PDA

View Full Version : Какво да правя?



lamia
06-30-2013, 20:17
Здравейте... Има едно момче... Значи, той не е от града, но учи тук, от село е. Познаваме се отдавна (може би 5-6 години, ако не и повече). От месец някъде насам започнахме да излизаме веднъж седмично,ноо нали приятелски... И в понеделник тази седмица пак излязохме. Аз на следващия ден му казах, че трябва да спрем да излизаме, защото започнах да го харесвам и не искам несподелени чувства... Той ми каза, защо да спираме, ти не знаеш какво мисля и чувствам... Питах го от кога ме харесва, каза ми отдавна... На другия ден излязохме, гушкахме се, разхождахме се, държахме се, всичко беше добре до един момент. Целунах го по бузата, а той се стъписа (досега не е имал гадже)... Аз нищо не казах... Като се прибирахме и се разделихме се прегърнахме... Вечерта го питах във фейсбук дали всичко му е харесало от изминалото време заедно, той каза да... Питах го за целувката, също каза, че му е харесала. Ии го питах тогава защо реагира така, той каза от притеснение, че се бил стъписал. Обвързахме се... Реших, че трябва да се видим и да поговорим на другия ден,защото той свърши даскало и да се разберем какво ще правим нататък, дали ще продължим да сме заедно след като замине на село. Видяхме се, но той се държа с мен като с приятелка, накрая вече като се прибирахме реши да сложи ръка на рамото ми, както правеше предния ден. Аз, обаче я махнах и му казах ти се сети кога... Там, на мястото където се разделяме видях бившия си, казах му да изчакаме малко. Изчакахме... След това аз му казах чао, и той ми вика няма ли да изчакаш още. Аз му казах, че е достатъчно далеч и ще тръгвам. И тръгнах без да се прегърнем... Вечерта си писахме... Питах го защо се държа толкова студено, нали все пак връзката ни трябва да се развива... Ии накрая се ядосах и го питах дали иска тази връзка. Той каза не, каза край. Каза ми и да си оправя статуса на необвързана... Писа ми като те гледам бившия ти липсва... Каза, че не чувства нищо към мен, мислел си, че чувства, но явно нещо му станало... Махна ме от фейсбук и от скайп... Много ме нарани с тези си думи... На другия ден му писах смс ако иска да дойда на село да поговорим да цъкне... Той цъкна чак в събота сутринта в 2 и 30. Аз към обяд му се обадих и той каза ако искам да дойда. Щях днес да ходя, но от този дъжд не можах... Та въпроса ми е дали ме харесва, защото първо ми казва отдавна, а после, че няма нищо. Той е неопитен и не знам как да постъпя с него... Искам да оправя нещата, но не знам дали изобщо има такъв шанс... Моля ви за съвет как да говоря с него... :(

Smrazqvashta
06-30-2013, 20:23
Той е неопитен, а ти за много опитна ли се имаш? И защо пришпорваш нещата по този начин? Какво искаш и какво целиш? На втората среща да те изяде, а на третата да те на*бе?

miss_cherry
06-30-2013, 20:58
Не е трябвало да го притискаш така.Сигурно е изтълкувал думите ти погрешно.Опитай се да поговориш сериозно с него и да оправиш нещата.

Zarity
06-30-2013, 23:14
Обвързали сте се?Да разбирам по Фейсбук.Ах,как е могъл да прекъсне това красиво нещо.
Сега сериозно.Има два варианта-или го е страх от връзка,притеснява се (на колко сте впрочем?) или найстина няма чувства към тебе.Мен все пак първото ми е по-правдоподобно,щото що за галош ще се обяснява в любов,не знам си кво,пък да другия ден-ми аз се обърках.А пък и ти си една,какво си се ръгнала при бившия си и какво очакваш от горкото момче,дай му малко време да се осъзнае,искала била да се развива връзката,вие връзка нямате,би трябвало да искаш да почнете да градите такава.
Говори с него.Ние няма как да знаем със сигурност.

lamia
07-01-2013, 06:19
Ами аз не съм се ръгала на бившия си, той вече беше заминал доста напред. Може наистина да се притеснява, и аз го мислих този вариант. Но той ми каза когато съм готова за следващата стъпка (да станем гаджета) да го потърся, потърсих го. Мисля, че явно той не е готов... Ии не съм искала толкова бързо да се развият нещата, че да се стигне до леглото. Просто единия ден се държим като гаджета, а на другия нищо такова. Това на мен ми беше втора връзка. Ии когато в последния ни ден заедно (като се държа, така все едно не сме нищо) аз говорех... Той не говореше много. Винаги аз говоря повече.

Priceless
07-01-2013, 06:23
Във фейсбук ли се обвързахте, извинявай ?

lamia
07-01-2013, 06:31
Ами да, нормално е след като сме станали гаджета наистина, да се обвържем и в фейсбук.

Priceless
07-01-2013, 06:36
Май съм пропуснала частта със "ставането гаджета наистина". Fuck it, im too old for this shit.

lamia
07-01-2013, 06:43
Аами грешката може да е моя, защото не съм го споменала... Мислех, че се подразбира след като сме излезли и сме се държали така... (Да допълня) аз го питах още като се прибрах след срещата ни, и той каза, че сме заедно, че сме гаджета...

In*The*Face
07-01-2013, 06:58
Аами грешката може да е моя, защото не съм го споменала... Мислех, че се подразбира след като сме излезли и сме се държали така... (Да допълня) аз го питах още като се прибрах след срещата ни, и той каза, че сме заедно, че сме гаджета...

Това не значи веднага да го обявиш и във Фейсбук. Защото в тази хронология нещата изглеждат така, сякаш правиш всичко показно заради бившия ти. Обвързала си се веднага във Фейсбук, като си го видяла си накарала момчето да стои като пън и да чака, за да ви види другият заедно ... нещата не изглеждат добре представени по този начин, нали? Според мен си избързала с всичко и аз не виждам вина в друг освен в теб. Дори описанието ти звучи като да не си много сигурна какво точно искаш и какво точно се случва. Ако държиш на момчето - опитай се да промениш имено това. Виж се с него, поговорете, изслушайте се взаимно - кой, какво иска и вземете някакво решение. Личи си, че си още малка, но поне си имала някаква връзка преди това, а той не е. Дай му време да свикне, да усети какво трябва да прави, бъди търпелива.

lamia
07-01-2013, 07:08
Ще опитам да бъда търпелива (това не е от силните ми страни. Обичам всичко да става бързо). Определено ще говоря с него... И нямах намерение да се обвържа, че да го види бившия ми (и той си има нова връзка). Отначало наистина се чудех дали искам нова връзка, защото се бях наплашила от старата... Но в крайна сметка реших да продължа напред...

LadyTerrible
07-01-2013, 17:56
Стига сте я нападали за тоя фейсбук,на младежта им е важно и там да обявят всичко. :D
Аз мисля,че малко си го притиснала и се е уплашил,най-вероятно е решил,че искаш повече от него,отколкото може да ти даде и е отстъпил.Това с бившия може и да го е притеснило,а може и само да си е търсил причина да те скъса.Има шанс да те харесва,иди "на село",вижте се,но не се дръж като малка гърла,а бъди спокойна,не го пришпорвай,бъди мила и без тъпи фасончета от сорта на това с ръката...

lamia
07-02-2013, 07:51
Мерси за съветите... Надявам се наистина да мога да проявя нужното търпение ии да говорим спокойно...

Баща Ти
07-02-2013, 08:54
На втората среща да те изяде, а на третата да те на*бе?

Може да я на*бе и на втора. Аз съм доволен като стане така :*