PDA

View Full Version : Чудя се..



Dank
06-26-2013, 16:15
Здравейте на всички. Колебая се между две неща. Това лято след като завърша училище се стремя да започна да карам скейтборд (вече 4 години планинско колоездене ми омръзна). Събрал съм пари и съм си избрал точната дъска, но тук идва проблема. Колебая се и за бойно изкуство. Понеже не сме от най-заможните семейства преди гледах някакви уроци от нета как да научим дадено бойно изкуство, но това е все едно усмивка по радиото. Мисля да си взема скейт и да си правя упражнения за тялото както обикновено, но без да тренирам бойно изкуство. От друга страна мога да си дам парите и да се запиша на бойно изкуство, но не мисля, че ще ми трябва толкова много колкото самата тръпка от скейта. Не мисля, че ще ми и потрябва бойното изкуство, но в тази държава или биеш или те бият и някой път ме е страх да не попадна в ситуация, където изхода е само налагания. Все пак боя е най-крайната мярка за решаване на даден проблем. Вие как бихте ме посъветвали? Благодаря предварително.

malkasladka
06-26-2013, 16:24
Ами незнам какви са цените на дъските, но за бойното изкуство ще трябва да плащаш редовно, затова ще ти излезне и по-скъпо, а каза, §е не сте толкова заможни, така §е по-добре скейта, а и останах с §уството, §е скейта ти се иска пове§е отколкото бойното изкуство, а и ако толкова те вле§еше бойно изкуство, нямаше да говориш за "бойно изкуство" а за "бойноТО искуство", така §е е ясно...

kittyKat
06-26-2013, 20:49
И двете съм ги практикувала и от личен опит мога да ти кажа, че бойното изкуство ще те дари с много повече особено, ако избереш киокушин или нещо подобно. Учи те на дисциплина най-малко, пък и може да ти послужи и на улицата както каза сам замисли се кое има повече плюсове за теб.