PDA

View Full Version : Какво да правя?



zlatniq
06-28-2013, 22:49
Здравейте днес една моя приятелка скъса с гаджето си(мой много добър приятел). Сега когато е сама си мислех да се пробвам с нея, но незнам дали това ще е много честно спрямо бившия и. Все пак той ми е много добър приятел и не искам да ми се обиди и да си каже тоя само тва чакаше. Как да постъпя?

Zarity
06-29-2013, 00:49
Bros before hoes, нали тъй беше?
Много мазно ще постъпиш.Още повече че още днеска са скъсали и ти вече си се наточил.Ама ако толкова я харесваш поне говори с приятеля дали е против.

balu4ka
06-29-2013, 05:23
Според мен трябва да пренаредиш приоритети си и да прецениш кое е най-разумното решение.От една страна ще постъпиш доста гадно с приятелят си,ако държиш на него трябва да прецениш ситуацията,той наранен ли и доколо и така.
Поговори с него,но нека мине известно време.

marilyn
06-29-2013, 08:26
Не си разваляй приятелството.

NikafNqkaf
06-29-2013, 08:44
Шанса да си с един приятел по-малко е голям, макар че то си е до човек, може да го приеме много навътре, може и да не дава признаци, че му пука, ако тръгнеш с бившата му. Според мен остави да минат още ден-два и говори с пича.

heartshapedbox
06-29-2013, 17:37
Не си разваляй приятелството.

+

или поне говори с него първо.

Fantasyyy
06-29-2013, 20:11
Абе доста гадничко ще постъпиш,за тва първо поговори с приятеля си и разбери дали той страда заради раздялата и дали я обича още.И ако не му пука особено недей все пак да бързаш, нека да мине известно време.