PDA

View Full Version : Казах му,че го харесвам.



loverxnikkie
07-01-2013, 13:17
Реших и аз да споделя историята си,защото не знам какво да правя..Познавам се с въпросното момче от 3 години..И двамата сме 7 клас,вече за 8..Но започнахме да се сближаваме в началото на 7..Сложиха го да седне до мен и още от 2-рия ден започнахме да се смеем и забавляваме..Дори господинът по Физика ни каза,че знаел,че се харесваме,но да бъдем по-тихо..След няколко месеца,дори и госпожата ми по История каза,че ме харесва,без дори да съм я питала ;д Доста от приятелите ми в класа,дори и тези,които не са ми приятели,ми казват,че той се държи много мило с мен,както с никое друго момиче..И това донякъде е истина..Той попринцип се държи много дръпнато,но с мен се смее,отпуска се..Имаме много забавни моменти заедно..Дори той ми измисли прякор ;д Забавлявахме се,излизахме навън много пъти..И така до 15 Юни..Точно когато вече се разделяхме с класа,реших да му кажа,че го харесвам,защото не знам кога ще се видим пак ( живее извън София )..Казах му,след което си тръгнах,защото съм доста срамежлива и не можех да седя повече там..След няколко седмици излязохме аз,той,най-добрата ми приятелка и още две момчета..Но тогава той изобщо не ми обръщаше внимание..Нито ми каза здравей,нито ме попита за мнение,когато избирахме филм..дори не ми каза прякора ( а винаги го прави,когато се видим..)..Само погледите ни се засякоха няколко пъти,и това е..Искам съвет какво да правя..Не знам какво да му кажа..Да забрави,че съм му казала,че го харесвам,и че искам всичко да е както преди?Моля ви помогнете..

Холандец
07-01-2013, 17:32
Ами моя съвет е да му пишеш и да го попиташ как стоят нещата. Не го питай дали има чувства към теб, защото така един вид ще го притискаш. По-скоро му напиши нещо от рода на "Здравей последния път помниш ти казах нещо и имам чувството, че това промени нещата между нас, наистина искам да поговорим, защото си ми близък човек и не искам така да се получава." И тогава ще се завърже разговора и ще се подредят нещата надявам се. :)

shusha
07-01-2013, 18:26
Поговорете, ако нещата вече са минало, здрава да е. Нов клас, ново училище, нов живот ;)

Christina13
07-02-2013, 07:30
Разделът е грешен. ;)

Баща Ти
07-02-2013, 08:23
Много сълзлива история, като за 8ми клас!