PDA

View Full Version : ПОМОЩЩЩ!!



muaa.
06-29-2013, 16:03
Нямам идея къде да пусна темата, но предполагам тук е най-правилно. Кучето ми е кокер шпаниол и имат хубава козина на ушите и глава, а докато ме нямаше днес баща ми е взел ножицата и е направил на нищо горкото ми кученце.Опитах се да изравня малко козината, защото едното беше дълго, другото късо, третото до кожа нямаше козинка. Ще и купя тривитаминол, за да порасне по бързо, но той не се препоръчва за ежедневна употреба. Има ли други продукти, които мога да използвам всеки ден и до месец да порасне пак с около 5,6 см? Ако използвам маски които са предназначени за коса един и същ ли е ефектът с козината?

sexa_na_kompleksa
06-29-2013, 16:07
Баща ти защо я е подстригал?
Недей да тормозиш повече горкото животинче. Ще му порасне козинката, то не се срамува, че има по-малко или повече окосмяване. Категорично недей да правиш маски!

muaa.
06-29-2013, 16:11
Защото било лято. Ще порасне, но много бавно, а лятото по-често я разхождам в градската градина. Явно това лято ще си я изкарвам само в квартала.

TheBeliever
06-29-2013, 16:13
Ти за "горкото" ти кученце ли се тревожиш или за имиджа си? Нищо му няма на животното. Не си прави експерименти.

muaa.
06-29-2013, 16:21
Еестетически погледнато не е правилно да се подстригва на главата или поне не 1ви номер. Не слагай под въпрос любовта ми към нея,защото аз ако не я обичах нямаше да се занимавам толкова. Няма да си правя експерименти , въпреки че тривитаминолът е точно за животни. Може ли някой по-запознат в областта на кучетата да коментира.

marilyn
06-29-2013, 17:04
Не прави нищо на кученцето, ще му порасне козинката. Може да пробваш на места да я изравниш.

shusha
06-29-2013, 17:37
остави го намира ... ще стане пухчо пак ... Взимай му качествена кучешка храна от реномирани марки ...Полезно е за самото него и те имат за подържане на хубава козина.

strawberry88
06-29-2013, 21:01
Не му прави маски или каквото и да било!

heartshapedbox
06-29-2013, 22:25
Остави го, козината ще порастне.

sexa_na_kompleksa
06-30-2013, 06:18
тривитаминолът е точно за животни.

Да... за овце! Не за кучета с неравни прически!
Не трябва да си кой знае колко запознат с кучетата, та да се сетиш, че на кучето изобщо не му пука как изглежда. Но ако го мажат с лекарства и маски, със сигурност няма да е най-щастливото куче на света.

_sLaDuRaNa_
07-01-2013, 12:08
не тормози горгото животинче то не се притеснява как изглежда :D за разлика от нас

DownloadVirus
07-01-2013, 12:21
Може ли някой по-запознат в областта на кучетата да коментира.

Питай Сизър Милан - говорещият с кучетата :D

_sLaDuRaNa_
07-01-2013, 19:24
Питай Сизър Милан - говорещият с кучетата :D


хах :D