PDA

View Full Version : НЕОТЛОЖЕН ПРОБЛЕМ..МОЛЯ ЗА ПОМОЩ



uana
06-30-2013, 08:23
Незнам към кого да се обърна ..аз лично съм на антидепресанти и хапчета за високо кръвно,брат ми получи инсулт и не мога да го занимавам ,имам нужда да говоря за това.Имам проблемен баща ,никога всъщност не е бил баща в истинския смисъл..биеше ни като малки,никога не е говорил приятелски към нас или да е търсил начин да ни помогне с нещо,преди 13 години напуснах дома си поради финансови проблеми ,някак си просто не му обръщах внимание когато се прибирах,преди 2 години обаче милата ми майчица почина...мога да предположа защо..и въпреки омразата и непоносимостта към този така наречен баща се принудих да му плащам сметките..тъй като той от повече от 15 год не работи .. той не можел да работи за 300 лева а майка ми се убиваше от работа за 280 лв за да плаща сметките и опитва да има нещо наготвено в къщи,освен че плащам сметките всяка година си оставам здравето в тази къща за да му изчистя а съм със артроза на гръбначния стълб..казвам го не за да се оплаквам а за да придобиете представа за положението..като казвам чистене не си представяйте една прахосмукачка прах..той както работи в двора така си и ляга без да се къпе без да си смени дрехите има печка на дърва и въглища пуши една от друга та представете си какво заварвам клошар незнам дали е толкова мръсен кутии и бутилки празни по пода мазни черни чинии пердета които не им се вижда цвета ,,,те просто са черни ,дрехи одеала завивки киснала съм ги преди да ги сложа в пералнята ,стените са черни ,паяжини ,...винаги съм гледала да му наготвя нещо ,защото вече роднини ми го рекнаха че съм го оставила на умирачка...горкия той...отделно сега нямал чехли..аз трябва да ги купя а съм безработна..проблема не е в това..за което искам да говоря до сега обяснявах само повърхностно нещата..проблема е че този човек не зачита и не уважава никой вечер сяда пред ракията си и почва да псува който му падне снощи бях аз на ред защото съм му направила лайна да яде според това което чух...не ми стига другото ми трябва да търпя един ненормален човек в къщата си...и от снощи ми бучи главата..какво бихте направили вие в този случай?????бихте му казали за малко уважение към тези които го гледат......не вярвам да разбере обаче какво му се говори,аз лично бих го сотавила без да му плащам сметките без да му чистя без да говоря повече с него ..лошото е че аз трябва да живея тук и да го търпя...но как да стане това???? знам че мног от вас са се сблъсквали с такива проблеми..знам че на определена възраст са такива..проблема е че това не е от вчера а от години..наричал ме е каква ли не и съм го чувала като го казва на майка ми ..лека й пръст....дано да е намерила покой.

hristo99
06-30-2013, 08:30
Не си длъжна да го гледаш. Разбрах за теб, че си пълнолетна, а брат ти на колко е?

uana
06-30-2013, 08:45
po goliam e ot men...jivee v drug grad i samo idva na gosti

anonymous929647
06-30-2013, 10:27
Зарежи го това нищожество!!! Щом се отнася така с теб и с останалите, не заслужава до живее. Щом той не се е грижил за теб като малка, то защо ти да го правиш??? Изнеси се и си живей живота, защото докато се занимаваш с тоя нехранимайко, няма да имаш време да се огледаш и да изживееш много от хубавите мигове, които те чакат. :)

uana
06-30-2013, 12:36
viarno e no za6to da se iznasiam az tazi ka6ta e i moia....za6to triabva da se iznasiame vsi4ki za da mu e dobre na nego...

anonymous929647
06-30-2013, 15:39
Имате ли някакви пари да заживеете отделно. Няма НИКАКЪВ смисъл да живеете там повече. Или смени вратата и не го пускайте там вече.

marilyn
07-01-2013, 09:43
Махни се от там, не си длъжна да правиш каквото и да е за тоя. Намери си работа и се изнасяй, ако можеш иди при брат си, при приятел/ка на първо време, сигурно имаш близки хора, които те обичат и не биха те оставили в труден момент.

Не знам какво правиш още при тоя.

xantia
07-01-2013, 12:06
Махни се от там, не си длъжна да правиш каквото и да е за тоя. Намери си работа и се изнасяй, ако можеш иди при брат си, при приятел/ка на първо време, сигурно имаш близки хора, които те обичат и не биха те оставили в труден момент.

Не знам какво правиш още при тоя.

+1

uana
07-02-2013, 12:14
Ot 4isto 4ove6ka gledna to4ka...ako e bolen roditelia vi 6te se mahnete li?????

sneering
07-02-2013, 13:29
Тоя задник ти е само биологичен баща и нищо повече!Вместо като такъв,да се опитва да ти строи живота,той го разрушава.
Приеми го като обект който ти вреди на личностното изграждане и изключи всякакви наченки на хуманност,към човек които ви е навредил толкова. Следователно се изнеси отделно и избягай от тоя кошмар.

Остави го сам в агонията му и той ще става все по-слаб и слаб.Събери пари с отделния си живот и плати на хора,които с бой и ултиматуми да го принудят,да ти предпише имота.И аз не вярвах,но наистина има хора който се занимават с подобни дейности.Възползвай се,защото дори и да се оплаче,той е безработен закъсал го е с данъците,не си плаща осигуровките,а държавата няма интерес да обича подобен вид хора.
Аз бих така направил.
Действай,защото годините си летят.