PDA

View Full Version : Много гадно чувство!!!



anonymous929647
06-29-2013, 12:27
Здравейте! Днес си купих билет за концерт, но вместо да се радвам, съм унила. Имам някво много гадно чувство. Може би е, защото билетът струваше 80 лева, а това ми бяха последните пари. Сега нямам и стотинка. Освен това, мама като ме пита дали имам още парички, и аз й казах "не", ми стана още по-гадно. Ние нямаме много пари, само колкото да свържем двата края и, понякога, за дрехи и други. Кажете ми какво да правя, за да се разведря? Ужасно е това чувство. Моля Ви, ако имате някакви идеи как да спечеля пари, дори и да са малко, ми пишете :(

sweetmony
06-29-2013, 12:54
Силно ли искаш да отидеш на този концерт? Ако да и там ще са твоите идоли не трябва да чувстваш угризения .. Помисли си колко ще е хубаво на концерта ще видиш хората, по които си луда фенка ще се забавляваш .. А относно парите в момента няма начин да почнеш работа, защото си едва на 14, но лятната ваканция като мине и като започнеш училище може да спестяваш от джобните си и да си възстановиш тези пари .. Гледай положително :)

anonymous929647
06-29-2013, 13:09
Преди да си купя билета много исках да отида, но вече ми е сякаш все едно. А на мен по принцип не ми дават джобни, вкъщи си правя сандвич и това е :(

dark_girl
06-29-2013, 14:00
Ако не ти се ходи и чувстваш угризения го продай на някого,но преди концерта.Тоест предполагам доста хора искат да отидат,а в такъв случай много бързо ще се изкупят билетите и ще има недоволни.Можеш да го продадеш на някой,който не е успял да си вземе,а много иска да отиде.

sweetmony
06-29-2013, 14:07
Ако не ти се ходи и чувстваш угризения го продай на някого,но преди концерта.Тоест предполагам доста хора искат да отидат,а в такъв случай много бързо ще се изкупят билетите и ще има недоволни.Можеш да го продадеш на някой,който не е успял да си вземе,а много иска да отиде.

+1

anonymous929647
06-30-2013, 10:18
Отидох на концерта с няколко приятелки. Беше супер, вече съм по-добре. Благодаря! :)

sweetmony
06-30-2013, 10:55
Радвам се за тебб ^^

BlackWings
07-02-2013, 16:47
Не съжалявай за такъв тип похарчени пари - за емоции. Концерти , театър , пътувания , екскурзии , екстремни преживявания. От това остава спомен който ще те усмихва за цял живот. Струва си. Аз бих си дала последните пари за пътуване някъде.