PDA

View Full Version : проблеми с главата



nemisemislinick
06-28-2013, 17:10
Здравейте, ще ви обясня проблема на кратко. Преди два дни стана така, че ядох бой.Бях пил доста алкохол и отнесох доста удари по главата като бях на земята и загубих съзнание за няколко секунди.Събудих се забравил цялата вечер като ми я разказаха 4-5 пъти докато си върна адекватността.Та уж нищо оправям се имам леки поражения по лицето, докато не зачетох тъпия интернет уж на майтап и като, че ли си втълпих какво ли не.Бях почти сигурен, че имам сътресение, но от прочетеното се притесних за евентуален кръвоизлив в мозъка или нещо друго което да наложи операция..Голям ли е шанса за нещо подобно?Тази мисъл не ми дава мира и взех да си набивам филми и симптоми...Иначе усещам схванатост във врата вече втори ден след боя, имах и главоболие което стана доста слабо.Изпил съм два аналгина, мисля, че си втълпявам също леко влошаване на зрението и концентрацията и много слабо гадене и виене на свят при по-рязно изправяне.Варянта с лекара е в краен случай по ред причини които не искам да обяснявам, извинявам се ако съм объркал раздела на темата. Ще се радвам на препоръки и съвети от вас и благодаря предварително.

sandeto0
06-28-2013, 19:17
Лекар брато, ние няма от къде да знаем какво ти е.

vladyman
06-28-2013, 19:21
По-добре е да отидеш на лекар, макар че симптомите които описваш говорят най-вероятно за слабо сътресение (и мен са ме били, та знам :D).

Fisherman
06-28-2013, 20:07
ходи на лекар,тоя кръвоизлив,ако е леко разкъсването става бавно,кръвта се трупа и до седмица си труп

отиваш на лекар и си свиркаш

nemisemislinick
06-28-2013, 22:14
тоя кръвоизлив,ако е леко разкъсването става бавно,кръвта се трупа и до седмица си труп


Това е баш дето ме плаши. Добре евентуален кръвоизлив до колко време ще ми ебе майката и няма ли по-сериозни симптоми през това време?

Айде бе никой ли не са му скачали на главата..

buddhaa
06-28-2013, 23:47
няма ли лекари у ваше село !? отиваш на прегледа и ще разбереш какво ти е

nemisemislinick
06-29-2013, 09:11
Написал съм нещо за лекаря, не съм от село.Да не съм малоумник ако мислих да ходя на лекар щях да отида, не сте първите които ми го казвате.Въпроса ми е дали някой е преживявал сходна ситуация и дали е имал подобни симптоми.

sunshine333
06-29-2013, 09:56
И защо не искаш да ходиш на лекар ?
Не си мисли, че при всички е еднакво. :)