PDA

View Full Version : Менструация два пъти в месеца



Ssummerjam
06-29-2013, 13:33
На 17 съм, имам цикъл от близо 4 години, никога не е бил редовен (имам предвид, че менструациите са през различен интервал, но закъсненията не са много големи, нито е имало прескачане). Последно ми дойде на 10, продължи към 5-6 дена, колкото по принцип, обаче вчера, т.е на 28, повтори. На какво може да се дължи? Чела съм, че причината може да е в рязка смяна на климата, драстично сваляне/качване на килограми, стрес... При мен остъстват и трите, не пия и никакви лекарства. Вярно, напоследък нямам кой знае какъв апетит и не ям нормално, но не личат видими промени в телосложението. Съмнявам се да съм смъкнала килограми и да съм под 45 /в медицинската литература се отбелязват като един вид граница/, стандартно си задържам 47-8. Имам намерение като ми свърши да ида на гинеколог, попаднах на някои доста стряскащи неща, а и няма да навреди. Искам обаче и вашите мнения.

marilyn
06-29-2013, 15:49
Ам, всичко може да бъде. Отиди на лекар, ние не можем да прогнозираме.

sexa_na_kompleksa
06-30-2013, 11:46
Може и нищо да ти няма, но е хубаво да се консултираш с лекар.

Ivaaaaa
06-30-2013, 13:09
и на мен ми се случи два пъти този месец
а по принцип много ми закъснява или то поне никога по-рано
нз не мисля, че е нещо, за което да се притеснявам

ImYourBaby
11-16-2014, 12:13
Здрасти Ssummerjam :) Не знам дали още посещаваш форума ? Ако четеш още посети ли гинеколог ,какъв беше резултата ? И при мен има такива притеснения в момента и съм голям филм :D