PDA

View Full Version : Има ли шанс?



sweetyytweety
06-30-2013, 10:55
Искам да ви попитам според вас мислите ли че е възможно и изобщо има смисъл да се събереш с някой с когото сте се разделили преди доста време около 1 година или по-малко? Ако искате споделете ако сте имали такъв случай и как са се развили нещата при вас. :)

BlueFace
06-30-2013, 11:02
Имах такъв случай, не се получиха нещата, просто не беше същото. Но това, че при мен не се е получило не е гаранция , че при вас няма да се получи. Времето на раздяла може да ви е накарало да преосмислите нещата. Хората казват, че наистина оценяш нещо, чак когато го изгубиш. Who knows. Не пречи да опитате, животът трябва да се живее, трябва да се поемат рискове : )

Smrazqvashta
06-30-2013, 11:10
Не съм от хората, които подкрепят вторите шансове. Като цяло мнението ми по тази тема е, че щом веднъж сме се разделили, пак ще го сторим. Общо взето нагласата мисля, че е коренно различна от една нова връзка, например.

sexa_na_kompleksa
06-30-2013, 11:40
Два пъти ми се е случвало - веднъж проработи, веднъж - не.
Много зависи защо сте се разделили и дали сте се променили от тогава.

Take_That
06-30-2013, 13:01
Аз съм имала такъв случай(събрахме се след 3 години), но не се получи. В началото всичко беше добре(мислих, че наистина се е променил), докато отново не започна старата песен на нов глас, а накрая тотално ме срина като ми изневери.... Но това, че при нас или някой друг от тук, който ти каже, че не се е получило, не означава, че при вас няма да потръгне, зависи дали хората са осъзнали какви грешки са допуснали в тази връзка и са се поучили от тях.
Е, вие направихте ли го? :)

Zarity
06-30-2013, 13:27
Зависи от ужасно много фактори.Защо сте скъсали,кво е станало след като сте скъсали,защо ще се събирате и още и още.

kammi
06-30-2013, 23:26
Има шанс,ако сте се разделили заради нещо маловажно.
Ако причината е голяма или не е само една скоро след събирането ще има отново раздяла.

analgin
06-30-2013, 23:52
Зависи от много неща , но по-скоро съм против.

NikafNqkaf
06-30-2013, 23:54
НЕ.

Azoria
07-01-2013, 00:23
След година раздяла се събрахме, за да се разделим отново. Когато не се получава и да насилваш нещата... тц.

fenkaaa
07-01-2013, 01:39
Зависи от хората.При някои такава продължителна раздяла помага и закрепява отношенията им,при други обратното..

In*The*Face
07-01-2013, 06:50
След един определен момент от живота ми осъзнах, че в него е имало хора, които ако срещна сега ще мога да оценя. И в този ред на мисли ако сега на този акъл започна връзка, която съм прекратила в миналото си, вярвам, че тя ще има потенциал да бъде успешна, защото моите мисли и светоглед е различен. Променена съм. Дали това може да се случи за 1 година - съмнявам се. Но щом се връщаш към някого значи най-вероятно има нещо, което е недоизживяно. Връзката не е била изчерпана.

Това най-вероятно ще се случи в един момент, защото, за да се разделиш с някой, значи си намерил или той е намерил в теб причини за това. Но има ли истинска промяна в отношението и мисленето ви, може да бъде сполучливо. Общо взето няма как да се отговори еднозначно на подобен въпрос, но шанс винаги има.

marilyn
07-01-2013, 07:58
След като един път сме се разделили- за мен е окончателно.

LadyTerrible
07-01-2013, 18:05
Аз мисля,че всеки човек заслужава втори шанс,трети-не.Нищо не пречи да пробвате.1 година е доста време,попорастнали сте,осъзнали сте някои неща,най-вероятно и някои ваши гледни точки са се променили,може сега да съумеете да изгладите проблемите,но винаги зависи защо сте се разделили.Все пак ти познаваш човека и знаеш дали се е променил или не и дали заслужава шанс или не.Всичко е в твоите ръце.

r0073x
07-02-2013, 07:20
Може и да се навия, ама предвид, че вече този човек веднъж ме е разочаровал и сме се разделили, няма да издържа много на проблеми и несгоди и бързо ще се разделим. Един вид, ако се съберем след голяма пауза, всичко трябва да е перфектно, иначе бързо ще си кажа "аха, ясно... Стара песен на нов глас. По-добре да си го спестя."

bloodylips
07-02-2013, 16:07
Не няма.

nevermind...
07-02-2013, 16:09
Не няма.

Ти по-крийпи аватар не можа ли да си сложиш? :lol: Иначе наистина е тъпо да смяташ, че има някакъв шанс след цяла година..