PDA

View Full Version : Объркан...



Poyraz
06-30-2013, 10:49
Моят проблем е следният...
Аз съм момче на 16г. и се опитвам да завържа връзка с момиче също на 16г.До преди година тя беше в моят клас,но тогава не ме впечатляваше кой знае колко или просто съм проспал шанса си тогава.Преди месец се видяхме на един купон и тогава започна всичко.От тогава си пишем по било то фасебоок или скупе,но тя отговаря с по една дума и нищо повече,та човек даже не може да завърже какъвто и да е бил разговор.Преди ден и писах дали иска да излезнем да се видим,но се оказа че ще празнува завършването на годината и от тогава я няма никаква.Познавам някой нейни приятели и те ми казаха че няма приятел.
Моят въпрос към вас е какво бих могъл да направя,за да я изкарам някъде навън където мога да контролирам нещата и да разбера дали ще стане нещо или ,,ще си останем приятели''

aquaposh
06-30-2013, 11:12
не че нещо, ама вие даже май не сте и приятели

Smrazqvashta
06-30-2013, 11:16
Не, че нещо, но сякаш не те отразява много.

Tsukuda_Hiroshi
06-30-2013, 11:20
Искай й телефона, примерно...

sexa_na_kompleksa
06-30-2013, 11:38
Мисля, че не гледа на теб така, както ти на нея.

BlueFace
06-30-2013, 11:43
Ами единственото, което можеш да направиш, щом си решил да я изкараш навън, е да продължиш да бъдеш настоятелен и да я каниш на среща. Ако ти откаже още 2-3 пъти значи не иска да излиза с теб.

Take_That
06-30-2013, 12:56
Не ставай досаден и нахален, защото това ще я отдалечи повече от теб(а и така като гледам и сега не е кой знае колко привлечена, поне по действията й, които ти описа), можеш да я поканиш още веднъж, два пъти да излезете(както каза BlueFace) , но ако ти откаже и тогава, според мен да не си губиш времето повече.