PDA

View Full Version : той ме заряза. какво да правя?



shewantsyouback
06-29-2013, 16:02
Здравейте. Проблемът ми е, че срещнах момче, с което се чувствах прекрасно. Той се държаше много мило с мен, начина по който ме гледаше, усмивката му, всичко беше невероятно. Казваше ми, че ме обича и му вярвах, защото му имах доверие. Но дойде и деня, в който той ми каза, че вече не изпитва същото.. каза ми, че ще си останем приятели, обясни ми че не иска да сме като обикновените хора които се разделят. Знаех, че наистина го мисли. Но мисълта, че повече няма да мога да го целуна, да го прегърна ме убиваше.. плаках толкова много. Всички ме успокояваха, но аз не бях спокойна.. на следващия ден ми писа "как си ", " какво правиш ", обичайните неща. Накрая каза, че някой път пак трябва да отидем на басейни. И така.. но не знам.. дали наистина му пука за мен и иска да сме приятели или просто го прави, защото ме съжалява.. аз наистина го обичам, с него всичко беше различно, макар и за кратко да бяхме заедно.. и наистина не искам да го губя като приятел. Той е най-милото и забавното момче което познавам. Не искам да го губя, но знам че вече нищо няма да е същото.. знам че няма да се държим както преди, но поне имам малко надежда.. моля ви помогнете ми. Искам да поговоря с него, но не знам какво да му кажа..

Zarity
06-29-2013, 16:06
Виж ся,най-умното нещо което можеш да направиш е да не му отговаряш и да не се опитваш да сте приятели,това само ще те нарани повече.Той ти пише,щото му е гузно,не защото те иска отново,ако го искаше щеше да ти каже направо,а и нямаше да скъса с теб.Отдръпни се,приятели да си останете-забрави.
Ще ти мине след 1-2 месеца.

Smrazqvashta
06-29-2013, 16:18
Той е бил достатъчно ясен, като ти е казал, че не иска да бъде с теб. Няма какво да направиш освен да се примириш със ситуацията, колкото и болезнена да е тя за теб.
Да се надяваш, че всичко ще се промени всеки път, когато той ти пише едното "как си" е чисто самоизмъчване спрямо самата теб. Бъди благосклонна към себе си и просто го отпиши от живота си, в протичен случай ще страдаш още повече от сега.

Take_That
06-29-2013, 16:23
Той е бил достатъчно ясен, като ти е казал, че не иска да бъде с теб. Няма какво да направиш освен да се примириш със ситуацията, колкото и болезнена да е тя за теб.
Да се надяваш, че всичко ще се промени всеки път, когато той ти пише едното "как си" е чисто самоизмъчване спрямо самата теб. Бъди благосклонна към себе си и просто го отпиши от живота си, в протичен случай ще страдаш още повече от сега.

+1 Най-доброто в случая е да се отдръпнеш (да не комуникираш с него), в крайна сметка твоето щастие и това ти да се чувстваш добре е по-важно в случая, ако той наистина те уважава и иска да остане в живота ти ще те разбере и няма да те съди.

shewantsyouback
06-29-2013, 16:49
Благодаря ви, но не искам да го загубя. Дори ако трябва не искам да се събираме отново. Просто го искам като приятел, но проблема е, че няма да се държим нормално. Затова искам да поговоря с него. Но просто не знам какво да му кажа.. Може би тайничко ще се надявам отново да се съберем, но може би не.. :)

Dark_Heartbreaker
06-29-2013, 19:37
Няма да се държите нормално? Не, ще си се държите както се държат приятелите един с друг. Това си е доста нормално. Единственото, което ще те посъветвам, е да не тръпнеш всеки път, когато той те погледне/докосне/ти каже нещо. Обичай го, но се научи да го обичаш като приятел. Ако пък е толкова болезнено, му кажи, че искаш малко време да обмислиш нещата и се отдръпнете един от друг. Недей рязко да спираш всякакъв контакт с него - въпреки, че той е скъсал с теб, все пак е загрижен.

sonchety94
06-29-2013, 19:48
Здравей и от мен :]] .. Аз съм на мнение,че няма как да си останете просто приятели..Обичаш го,а докато продължаваш да подържаш връзка с него в теб ще живее някаква надежда,че той ще размисли и че ще се съберете отново.Преживях нещо подобно,но после осъзнах,че не е трябвало да става точно така.Мисля,че най-добрият вариант за момента е да се отдръпнеш от него..постепенно .. докато в един момент спреш да мислиш за него и намериш нещо,което ще те прави истински щастлива .. Успех :pPpp

Fantasyyy
06-29-2013, 20:24
Според мен най-правилното е да се отдалечиш от него.Ако продължиш да общуваш с него няма да можеш да започнеш да го обичаш просто като приятел.А ако пък толкова не искаш да го загубиш като приятел,спри да се надяваш от всеки негов жест и приказка да се получи нещо повече

Smrazqvashta
06-29-2013, 21:24
Благодаря ви, но не искам да го загубя. Дори ако трябва не искам да се събираме отново. Просто го искам като приятел, но проблема е, че няма да се държим нормално. Затова искам да поговоря с него. Но просто не знам какво да му кажа.. Може би тайничко ще се надявам отново да се съберем, но може би не.. :)

Девойко, няма как да си само приятелка с него, щом изпитваш такива чувства !!!

abi4kota
06-29-2013, 23:00
Такова приятелство не може да има, щом единия от двама ви има чувства. Имах приятел (гадже) 3 години, ами да ти кажа, когато му казах, че искам да се разделим и аз му казах, че искам да сме приятели и уж опитахме, ама не става, щото аз нямам нищо към него, пък той завалията голяма любов, голямо чудо, как да ме приеме и да гледа на мен като на приятел. Така, че моя съвет е минало заминало, гледай напред, още мнооого такива ще срещнеш, не се задълбочавай и не си го слагай толкова много присърце ! ;) :)

sexa_na_kompleksa
06-30-2013, 06:46
И аз не мисля, че е възможно да сте приятели, след като ти имаш чувства към него. И ако се виждате/чувате/пишете често, само ще ти става по-гадно. Прекъсни контактите си с него, поне в началото, докато ти мине. След известно време чувствата ти ще отминат и тогава ще може пак да сте приятели. Но сега просто ще се измъчваш, от личен опит го казвам. Тук има малко идеи как да се разсейваш след приключване на връзка и да не мислиш за него: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/1575-%D0%A1%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B2%D 0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B0

Tsukuda_Hiroshi
06-30-2013, 09:04
Виж ся,най-умното нещо което можеш да направиш е да не му отговаряш и да не се опитваш да сте приятели,това само ще те нарани повече.Той ти пише,щото му е гузно,не защото те иска отново,ако го искаше щеше да ти каже направо,а и нямаше да скъса с теб.Отдръпни се,приятели да си останете-забрави.
Ще ти мине след 1-2 месеца.

^ТОВА!!!
Това, което трябва да направиш с 2 думи: преживей го!

kammi
06-30-2013, 23:30
Приятели няма да си останете да знаеш.Много рядко се получава дори и много да го искате е много трудно.
И щом вече не изпитва същото за какво искаш да говориш с него да не би да си мислиш,че ще успееш да го накараш пак да чувства същото като преди??? Едва ли....

just_smile_to_me
07-01-2013, 18:00
Аз едва ли мога да кажа нещо по-различно от всичко, което е написано от другите. Няма смисъл да се надяваш на нещо повече с това момче. Край преживей го както казват всички, но задължително трябва да го игнорнеш, за да се случи това, че иначе като имаш чувства си е чист мазохизъм. А и хорота са казали "Далече от очите, далече от сърцето.".

nataliyanikolova
07-10-2013, 19:41
imai dostoinstvo i se ottegli...kolkoto i da ne ti se vyarva sega,shte sreshtnesh drugo momche i nyama da e po-malko prekrasno.

Баща Ти
07-10-2013, 19:59
СПОКОЙНО!

Отново ще си намериш мъж с голяма патка. Радвай се, че не те е зарязал с дете и висящ кредит!

granger
07-10-2013, 20:07
Където е има любов, няма как да има приятелство. Просто продължавай напред. Тия истории - да си останем приятели, евентуално,ако ми потрябваш или за да ми е чиста съвестта...
бягай от тоя несериозник!

AnarchyBoy
07-10-2013, 20:10
^ Подкрепям сестрата.. на 200 % 8-)..

mimi.1235
07-10-2013, 21:10
Много пъти съм била в твоето положение, но при мен нещата бяха малко по-различни и знаех, че дори слънчицето ми да ми казва, че ме мрази не е така и винаги съм се молила ако трябва и с дни да сме заедно, но това при теб би било най-лошия вариант. Знам, че много боли и не желаеш да го пускаш, но бих ти казала да се отдръпнеш от него. Вярно, може само да изпитва твоята обич, но това ще го разбереш само, ако го оставиш напълно и не се съгласиш да сте приятели. Знам и страха, че може да се е появила друга и един ден да ги видиш заедно, но това е по-добре отколкото да се измъчваш всеки ден. Надявам се да успееш да го оставиш, въпреки че наистина е много трудно и болезнено, но това е най-доброто, което можеш да направиш за себе си и за него.