PDA

View Full Version : Идеикии за подаръкк ???



ewa.dimitrrowa
06-28-2013, 13:58
Здравейтее, единн мой добър приятел скоро прави 18 и наистина незнам какво да му подаря...Мислех нещо с емблемата на цска, тъй катоо е изцяло отдаден на футбола и предполагам, че ще му хареса...
Преди малко попаднах на този сайт за вина по поръъчка http://www.vip-wines.net/ ..мислех върху варианта етикетчето да е нещо с емблемата ии някво краткоо текстче..
Ммм въпросът ми ее какво мислитее за варианта с виното...ии ако имате други идеи споделяйте... : ))

maks120
06-28-2013, 15:00
Виното е добра идейка ;д Щом е 'отдаден на футбола' може да измислиш нещо свързано с това. Може и сама да направиш нещо. Нещо сантиментално, от сърце. Ти го познаваш най-добре, разпитай негови приятели или го подпитай уш между другото.

buddhaa
06-28-2013, 15:36
ако питаш мен му земи нещо от себе си което не е свързано с футбола.....защото навярно има много такива вещи (свързани с футбола) и след време като ги погледне ще се му е все едно или няма да помни твоята коя е.Купи му нещо различно не нагаждай според "отдадеността на футбола" вярва,че има и други интереси.
+ това не си споменала цена аз бих заложил на хубав мъжки часовник или ако е пушач хубава запалка с може би неговите инициали гравирани върху нея.

ewa.dimitrrowa
06-28-2013, 16:16
Амии за цената - 30/40 няма да имам възможност много много да се изхвърлям, тъй като имам доста рожденници горе долу по едно и също време ;д ...За запалката - той не пуши...часовници не съм виждала да носи...

sweetmony
06-29-2013, 14:10
Часовник не се подарява - носи лош късмет :D