PDA

View Full Version : Калъфи за телефони и трикове за измъкване



Renesme Cullen
06-26-2013, 19:25
Така. Първият ми въпрос към вас не е точно към тази тема, но понеже вторият е, а не ми се пише на две места, ги събрах в едно.
Първо, може ли та кажете магазини за калъфи за iPhone, но не тип "чорап", а такива за отзад. Ако може да е в района на Гео Милев-Редута-Центъра в София.
Второ. Тези дни отивам на село. Но понеже там всички имаме работа (помагаме на бабите и дядовците си) през деня, и излизаме вечер. Но Бог знае защо, мен ме пускат само до 12. Баба ми, която живее там, е наясно, че е съвсем безопасно, селото не е от най-големите и населените, бесни животни няма, хората са добре настроени и т.н. Тя ме пуска до колкото искам на вън. Обаче баща ми, който не е от това село и изобщо няма представа какво се случва, а наще са разведени и той ми е попечител, съответно мама няма власт (както и баба), не ми позволява да седя до късно. Приятелите ми са адски свестни, повечето са ми далечни братовчеди, израснах с тях, но според него са "опасни". Хубавото е, че имам прозорец, който е към улицата и само един малък скок и съм на тротоара. Страх ме е да не ме усети баба обаче, особено като се прибирам. Идеи как да се измъквам, без да я събудя, защото тя е в съседната стая?

pamito14
06-27-2013, 16:49
ха не съм от София а за измъкването с приятелите на място по лесно ще го измислите на колко си 13 ?

Renesme Cullen
06-28-2013, 09:48
ха не съм от София а за измъкването с приятелите на място по лесно ще го измислите на колко си 13 ?
14 :D

sandeto0
06-28-2013, 10:06
Копаеш един тунел с вилица под леглото и всяка нощ се промушваш, пробвано и работи