PDA

View Full Version : Всички харесват приятелките ми, а мен никой ! :(



shaunaa
06-28-2013, 20:43
Толкова ли съм грозна, че никой не ме харесва ? Като ходя на плаж с приятелките си и напълно непознати момчета се закачат с тях, а мен дори не ме поглеждат. От скоро с една приятелка излизаме с една нова компания и повечето момчета се закачат с приятелката ми. Писна ми това лято се надявах, че като излизам в новата компания и ходя на плаж може да си намеря някой приятел примерно, а аз явно съм толкова грозна, че не ме гледат дори. Отчайвам се писна ми да ми казват, че ще си намеря подходящия някой ден. В момента се чувствам толкова гадно.. Не трябва да ми пука, но ... По принцип приятелки са ми казвали, че съм сладка и уж хубава дори и момчета, но от това лято вече не мисля така. Много съм слаба и нямам нищо в лице не ставам. Знам, че не трябва това да ми е важно , но на мен ми пука просто съм такъв човек и не мога да се променя идва ми още малко да се разплача. трябваше да споделя с някой и ще ви помоля за някой съвет, защото наистина съм много отчаяна. САмо да добавя, че съм и доста срамежлива :(

102
06-28-2013, 20:47
Не намират смелост да те заговорят, няма от кво да се тревожиш.

shaunaa
06-28-2013, 20:53
хахаха сигурно е това явно ги плаша или съм и и безинтересна просто ?

102
06-28-2013, 20:56
По-скоро първото.

shaunaa
06-28-2013, 20:58
:(

mrankoniiii
06-28-2013, 21:11
И аз имам същия проблем , моята най-добра приятелка е много красива и мен никой и нокога не ме забелязва .Знам колко ти е гадно. Но винаги си казвай , че и за теб ще дойде времето може да не е сега но ще срещнеш , човек който ще се интересува от теб самата , а не от външния ти вид . А и не може да си грозна , никое момиче не бива да си мисли че е грозно

helpmath
06-28-2013, 22:12
losho

cunt
06-28-2013, 22:23
Качи си снимка и ще ти кажем хаха

Mitizaro
06-28-2013, 22:36
Качи си снимка и ще ти кажем хаха

Добра идея. В повечето случай съм забелязал, че НАИСТИНА не им стиска на много мъже и момчета да заговорят девойче... "ако не го познават", wtf!?

От друга страна по нащо черноморие сякаш ако не се познааате сакън да си кажеш здрасти с някой... пфф.

cunt
06-28-2013, 22:51
Нали знаеш една стара поговорка на чичо Чарли гласи ,че най-хубавите жени са и най-самотни,защото повечето мъже ги е страх да ги заговорят. Така че същото може да се отнася и за авторката :)

petio
06-29-2013, 03:11
Не го взимай присърце, за всеки влак си има пътници. :) . И аз съм на същото дередже в момента, няма да мрем я :D

Samo Botev Plovdiv
06-29-2013, 04:57
Е ти пък сега се притесняваш , че никой не те харесвал... Еми явно са материалисти и не гледат вътрешната (естествена) красота... Аз съм на същия хал (с малката разлика , че съм момче).

ledenakrasota
06-29-2013, 07:14
Явно демонстрираш чувството си за малоценност, когато някоя като приятелката ти, е наоколо. Застанат ли две жени една до друга, започва сравнението между двете от мъжете. Несъзнателно е. Ако не се притесняваш и имаш самочувствие, винаги ще се харесаш на някого, без значение какви големи цици има приятелката ти. А не да гледаш жално и да се свиеш. "Мен никой не ме харесва!" :cry:

br0ken_smile
06-29-2013, 10:19
не бъди толкова срамежлива, това ти е проблема :P

afrodita18
06-29-2013, 10:31
На колко години си?
Предполагам си в пубертета,така,че това ти състояние е нормално.Не си грозна,може би прекалено го мислиш.
Според мен трябва да промениш нещо в себе си,не като характер,а като външност.Не защото нещо ти има,а просто защото да се отърсиш от тези твой мисли,че никой не те забелязва.Според мен така ще ти дойде съмочувстието и ще се отърсиш от тези твой мисли.Лято е,отпусни се и не му мисли,прави си кефа и ще се отпуснеш.

ge6aaaa3
06-29-2013, 10:37
Да, бе, да, тъкмо проблемът й е че е срамежлива! Глупости! При нас - момчетата това е проблем, но при момичетата не е чак такъв. Или си много красива и наистина ги е страх да те заговорят или си недотам хубава, а приятелката ти е. По принцип съм забелязал, че мацките се разхождате в чифт красива с нетолкова красива/не използвам думата грозна, защото са много малко истински грозните хора/. И другият вариант е да се държиш като кучка... Дай снимка и ще се разбере. ;)

MisS kApRiZz
06-29-2013, 10:47
Недей така, де. Това, че не си си намерила приятел все още, не значи, че свършва светът.. Тепърва ще имаш на още много плажове да ходиш, с още много компании да излизаш, така, че да не ти е това проблема. А и сега може да не му е времето. Когато се появи наистина подходящ човек, тогава ще те заговори и всичко ще си тръгне както трябва. Това, че не те заговарят момчетата, не значи, че си грозна. Напротив!.Недей да се притесняваш, всеки е имал поне по две гаджета през живота си и ти не си изключение! :)

marilyn
06-29-2013, 11:38
Явно демонстрираш чувството си за малоценност, когато някоя като приятелката ти, е наоколо. Застанат ли две жени една до друга, започва сравнението между двете от мъжете. Несъзнателно е. Ако не се притесняваш и имаш самочувствие, винаги ще се харесаш на някого, без значение какви големи цици има приятелката ти. А не да гледаш жално и да се свиеш. "Мен никой не ме харесва!" :cry:

Това.

А и като си срамежлива и ако комуникираш по-трудно... ето ти отговора. Имах една приятелка, с която често излизахме с една изцяло мъжка компания. Нея сякаш я нямаше. Всички говореха само с мен, сваляха мен и тн. А тя седеше и мълчеше на масата цяла вечер. НЕ, защото е глупава и няма теми за разговор, а защото е по-свита и не може да общува лесно.

Amore-Mio*
06-29-2013, 13:04
Бъди по - самоуверена.
Когато показваш комплекс на малоценност, отблъскваш хората от себе си. Просто не му мисли, а си говори спокойно, лигави се и така нататък.

sneering
06-29-2013, 14:25
Абсолютната симетрия и красота е общо-приета комерсиална глупост,която храни меркантилните модни агенции и хората които не виждат повече от мустака си.Има едно вътрешно поведение,маниери и начин на изразяване,които ти правят човека остреща толкова чаровен и хубав в мислите ти,че онази втората с идеалните сантиметри си гълта геометрията отвсякъде.

Ти си си ти,и ако намериш индивид с интелект,той ще те вижда на много различни места,и визията ти ще му бъде част от спектакъла на които се радва в теб,а не основното.Така че....
Познавам момичета,които я нямат този вид суета именно защото разсъждават по подобен начин.Човек сам си олекотява живота.

muhtesemfan
06-29-2013, 14:30
дай снимка

analgin
06-29-2013, 14:52
Не трябва да имаш толкова ниско самочувствие , ако сама не се харесваш и уважаваш е нормално и отношението на другите да е такова . Все пак между надуване и увереност има огромна разлика , предполагам разбираш какво имам предвид . Това с басейните според мен е пълна глупост , можеш да се запознаваш с хора навсякъде , не само по плажове . Ако си по-затворена и срамежлива е нормално момчетата да не се отнасят към теб както към приятелката . Представи си ,че ти си момче - няма да бутнеш някое притеснително момиче във водата примерно или нещо подобно , не знаеш как ще реагира , може да се стресне и тн. очевидно приятелката ти е точно обратното на това и по тази причина се закачат повече с нея . Все пак може да направиш някакви промени , които да те накарат се почувстваш по-красива и уверена , не казвам да започнеш да се обличаш като пачавра и да приковаваш вниманието с голота или да се гримираш и да не може да те познае човек , но със сигурност може да направиш много . Въпреки всичко колкото и банално да звучи промяната идва първо отвътре , дори да се промениш външно , ако вътрешно си неуверена и комплексирана няма да има голяма разлика . Може да е клиширано , но е истина просто вярвай в себе си , уважавай се и се харесвай .

BlueFace
06-29-2013, 16:23
Толкова ли съм грозна, че никой не ме харесва ?

Според мен има две възможности:
1)Толкова си грозна, че не те харесват тези, които ти искаш да те харесват. Lower your standards. Започни да обръщаш внимание, не само на "готините пичове".

2) Има друга причина => Ти поемеш инициативата, вместо да чакаш някое момче да направи първата крачка.

За всеки влак си има пътници,но ако влака подминава гарите ще си стои празен....

Samo Botev Plovdiv
06-29-2013, 16:57
Не си грозна , но и не бързай с момчетата. Направи решителна промяна (всъщност не знам защо го казвам , след като аз не го пваря за себе си) и момчетата ще те оценят. Никой не знае точната "грешка" , но осмисли поведението си и изчисти грешките си , може и да има положителен ефект. Опитай , нищо не губиш (все още)!

Tsukuda_Hiroshi
06-30-2013, 09:00
Аз пък странно защо обичам да обръщам внимание точно на такива сдухани като теб. Надувките не са ми по вкуса. Не ти се свалям, просто 100% ще се намери още някой като мене и тогава ще си говори само с теб и изобщо няма да отрази останалите. И какво като си слаба? Ако беше дебела, щеше да ти е гадно, че си дебела, вярвай ми ;) А слабите момичета си намират приятели много по-лесно от дебелите. Факт.

Priceless
07-01-2013, 06:12
Kill them all !