PDA

View Full Version : Фитнес



CoockieMonster
06-30-2013, 18:51
Привет!
Проблема ми е, че ме е срам да ходя на фитнес. И не от това, че няма с кой, ще ходя с приятелят ми, не ме е срам от това, че съм дебела, защото не съм. Просто съм по ддз, отпусната хаха и така.
Срам ме е от това, че някой ще ме гледа дори, че ще ме погледне :D
Как да преборя тоя срам, сега имам проблеми и чак след 3-4 дена евентуално ще ходя. Но дотогава ще трябва да преборя срама, как? :)
Висока съм 160см, тежа 50кг.
Благодаря !

Summer..lov3
06-30-2013, 19:19
Няма нищо срамно хората не са там на модно ревю , едва ли някой ще се втренчи в теб.Мисли само за тренировката ти и не се разсейвай с други неща,все едно си сама и тва е .

Minwu
06-30-2013, 20:12
Всеки е започнал от нищото.

Хората едвам отделят 1 час за тренировки... никой не го интересува. Биха ти обърнали внимание, ако ги помолиш за помощ евентуално.

SorrowEyes
06-30-2013, 21:32
Ще свикнеш след пъривя път. Притеснението идва от факта, че ситуацията е нова и непозната. Всяка една дейност в началото изглежда плашешта и притеснителна, независимо от обстоятелствата. Плаж - ще ми видят целулита (примерно!не всеки : D), дискотека - ще видят колко смешно танцувам, фитнес - ще ме гледат как се потя и ще оглеждат тялото ми в спортни дрехи. Каквато и да е ситуацията притесненията отминават след известно време. Мисля, че е излишно да отделяш време на това. Просто отиди и не го обмисляй много.