PDA

View Full Version : Болки в колената..



abvd
07-01-2013, 10:53
Здравейте , от може би около 2 месеца дори и месец и половина ме болят колената.. не знам защо.. като клекна и изпукам колената всичко минава и след около има няма 15-тина минути пак почват да болят.. се едно някой ми набива нещо или ми махат коляното странна болка е но е поносима.. ? на какво се дължи това ??? моля ви се помагайте щото не знам вече какво да правя .. казах на майка ми тя се позачуди нищо не каза.

cunt
07-01-2013, 12:52
Вероятно след като не си ги контузвал става дума за артрит или някакво възпаление . Подути ли са коленете,топли ли са? Правил ли си кръвни изледвания скоро? Сутрин ли е най-силна болката? Има ли скованост и ограничени движения на коленете?

magneticfields
07-01-2013, 19:14
Ако се занимаваш активно със спорт, най-вероятно е някакво възпаление. Не се притеснявай. Щом болката е притъпена и не е рязка, няма за какво да се притесняваш. И моите преди като тренирах ме боляха... ;)

abvd
07-02-2013, 19:59
Вероятно след като не си ги контузвал става дума за артрит или някакво възпаление . Подути ли са коленете,топли ли са? Правил ли си кръвни изледвания скоро? Сутрин ли е най-силна болката? Има ли скованост и ограничени движения на коленете?

Не не са подути коленете и не са топли. Не не съм си правил кръвни изследвания. Болката не е сутрин ... само когато тя пожелае в смисъл че или ще се появи следобед или вечер или сутрин или по обед. Не няма скованост и ограничени движения.

cunt
07-02-2013, 21:08
Ами може да си ги претоварил нещо. Вземи си волтарен гел и ги мажи като те заболи . Ако болката продължи още дълго те съветвам да отидеш на ортопед и евентуално след това на ревматолог

abvd
07-06-2013, 14:08
Възможно ли е да ме болят от растежът на тялото ? защото един приятел преди време е бил така все са го болели колената в продължение на 4-5 месеца и когато са спрели да го болят и е дръпнал много нагоре ( говоря за ръста )