PDA

View Full Version : Моля ви за бързи отговори ПОМОЩ



mouzes
07-01-2013, 14:13
Значи извинявам се ако не е тук мястото на тази тема но от притеснения нямам време да търса за това пиша тука.
Проблема е следняи аз съм момче на 18 години приятелката ми е на 15 водим полов живот от 6 7 месеца попринцип цикъла и закъснява от както почнахме да се любим тряше да и дойде на 27 или на 28 не съм сигурен но днес е 1 първи и още няма признаци освен че малко я боли кръста смисал на интервали по няколко минути и спира и само това днес правихме секс обаче стана някакъв гаф докато правихме секс презерватива се скъса не усетих нито аз нито тя и малко преди да свърша нали го извадих и тои почна сам да капе ... върху интимното място надявам се да не пуснало и вътре мисля че не съм но ако предположим че всичко е наред и само от вън съм свършил около интимното място може ли да забремене така или не ? МОЛЯ ЗА БЪРЗИ ОТГОВОРИ БЛАГОДАРЯ .

dimitar_ak
07-01-2013, 15:35
След като цикълът и закъснява вече може да направите един тест. Ще се успокоите и двамата.

mouzes
07-01-2013, 16:23
не тва с теста е лесен избор смисъл ние се плашим по скоро за това което стана със скъсването на презерватива за това

След като цикълът и закъснява вече може да направите един тест. Ще се успокоите и двамата.

e_dimitrowa
07-01-2013, 17:59
щом е днес няма как да забременее толкова бързо но има едно хапче за след секс кажи и да си го вземе ако се притесняваш

mouzes
07-01-2013, 18:54
е то е ясно че няма как да забремене толко бързо но въпроса ми беше възможно ли е ? по такъв начин да се забремене а до колкото до хапчета тя е против тези неща ... защото тя е малка още а тези хапчета съм чувал поне аз че объркват организма

ge6aaaa3
07-01-2013, 22:44
^Да, и е по-добре да дундурка бебе на 15, отколкото да си "обърка организма" за един ден?

AnarchyBoy
07-04-2013, 03:21
Както преди мен казаха, тест.. и после хапче.. :) За по сигурно..

BrightSun
07-09-2013, 07:23
Нищо няма да й се обърка от едно хапче - надявам се да го е взела и да сте спокойни :)

Krisy...
07-10-2013, 15:24
За това се използва презервативи.Незнам колко струват в БГ но тук са 5/8евро.