PDA

View Full Version : ...



missmee
06-30-2013, 11:50
С едно момче, което е мой скъп приятел, познаваме се от доста време вече иии по една "случайност" се целуваме и правим секс.. Т.е ние сме нещо като friends with benefits и това за сега мен ме устройва и е много яко, защото в един момент може да спим заедно, но в следващия да си кажем "остави това сега, имам проблем - трябва ми приятел" ии всичко е наред. Притеснявам се обаче, че след време може и да имам някакви чувства към него, а си обещахме да нямаме такива един към друг.. Та според вас възможно ли е всичко това без да имаме някакви чувства изобщо, защото за сега е добре, но мисля че и двамата се залъгваме, че няма нищо.. Забравих да спомена и че преди година и нещо бяхме заедно, т.е ходехме и дори не бяхме правили секс, но поради независещи от нас обстоятелства се наложи да скъсаме, тогава и двамата си имахме чувства..

Smrazqvashta
06-30-2013, 11:59
То само от поста ти става ясно, че има някаква искрица, макар и нищожна. Щом имаш опасения, отговора мисля е повече от ясен.

BlueFace
06-30-2013, 12:03
Определено се залъгвате, още имате чувства един към друг, дори и да се самонавивате, че не е така. Смятам, че за да се стигне до тази ситуация единия от вас се надява на нещо повече от friends with benefit, въпреки че сте се разбрали друго. Може би е той, щом казваш, че в момента нямаш чувства към него.


но поради независещи от нас обстоятелства се наложи да скъсаме, тогава и двамата си имахме чувства..

Сега имате шанс да опитате отново : )

Ivaaaaa
06-30-2013, 12:23
е много ясно, че ще имате чувства
щом сте имали преди, а и сега със сигурност никак не сте си безразлични
изобщо не вярвам във friends with benefit, че е възможно да си останете просто приятели
това са пълни глупости

HollyGolightly
06-30-2013, 12:32
Глупаво е да си обещавате, че чувства няма да се появят. А колкото до това какво изпитвате един към друг и дали само се залъгвате, ние няма как да знаем, ти сама за себе си как мислиш?


Т.е ние сме нещо като friends with benefits и това за сега мен ме устройва и е много яко, защото в един момент може да спим заедно, но в следващия да си кажем "остави това сега, имам проблем - трябва ми приятел" ии всичко е наред
Че то принципно и когато си обвързан трябва да е така

heartshapedbox
06-30-2013, 19:59
А защо просто не опитате пак?

missmee
06-30-2013, 21:08
Наскоро и двамата приключихме дълги връзки и честно казано и двамата сме с разбити сърца.. Искам ако започна връзка с някого да е заради самия него, а не за да преодолея друг.

AlokiNn
06-30-2013, 21:54
То от тебе зависи дали ще успееш. Аз мога, а ти дали си като мен - от теб си зависи ;)

Rabalka
07-01-2013, 01:48
И аз като тебе бях с един уж така пък после се появиха чувства и ми беше гадно след това когато той започна да чука други.

Seattle
07-01-2013, 04:43
При мъжете е малко по лесно, емоциите са много по-малко. Ние е*ем и бягаме когато ни е изгодно, стига да не искаме момичето за гадже. Жените се превързвате лесно а и като преди сте били заедно и сега сте емоционално не стабилни, е почти невъзможно да не се превържеш пак.

draid
07-01-2013, 06:14
Рано или късно единия ще налапа стръвта.

In*The*Face
07-01-2013, 06:28
Много рядко такива истории приключват нормално и за двете страни. Все в един момент ще се появят чувства, а ако не, то поне ще има усещане за притежание и когато се появи трети човек в картинката някой ще се почувства кофти, ще изревнува, почти неизбежно е. Аз например не бих издържала подобни взаимоотношения за по-дълго време без да проявя каквито и да е чувства. Всичко си зависи от вас.

psychopath
07-01-2013, 11:21
в 99% от случаите някой ще лапне въдицата и всичко ще си е'бе майката.
такъв тип взаимоотношения са за хора, които са достатъчно зрели, достатъчно познават себе си, човешките взаимоотношения и другия човек...и пак нема гаранция.

Pedigree
07-01-2013, 11:30
Ако ти харесва характера на някой, ставате близки, евентуално приятели. Ако ти харесва външния вид на някой, изпитваш някаква симпатия, би правил секс с него. Щом сте приятели, но ви е приятно да правите секс, т.е. привличате се сексуално, какво става според вас? Сексуалното привличане, възбудата - това са разграничителните елементи, които се води че не присъстват в едно приятелство. Затова стават много объркания. Много е тънък процентът, в който не се прецакват отношенията в такива моменти, трябва да сте буквално на една вълна и двамата.
Аз съм имала също такива "приятели", но в момента вече не ми се радват толкова. 8-)

NikafNqkaf
07-01-2013, 12:01
Авторката, това с неангажиращия секс + скъпият ти приятел, който познаваш от доста време, а също и твой бивш, с който се е наложило да си прекратите отношенията, поради независещи от вас причини ... Няма как да стане. Звучи ми сякаш връзката ви не е била изчерпана по никакъв начин от самото начало. Да не говорим, че със секса само я заздравявате. Стегнете си ся дупетата и спрете да се самозалъгвате. Поговорете си ...

John_Deep
07-01-2013, 17:05
Почти сиурно е!

asp1r1n94
07-02-2013, 07:57
Замисли се наистина какво искаш и какво ти е необходимо в момента :)

baby_baby
07-02-2013, 17:42
Според мен това ще прерасне в нещо повече от приятели за секс

LadyTerrible
07-02-2013, 19:15
Според мен ти имаш още чувства към него.Точно затова пишеш тук.Ако беше сигурна,че няма шанс да се влюбиш в него(отново),нямаше да се страхуваш и да питаш непознати за съвет.Прецени си дали ще можеш да издържиш,важно е дали и той има чувства или е превключил на sex mode.