PDA

View Full Version : Каква е следващата стъпка ?



Th3Bl00D
06-30-2013, 13:15
И така .... В този форум ми се налага да пиша от дъжд на вятър но всеки път научавам по нещо което ми помага с момичетата. Има едно момиче от класа ми с което напоследък доста се сближихме и станахме доста добри приятели. Постоянно си пишем, всеки ден сме заедно, ходим на училище заедно (по път ми е), всяко междучасие сме заедно, изпращаме се, излизаме през уикендите... Правим си услуги един на друг и т.н. Аз изпитвам чувства към нея(което беше и причината да се сближим толкова), тя постоянно се смее на шегите ми, както и аз на нейните. Абе просто ни е хубаво да сме заедно. Само че нещата наскоро се объркаха и аз и се разсърдех(късах се от мъка, но трябваше да и покажа че не съм просто манекен). Както и да е ... тя ми се извини, аз и простих, а тя дори продължи да ми се извинява след това. Явно след този инцидент е спряла да ме мисли за даденост и започна да се гушка в мен, да ми мисли прякори и т.н. Направих си експеримент като я целунах по бузата и тя отвърна със същото дори по 2-те. Всеки път като и говоря мило ме целува и така ... Че ме харесва ми е ясно, а приятелките и го потвърждават. Общите ни приятели дори си мислят че сме гаджета и ни казват че сме супер яка двойка. Преди седмица замина на почивка за около месец и страшно много ми липсва. Не спираме да си пишем и така като гледам и аз и липсвам. Смятам като се върне да се пробвам с нея, но не знам как да го направя. На 15 съм и не съм имал приятелка до сега. А смятате ли че това че сме от 1 клас може да ни попречи било то по време на връзката или след нея ?

Малко дългичко се получи, но така се надявам да избегна безсмислените коментари :)

Zarity
06-30-2013, 13:26
И какъв ти е въпроса?Не е ли очевидно какво да правиш.Хващай я направо и тоя път не по бузата я целувай.

Take_That
06-30-2013, 13:26
Няма формула или нещо конкретно, което да направиш - просто направи това, което ти дойде отвътре. Като я видиш я прегърни силно, отидете заедно някъде след това, може да опиташ и да я целунеш (не по бузата) или пък можеш да отидеш и да я посрещнеш (един вид изненада). Тези неща не се правят по план, те се чувстват, така че просто се остави на чувствата да те водят, това, което ти казах са само някакви идеи. :)
Не мисля, че това, че сте от един клас може да попречи на връзката ви(не виждам причина), ако вие сте щастливи заедно, имате си доверие и се уважавате няма как нещо такова да ви спре или да провали връзката ви. Хората създават връзката, но и само те могат да я разрушат (по един или друг начин, с действия, с думи, с постъпки), а не някакви си такива причини от сорта: от един клас сме :)

Th3Bl00D
06-30-2013, 13:38
И какъв ти е въпроса?Не е ли очевидно какво да правиш.Хващай я направо и тоя път не по бузата я целувай.

"Смятам като се върне да се пробвам с нея, но не знам как да го направя"
Не е въпрос, а ми трябват идеи

paradosou
06-30-2013, 14:09
Симпатяги :).
Добра хрумка ти дадоха да я изненадаш като я посрещнеш на връщане. Появи се супер усмихнат, кажи й нещо мило, отмъкни я за кратко на някое нетипично място и я целуни просто.
Не се влияй от това, че сте съученици. Не си заслужава да пропуснеш нещо хубаво заради глупави съображения.

Th3Bl00D
06-30-2013, 14:16
Няма как да я посрещна на самото и пристигане по едни или други причини. Имам чувството че я е срам да си признае че ме харесва. Първо ме целува, а 1 час след това е казала на един мой приятел че няма никакви чувства към мен. А познавам доста нейни добри приятели(момчета) и отношенията и към тях нямат нищо общо .. :) Какъв може да е проблема ?

paradosou
06-30-2013, 14:18
Чак пък проблем... Може наистина да я е срам да признае дори пред себе си 8-). Малки сте, не е ненормално.

Take_That
06-30-2013, 14:21
Няма как да я посрещна на самото и пристигане по едни или други причини. Имам чувството че я е срам да си признае че ме харесва. Първо ме целува, а 1 час след това е казала на един мой приятел че няма никакви чувства към мен. А познавам доста нейни добри приятели(момчета) и отношенията и към тях нямат нищо общо .. :) Какъв може да е проблема ?

Може да поговориш с нея за това и да го обсъдите, не се страхувай, поне ще си наясно с нещата.....може би наистина се срамува, но не говори с нея за това докато е на почивка, изчакай да се прибере

Th3Bl00D
06-30-2013, 14:28
Може да поговориш с нея за това и да го обсъдите, не се страхувай, поне ще си наясно с нещата.....може би наистина се срамува, но не говори с нея за това докато е на почивка, изчакай да се прибере

Мислил съм си десетки пъти да говорим за това. Даже съм я водил на едно "скрито" място, за да сме сами и да не се срамуваме от тези които минават, но някак си блокирам и не знам как да я питам :/

Take_That
06-30-2013, 14:58
Мислил съм си десетки пъти да говорим за това. Даже съм я водил на едно "скрито" място, за да сме сами и да не се срамуваме от тези които минават, но някак си блокирам и не знам как да я питам :/

Кажи и, че искаш да поговорите за нещо, което те тормози и би искал да знаеш отговора. Сподели и, че имаш чувства към нея (повече от приятелски) и би искал да знаеш дали и тя чувства същото към теб.

sexa_na_kompleksa
06-30-2013, 15:18
Очевидно има чувства към теб. Това, че не го разгласява наляво и надясно, е съвсем нормално.
Като си дойде, излезте, издебни подходящ момент и я целуни.
А това, че сте съученици, не трябва да ви притеснява.

Th3Bl00D
06-30-2013, 16:56
Кажи и, че искаш да поговорите за нещо, което те тормози и би искал да знаеш отговора. Сподели и, че имаш чувства към нея (повече от приятелски) и би искал да знаеш дали и тя чувства същото към теб.

Е ако каже да - добре. Целувам я и да приемем че сме заедно вече(малко ме притеснява и факта че не съм се целувал до сега)

Но ако каже не ? Как бих могъл да изляза от ситуацията ?

Take_That
06-30-2013, 17:12
Е ако каже да - добре. Целувам я и да приемем че сме заедно вече(малко ме притеснява и факта че не съм се целувал до сега)

Но ако каже не ? Как бих могъл да изляза от ситуацията ?

Първата целувка не е страшна, напротив много е вълнуваща, не го мисли, то ще ти дойде отвътре(никой не се е родил научен да се целува).
Колкото до това как да излезеш от ситуацията - просто запази самообладание, не си и мисли да я обвиняваш или да и се сърдиш, обясни и, че за теб и било важно да знаеш какво чувства тя към теб и съответно ти към нея, за да знаеш какво да правиш от тук нататък. От там нататък вече ще го мислим. Но съм почти убедена, че отговорът и няма да е не ;)

Th3Bl00D
06-30-2013, 17:24
А възможно ли е да си мисли че не я харесвам въпреки че я целувам от време на време ? Как мога да и намекна така че да не се съмнява или поне да се съмнява по малко ? Аз си мисля че просто е предпазлива защото не е сигурна в моите чувства

Take_That
06-30-2013, 18:41
А възможно ли е да си мисли че не я харесвам въпреки че я целувам от време на време ? Как мога да и намекна така че да не се съмнява или поне да се съмнява по малко ? Аз си мисля че просто е предпазлива защото не е сигурна в моите чувства

няма какво да и намекваш според мен, просто и го кажи като се видите, а и мисля, че си направил достатъчно, за да е нясно тя с твоите чувства, не спирай комуникацията с нея и продължавай да и казваш, че ти липсва (ако наистина е така), е разбира се не и го казвай по 100 пъти на вечер, но и го напомняй по някакъв начин, може и да я изненадаш утре с смс от сорта: Липсваш ми или нямам търпение да се прибереш :)

LadyTerrible
07-01-2013, 18:17
Това,че не си имал връзка,изобщо не го мисли.Абстрахирай се,просто бъди щастлив с момичето,което харесваш.Продължавайте да си пишете,говори й мили неща,прави й комплименти,повтаряй й ,че ти липсва и нямаш търпение да я видиш пак.Когато се прибере я покани да излезете,можеш да й купиш роза например,ако мислиш,че би й харесало и й кажи,че искаш да бъдеш с нея.Не го мисли много,мисли само,че я харесваш и че тя харесва теб.