PDA

View Full Version : Мили жестове?



maks120
06-28-2013, 06:45
Здравейте, нов съм в сайта и не знам дали има такава тема, за това се извинявам предварително ако има. Та проблемът ми е, че с гаджето ми постоянно се дрънкаме за глупости. НА по 15 - 16 години сме, но не сме от един град и това малко ни пречи. Тя обича постоянно да й доказвам, че я обичам, а за мен е малко трудно, защото вече идеите ми свършиха. Нямаме възможност да се видим или да отида при нея, за това ще ви помоля да ми дадете някакви идеи :) Мерси предварително.

BlueFace
06-28-2013, 09:48
Какво си тровите живота на 15-16 години с връзки от разстояние... Пък и колко да я обичаш на 15-16 , още повече като главно си комуникирате в нета... Но ако си толкова твърдоглав, че решиш да продължиш да се измъчваш с тази "връзка" моите предложения са -

1. - Направи и CD с готини песнички, сложи го в готина кутийка, направи на фотошоп някаква готина заглавна обложка за CD holder-а , напиши и любовно послание към микса и ги прати по куриер или по пощата.
2. - Направи и някакво клипче ( dafuq брат това , за което те моли звучи адски глупаво...) Идеи за клипчето...хмм..Може да си харесаш някаква любовна песен, да изрежеш аудиото и да направиш нещо като пародия на клипа или свой си клип, в който уж я пееш.

Не знам, за мен цялата идея на това "тя обича постоянно да и доказвам, че я обичам" ми е леко тъпа. Тези неща не се правят по принуда, трябва да го усещаш отвътре.

NikafNqkaf
06-28-2013, 09:56
Поговори си с нея по въпроса с доверието. Щом винаги иска да й доказваш нещо, значи ти няма никакво доверие и си мисли, че се зарибяваш с тая и оная от твоя град. А нея я използваш за между другото, колкото да си имаш играчка. Което е нормално за подобни връзки и са много отвратително нещо. Особено пък, като нямате възможност да се ВИЖДАТЕ? Онлайн връзка ли водите?

Изходът е - Кажи й, че имаш пълно доверие в нея, че й вярваш. И очакваш същото в замяна. Поговорете си по темата. Ако не може да ти даде доверието си, няма смисъл от тая връзка, само се натоварвате.

marilyn
06-28-2013, 10:41
Какво си тровите живота на 15-16 години с връзки от разстояние... Пък и колко да я обичаш на 15-16 , още повече като главно си комуникирате в нета...

Това

r0073x
06-28-2013, 10:45
То хубаво, че тя иска, да ѝ доказваш, че я обичаш, а тя прави ли това спрямо теб ?
Направи ѝ нещо сам и го прати по куриер.
Ама по начина, по който описваш ситуацията, тя ми изглежда като малка глезена кифла, която иска да има някой, който да ѝ тича по гъза и да ѝ вдига егото, а тя да се хвали пред приятелките си, че там някъде има някой, който е хлътнал по нея и прав всичко, което тя каже ;)

maks120
06-28-2013, 12:21
Знам, че си тровя живота както и тя на тия години, ама много здраво съм хлътнал, рано е от сега да казвам, че е момичето за мен, защото ще прозвуча детински, но знам ли бих искал да си остана с нея. Иска да й го доказвам, защото има нужда да го чува може би, не се хвали на приятелки кво правя и по колко пъти й го доказвам, не е такава. Да, глезла е, но не в тоя смисъл всичко си е в нормата, в никакъв случай не е кифла, която ги върти по 5 - 6 и е няква върти опашка, напротив. Има известни проблеми с доверието, защото много са я лъгали, а и разсъждава по детински. Ми да засега е няква виртуална връзка, но не мисля да оставя така нещата. Иначе мерси за идеите тва със cd-то не е лоша идея :)

NikafNqkaf
06-28-2013, 13:27
Със едно CD със сигурност ще оправиш проблема с доверието във вашата ВИРТУАЛНА връзка.

maks120
06-28-2013, 13:42
Помолих за идеи, не за мнения. Отстрани изглежда различно, така че не може да се коментира правилно : )

NikafNqkaf
06-28-2013, 18:40
Доооооооообре.

horacio
06-28-2013, 21:18
ако имаш възможност прати и голям букет цветя с куриер, ще я зарадва