PDA

View Full Version : Според вас коя е основната причина да има стари моми



EinGutesKind
06-29-2013, 19:17
Аз имам няколко предположения, ама не знам кое е най-достоверно
- Искат да са сами, да водят спокоен живот без семейни проблеми
- Не са срещнали подходящ за тях мъж
- Чувстват се неспособни да гледат семейство
- Дивачки са и не общуват с хора
- Асексуални са

И друго - имали ли са връзка през живота си с мъж или са си девствени до последно ... някой ако е запознат, да сподели :lol:

pamito14
06-29-2013, 19:49
xaxax между другото една смислена тема макар че е в кофата и никой няма да ти отговори кво точно мисли брат а аз ще ти кажа нямам си ни най-малка представа

brm..duk
06-29-2013, 19:50
[kirlica]nasio, to ti pritejavash vsichki kachestva
kolkoto do poslednata chast - samo onq gore znae s kolko slepoci si bil
tva kvo znachi ?[/kirilica]

EinGutesKind
06-29-2013, 19:54
xaxax между другото една смислена тема макар че е в кофата и никой няма да ти отговори кво точно мисли брат а аз ще ти кажа нямам си ни най-малка представа

Всъщност докато я пусках, си мислех колко е тъпа :D

Zarity
06-29-2013, 22:37
Да нямаш страх да не станеш?

Smrazqvashta
06-29-2013, 22:42
Егоистки са.

fUcKsMiLe
06-29-2013, 23:09
Да нямаш страх да не станеш?

О, да! 100% :D

anonymous908491
06-30-2013, 07:05
Няма достатъчно глупави мъже, които да вържат.

EinGutesKind
06-30-2013, 08:24
Да нямаш страх да не станеш?

Аз че няма да се женя, няма, ама няма и сам да стоя :D

Zarity
06-30-2013, 08:36
Аве човек ти мъжко ли си?

yakuza_
06-30-2013, 08:44
Аве човек ти мъжко ли си?

Според медицината или общото мнение ?

Zarity
06-30-2013, 09:05
Бе гледам аватар на Преслава,викам тва е някаква 14 годишна госпожица,ама пише в мъжки род,гледам аз профила пол:мъжки,викам бах му мамата.

yakuza_
06-30-2013, 09:13
и е на 22-23 ;/

nqmaznacheniee
06-30-2013, 11:01
Според медицината или общото мнение ?

:lol:

ledenakrasota
06-30-2013, 13:03
Защо на Запад е нещо нормално, а тук веднага ни прави впечатление, че жената не е раждала? Някои просто си гледат кефа и си обикалят света.

ilovedeath
06-30-2013, 21:12
Според медицината или общото мнение ?

+1 :lol:

RedArmy
06-30-2013, 21:43
Защо на Запад е нещо нормално, а тук веднага ни прави впечатление, че жената не е раждала? Някои просто си гледат кефа и си обикалят света.
Защото "на Запад" има само откачалки с промити от пропагандата мозъци. Истинското призвание на жената е да създаде семейство и да роди дете/деца рано или късно, това осмисля живота, обикалянето на света, четенето на книжки и гледането на котки са само пясък в очите и целят да компенсират безсмисленият живот. Самотата е гадно нещо и никой не може да ме убеди че самотна стара мома/ерген на 50 години е много щастлив, колкото и да обикаля света. Свещу природата на може да се рита..

EinGutesKind
06-30-2013, 21:47
Защото "на Запад" има само откачалки с промити от пропагандата мозъци. Истинското призвание на жената е да създаде семейство и да роди дете/деца рано или късно, това осмисля живота, обикалянето на света, четенето на книжки и гледането на котки са само пясък в очите и целят да компенсират безсмисленият живот. Самотата е гадно нещо и никой не може да ме убеди че самотна стара мома/ерген на 50 години е много щастлив, колкото и да обикаля света. Свещу природата на може да се рита..

Всъщност точно твоето е промит мозък - жената трябва еди кво си, мъжът трябва еди що си ... кой по дяволите определя какво ТРЯБВА и кво не? :lol: правилно казва един приятел, хората са стадо и вървят с другите като овце, никва индивидуалност, затова са все недоволни, озлобени и оплакващи се :lol:

Ivaaaaa
06-30-2013, 21:48
Всъщност точно твоето е промит мозък - жената трябва еди кво си, мъжът трябва еди що си ... кой по дяволите определя какво ТРЯБВА и кво не? :lol: правилно казва един приятел, хората са стадо и вървят с другите като овце, никва индивидуалност :lol:

мене па мА кефиш ^^

EinGutesKind
06-30-2013, 21:55
мене па мА кефиш ^^

:oops:

FuCKkK13
07-01-2013, 08:31
че няма мъже като мъже 8-)

ledenakrasota
07-01-2013, 09:09
Защото "на Запад" има само откачалки с промити от пропагандата мозъци. Истинското призвание на жената е да създаде семейство и да роди дете/деца рано или късно, това осмисля живота, обикалянето на света, четенето на книжки и гледането на котки са само пясък в очите и целят да компенсират безсмисленият живот. Самотата е гадно нещо и никой не може да ме убеди че самотна стара мома/ерген на 50 години е много щастлив, колкото и да обикаля света. Свещу природата на може да се рита..

Много ограничено виждане. Човек може да бъде какъвто си поиска. Не са откачалки. Правят се много благотворителности. Богати дами финансират млади таланти, а не си пилеят само парите. Колко немски принцеси, българки, пращат храна и помощи за нашите деца, но тук се разграбват нещата. Естествено не знаеш и това, защото го изключваш, понеже виждаш само жената с котката, разлигавената пътуваща идиотка. ;)

yakuza_
07-01-2013, 09:42
Много ограничено виждане. Човек може да бъде какъвто си поиска. Не са откачалки. Правят се много благотворителности. Богати дами финансират млади таланти, а не си пилеят само парите. Колко немски принцеси, българки, пращат храна и помощи за нашите деца, но тук се разграбват нещата. Естествено не знаеш и това, защото го изключваш, понеже виждаш само жената с котката, разлигавената пътуваща идиотка. ;)

И тия богати дами свършват с 2 котки в някоя голяма празна къща, кои са тия немски принцеси ? Имена ? Статии ?

Chacho
07-01-2013, 10:02
мене па мА кефиш ^^

Ще му откраднеш ли детелинката?

RedArmy
07-01-2013, 21:36
Всъщност точно твоето е промит мозък - жената трябва еди кво си, мъжът трябва еди що си ... кой по дяволите определя какво ТРЯБВА и кво не? :lol: правилно казва един приятел, хората са стадо и вървят с другите като овце, никва индивидуалност, затова са все недоволни, озлобени и оплакващи се :lol:
Не, това е нормален етап в развитието на всеки нормален човек - да иска деца и семейство. Ако ти не искаш това, това говори за някакви нерешени вътрешни личностни проблеми, комплекси или страхове.