PDA

View Full Version : Женски изкушения.



butterflyyy
06-26-2013, 17:20
Здравейте! (: Понеже завършвам тази седмица и ще имам много свободно време, се зачудих с какво да го запълня. Потърсих в интернет неща от сорта на " изкушения, които трябва да опита всяка жена" или нещо такова, но понеже нищо не открих реших да направя тази тема. ( Съжалявам, ако Ви се стори тъпа, но мнението Ви найстина е важно за мен. ) Под тези "изкушения" имам впредвид масажи, маникюри, коктейли и подобни неща. В тази тема, искам да ми предложите такива малко сладки изкушения или просто малки неща, с които всеки ден да ми е пълен с релакс и да си прекарам страхотно през ваканцията. ;д Моля някой, ако се сеща за нещо да сподели ^^ Или просто кажете как си почивате и премахвате умората от себе си. (: О и може да съм объркала раздела, за което се извинявам.

malkasladka
06-26-2013, 17:33
По§ивам си с някой хубав филм или книга, пред компютъра понякога, боже, от кога не съм имала свободно време. Премахвам стреса с джогинг...

sexa_na_kompleksa
06-27-2013, 06:18
Прави неща, които на теб ти харесват и са ти любими, а не това, което ние, непознатите във форум, обичаме.

Glamour92
06-27-2013, 06:33
^ Може би търси идеи.

Аз се възползвам от стандартното-маникюр,педикюр,ароматна вана,маски от всякакъв вид,маслени бани,тренировки,мъдрене на стихчета и размисли върху хартиен носител енд соу он
Обожавам да се глезя и го правя дори,когато нямам чак толкова свободно време.
Това са моите си минутки. :)