PDA

View Full Version : Хубаво и красиво тяло



eriktoned
07-01-2013, 16:57
Здравейте казвам се Ерик, 20-годишен студент, и съм един от най-младите модели в страната.
От една година се занимавам професионално с фитнес, както и с изготвяне на фитнес програми със специализиран режим на хранене. Предишният ми опит се базира на няколко години, през които, воден от интереси, насочени изцяло към фитнес и тренировки, успях да натрупам ценни познания в тази област.
Освен това имах невероятната възможност да посетя семинари и курсове в Англия на някои от най-известните диетолози в Европа, а именно – Prof. Stephanie Amiel and Prof. Tom Sanders (head of Nutrition and Dietetics in King’s College).
В Обединеното кралство успях да натрупам ценен опит благодарение на възможността да разработя различни хранителни режими. Съчетавайки ги с тренировъчната ми програма, започнах да добивам желания резултат.
С полезните знания, които натрупах, скоро моята цел, неумолимото желание да постигна естетически красиво и здраво тяло, започна да се превръща в реалност. От тогава вярвам, че възпитаването на постоянство и отстояването на собствените си принципи в съчетание със самодисциплина са абсолютна гаранция за постигнат успех. Също вярвам, че с подходящият балансиран хранителен режим и редовни тренировки всеки един може да изкачи стълбичката на успеха и да постигне най-добрата си форма.
Защо да ми се доверите?
Не се страхувам от приемането на предизвикателства и знам как да Ви помогна, за да подобрите начина си на живот, започвайки от вашето тяло. С изготвените специално за Вас хранителни режими и тренировки, ще започнете да чувствате, че тялото Ви е готово за достигане на нови висоти. И нека на забравяме античния идеал, възпяван от поетите: “Здрав дух, здраво тяло”, който се превърна в мото за работата, която правя.

Christina13
07-02-2013, 08:10
И какво си постигнал? :D

firstdiesel
07-02-2013, 12:21
много ти е дълго мотивационното писмо :D .. а и за работа се кандидатсва в JOBS.bg

sweetmony
07-02-2013, 14:17
много ти е дълго мотивационното писмо :D .. а и за работа се кандидатсва в JOBS.bg

+1

Supermassive____
07-02-2013, 20:24
Ерик екзотик ?!

:lol: http://www.youtube.com/watch?v=39Xc0yAfqSc