ми казват,че изпускам много..И не знам :Х Какво мислите вие?
Ти очеизвадно си индивид без собствен мозък. Шубе те е от болката, сигурно нямаш и "специален" човек с когото да го направиш - съответно за какво изобщо говорим? 18 годишна девственица мали мали къде се чуло и видяло момиче на 18 да е девствено? За всичко си има време - твойто не е дошло още - да изпускаш, но по-добре ли е да ог направиш с някой на когото не му дреме за тебе, само и само за да се впишеш и да има за какво да си клюкарстваш с приятелките? Ти сама казваш, че не си готова защо изобщо се чудиш? В крайна сметка имаш цял живот да правиш секс т'ва дали ще го направиш в рамките на 3-4 месеца или повече в момента не е от никакво значение. Ако ще ти е по-кеф да те наебат в някой кенеф някакъв непознат индивид с кой знае какви болести и хигиенни проблеми - давай - т'ва е най-лесно.

sneering
07-02-2013, 12:56
Факта че те е срам да си девствена и че се притесняваш от мнението на хората за това,подсказва че не си готова за секс.

Или подсказва за една опростена среда,в която е на мода ранния секс поради липсата на други забавления.

SummerWave
07-02-2013, 14:40
девствените се познават отдалече :С

LadyTerrible
07-02-2013, 19:18
Авторке,не се води по акъла на тия твойте тъпи кифли...като се се налупали на по 14 да не би да са станали много важни?
Аз те съветвам да изчакаш и да намериш човека,на който можеш да се довериш,към когото имаш чувства и когото наистина желаеш.Няма смисъл да преспиш с някого само защото не искаш да изоставаш от другите и скоро ставаш на 18....почакай и няма да съжаляваш. ;)

Tsukuda_Hiroshi
07-02-2013, 19:46
Повярвай ми, някой може да те забележи и хареса точно, защото няма да си като другите. Едно е момиче да е спало с 1 камара народ (пък и просто с някого - бройката никога не може да е сигурна) и да казва "Не съм курва", друго е момичето да е девствено и някой да каже "Тая е курва"...
Ще ти дойде реда, спокойно! И честно казано - не е кой знае какво...