PDA

View Full Version : Приятелството..едно от най-хубавите неща в този живот



DearHeartbreaker
06-30-2013, 21:41
Добър вечер!Като за начало се извинявам ако темата не е на място в този форум!Много ще се радвам ако някой ми даде съвет! Първо да ви попитам вашите приятели/приятелки правили ли са ви к**венски номера ,защото на мен няколко пъти..Искам да се поставите на моето място и да изкажете мнението си ,след като разкажа преживяното.Така започвам..Беше пролетта моята най-добра приятелка ме запозна е едно момче .Бяхме навън,говорихме си,разкарвахме се всичко беше супер.На другият ден той ми писа ,виждахме се,говорихме си и т.н.. Всичко беше супер ,докато моята друга най-добра приятелка не се запозна с него,а знаеше ,че ми е симпатичен и имам някакви чувства към него.. Тя започна да му пише ,да му казва ,че искат да се видят и го зарибяваше дори пред мен!Тя ме попита дали имам нещо против и аз и казах с ирония НЕ!!!След седмица разбрах,че са се целували,тя го е притиснала.Не защитавам него,но тя виновната,защото имаше и втора серия на този филм.Прекалено е късно за да ви разкажа цялата история,но накратко тя така направи и с приятелят ми /моето гадже/.... И с другите момчето ,които съм харесвала е правила така...А нейното не трябва да се бара!Другата ми най-добра приятелка е на 15/колкото мен/ но се събра с лоша компания и ме отбягва,излиза вечер сама с 10-15момчета аз се притеснявам за нея,но тя не ме слуша,започно да пуши трева... пропи.пропуши аз и правя забележка но не ме слуша мисли ,че като се пропи и пропуши е станала по-яка,вървежна и т.н....И говори за всички излиза с тях ,говори за други ,като излезе с други говори лошо за тях и си измисля лоши истории ,дори за най-добрите си приятелки,кажете ми какво да правя ..И разкажете ваша подобна история или ваше приятелство .И кажете каква е цената на приятелството?Какво мислите за приятелството? Приятелството преди любовта ли или може да съчетаете и двете? Благодаря,че прочетохте историята ми ,макар и да беше накратко !

sweetmony
07-01-2013, 07:44
Бягай далеч от тези момичета. Те не са ти най-добри приятелки :)

magneticfields
07-01-2013, 20:16
Тези момичета не са ти приятелки. Зарежи ги и се запознай с нови хора. Има толкова много, които ще те оценят...И се научи да вадиш правилните изводи! ;)

hardsoultosave
07-03-2013, 20:51
Приятелки е абсолютен оксиморон, ако ще го използваш, адресирано към тея мадами.
Зарязвай ги, знам че изглежда трудно, тъжно, гадно, но повярвай ми - веднъж оттървеш ли се от тях ще се почувстваш хиляди пъти по добре.