PDA

View Full Version : Как да се забивам с момичета?



hitman12345
06-30-2013, 21:05
Здравейте , аз съм момче на 16 . Моят проблем е че съм много срамежлив. Изпитвам някакъв страх от общуването с непознати.Друг е проблема , че само глупости говоря. Срам ме е да общувам с момичетата. Искам и аз като другите момчета ,да общувам с тях ,да се закачам и да ги свалям. Също така се страхувам ,че ако почна да забивам някое момиче,имам чувството ,че съм на 100% сигурен че няма да ми върже и ще ми се подиграват после ,и ще се изложа , затова и до сега не съм свалял момиче ;( Надявам се да ми дадете съвет , какво да направя за да успея в това начинание . Ако може да ми кажете как да се държа . Трябва ми промяна , защото не си харесвам сегашния начин на живот.
Благодаря предварително и лека вечер:)

.Beez
06-30-2013, 21:23
Можеш като за начало да започнеш с нещо като обща тема не е нужно да почнеш да забиваш момиче веднага, като за начало вляз и в приятелските отношения опознай се пък тогава почни да забиваш, защото ако не се опознаете поне малко няма как да не те е срам. Никога не е късно да започнеш с комплиментите, но все пак не прекалявай говорете си за мили неща споделяй мението си за това онова и винаги ама винаги ги гледай в очите ;д това направо ги подлудява и най-често ти се губят в погледа. Не прекалявай с лафовете особено ако не са смешни, опитай се да я разсмееш по друг начин, да си забавен е доста важно нещо. Винаги бъди мил не се дръж с момиче като с животно а като с обикновен човек, и ако тя отвърне на същото може и да има опеделени симпратии към теб, излизайте забавлявайте се не е нужно всичко да стане от 1 път, аз лично си харесвам 2 път мн повече от 1вия ;) и се отпусни не само да го мислиш а просто се отпусни всички се отпускат и никой не е бил изяден така че няма какво да губиш има какво да печелиш и не се срамувай толкова ;)

BlueFace
06-30-2013, 21:27
Срещу определено заплащане съм слконен да ти направя вуду магия, с която да придобия контрол над тялото ти и да ходя да свалям момичета вместо теб.


ГроУ ъП, пич, стига с този срам от подигравки. И като ти се подиграват какво? Не им обръщай внимание. Те го правят, за да вдигнат своето самочувствие и да те принизят. Ако им се оставяш и ти пука от мнението на другите ще си седиш девствен и до 30. Проблемите ти няма да се решат сами , нито изведнъж, трябва да отделиш време и да положиш услия. В началото ще ти е трудно да говориш с момичетата, ще бъде awkward на моменти , но това не трябва да те спира. Бъди искрен, бъди себе си, не се опитвай да ги впечатляваш умишлено, защото е супер изкуствено и само би ги отблъснало. Прави им по някой друг комплимент от време на време.Ако започнеш да се поставяш в ситуации, които са извън comfort zone-а след време това ще стане твоя природа и няма да имаш такива затруднения. Най-важното е да не се отказваш след първия неуспешен опит. Има много момичета на тоя свят, все някоя ще ти върже ; )

PainMonopoly
06-30-2013, 22:15
Напоследък чета толкова такива теми, че ме домързява да пиша всичко което ми идва да напиша по въпроса :Д

Ще кажа само, недей гледа другите. Като се лигавиш с тях и ги "сваляш" няма гаранция, че това ще те доведе до успех, може и да не е най-печелившата стратегия за теб. Изгради си собствен стил.

Просто общувай с тях като с нормални хора, все едно не са момичета, и гледай да покажеш колкото може повече аспекти от себе си. В даден момент все някоя ще ти върже.

In*The*Face
07-01-2013, 07:10
Няма никаква формула за подобно нещо. Нито точно поведение, нито някакви реплики. Не е нужно да се случва като по филмите с нещо от сорта на "Здрастииии, как сииии", "Виждали ли сме се някога" и т.н :)) Достатъчно е да поканиш момиче на разходка, на кафе, да я заговориш, да я поздравиш с някоя песен, да й препоръчаш филм. Нормалните, естествени, ежедневни неща и разговори са за предпочитане. Що се отнася от страха и срама, той е преодолим и напълно излишен. Вярвай в себе си, оцени качествата които имаш, не се притеснявай да ги покажеш и изявиш. Ако не се получи веднъж, ще се получи втори път. Няма какво да губиш, но все от някъде трябва да започнеш. Така че, ако Я има, ако искаш Тя да те забележи, да излезете - действай смело.

marilyn
07-01-2013, 07:45
Трябва да се отпуснеш. Не е срамно да сваляш момиче, не е срамно и да те отреже. Колко още ще те режат в живота... и с това трябва да свикнеш. Никой няма да ти се смее, просто харесваш си някоя, пробваш се- ако стане, стане, ако не- живи и здрави.

Няма как да "се забиваш" с момичета, а да не си говориш с тях. Ще свикнеш да общуваш и после ще ти е супер лесно. Порасни, общуването е най-естественото нещо на земята, никой няма да ти се смее, че си заговорил момиче.

sexa_na_kompleksa
07-01-2013, 08:09
Тръгваш с грешна нагласа. Недей да мислиш какво ще стане, ако се изложиш и как всички ще ти се подиграват. Не мисли и върху това колко те е срам - така ще се срамуваш още повече. Имай малко повече увереност в себе си (но не прекалено!). И не си мисли, че момичетата не се притесняват, когато някой ги заговаря.
И както каза някой по-горе - толкова много подобни теми има, че не винаги се сещам или съм ентусиазирана да напиша всичко, което мисля по въпроса. Потърси в стари теми или разгледай тук: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8 Има абсолютно всякакви статии, от това как да я заговориш, до това къде да я заведеш.
Успех! : )

Chacho
07-01-2013, 08:19
Ако ще четеш статии, със сигурност не трябва да четеш тия в neznam.bg

Почни с pickup и както винаги ще препоръчам DonJuan библията и на Mystery материалите. Би трябвало да добиеш известна представа за женската психика.
В един момент ще забележиш, че се подчертава във всички подобни статии нуждата от стабилни ценности. Тогава се обърни към психологията и най-вече философията.

След това сам ще знаеш какво да направиш.

psychopath
07-01-2013, 11:28
Брат, я моля те, метни линк да ги видя тия пикъп работи. Никога не ми се е налагало да ги чета, но сигурно ще е интересно? :D

Chacho
07-01-2013, 13:37
Нещо се е преебал линка към Библията и не мога да я изровя, преди я имаше онлайн в pdf. Е ти някво друго:

http://www.youtube.com/watch?v=T0hWpl-iZLk

Или потърси някви клипчета на Mystery в youtube.


Иначе не очаквам да ти е много интересно, но хвърли око. Мисля, че е насочено към друг тип аудитория.