PDA

View Full Version : Втори шанс..



victoria.
07-01-2013, 19:00
Здравейте!
Преди 3 години се запознах с този човек,което преобърна света ми.Нещата станаха доста трудно,но никога не съм била по-щастлива.Беше първата ни сериозна връзка и за двамата,бяхме си първите и в леглото.Никога не съм изпитвала подобно нещо към някого,нашата връзка ме направи това,което съм сега,може да се каже,че порастнахме заедно.Много трудни характери сме,трудно си признаваме чувствата и грешките,избухливи сме,егоисти и независими,можете да се досетите колко трудна връзка имахме,но каквото и да ставаше,винаги намирахме начин да се върнем обратно при другия.Бяхме заедно на практика година и половина,след това се разделихме общо взето по взаимно съгласие.По време на връзката ни и двамата направихме грешки,в началото го обвинявах за всичко,но после осъзнах в какво и как съм сбъркала.След като се разделихме,напрежението между нас изчезна и за известно време пак си говорехме с часове по телефона,както винаги,прекарахме една нощ заедно, докато бяхме на ски с приятели.През това време и двамата започнахме да излизаме с други хора,обвързахме се с тях.Една вечер се скарахме,направих и му наговорих неща,с които изобщо не се гордея.След време,обаче пак се видяхме,целунахме се и така още няколко пъти,той се раздели с гаджето си и аз с моето.Един път той поиска да се видим,пак се целунахме и се държахме за ръка.После,обаче,си говорихме за нас като цяло и той потвърди всичко,от което се опасявах,беше разочарован от мен и си беше направил извода,че освен за секс,ние нямаме бъдеще заедно,защото не сме съвместими.Аз му обясних,че съм се променила и съм си разбрала грешките,той също си призна,че се е държал лошо и ми каза,че това ми е шансът да му покажа колко съм се променила в действителност,пък каквото има да се нарежда,ще стане от само себе си.После се видяхме 1 път по негова инициатива и един път по моя.Прекарахме си супер,говорихме си както преди,той каза,че вижда промяна в мен,колкото и малка да е тя.Изглеждаше ми щастлив и ме гледаше с онзи поглед,в който има едновременно възхищение и желание,беше нежен и уважаваше моите желания.Правихме неща,които не сме правили дори когато бяхме заедно.Първия път,когато се видяхме правихме секс,втория път също.Преди втория път аз говорих с него,споделих му някои свои притеснения и му казах,че не искам всеки път като се виждаме да свършваме в леглото и той потвърди,че няма да бъде така.В момента не искам да бъдем заедно,искам просто да се виждаме дори като приятели и да имам шанс да му покажа,че не съм тази,за която ме мисли и някой ден може пак да бъдем заедно.Имам чувството,обаче,че съм го отблъснала твърде много с държанието си в миналото и никога вече няма да се отвори пред мен като човек(той е единак и много трудно се доверява и споделя,много е затворен и за него аз съм човека,на който е споделял най-много през живота си),имам чувството,че секса е единственото,което е останало от нас(хич не е зле иначе :D )....след 3 години аз още го обичам и имам надежда,че някой ден ще бъдем отново заедно,но не знам как е при него.Следващия месец не може да се виждаме,защото аз заминавам за чужбина,но за после имахме някакви планове,но леко съмнителни.Смятам да преустановя правенето на секс за неопределено време и просто да си излизаме без обвързване,но още не съм съвсем сигурна.
Какво бихте казали вие?

102
07-01-2013, 19:05
А колко по-хубаво щеше да е, ако беше в графа "просто споделям"......

Smrazqvashta
07-01-2013, 19:12
Мислиш ли, че ще можете /не само ти/ и двамата да бъдете просто приятели? Без никакви интимности и прочие? И какво пречи секса между Вас на това да му докажеш, каквото и да е било? Смятам, че и двамата малко или много сте изгубили доверие един в друг. Аз съм човек, който доста крайно неудобрява втори шансове, камоли трети, пети и прочие, но при Вас явно има искрица и то не само от твоя страна, така че нищо не губиш, ако опиташ.

victoria.
07-01-2013, 19:29
Има нещо такова,всеки път,когато останем сами за повече време си говорим и той ме целува,аз не се дърпам де. :D Не знам,просто не искам да му бъда available по всяко време,да знае,че не съм му in and out и не може да прави каквото си иска с мен когато му скимне.Не че самия секс с него не ми харесва,напротив,чувствам се супер добре,но от време на време като се замисля ми става малко кофти и не съм сигурна дали не му е само за секса-по принцип съм страшен песимист и си мисля винаги най-лошото,в случая чрез спирането на секса се застраховам по мой си начин .:D :D

Tsukuda_Hiroshi
07-01-2013, 19:30
Няма втори шансове! Има причина бившите да са си бивши!!

Smrazqvashta
07-01-2013, 19:37
Да де... Ама вие един път вече, като сте я почнали така, върви му обясни на мъжа, че ще го лишиш от неговотo... ;)

Tsukuda_Hiroshi
07-01-2013, 19:42
Какво имаш предвид под "негово"...?

marilyn
07-02-2013, 07:10
Според мен няма как да бъдете приятели. Разделете се с добро и толкоз. Гледай напред, всичко си има начало, има си и край. Щом сте бивши, има си причина.

Имам чувство, че си лягаш с него, само за да си около него и да ти обръща внимание.

victoria.
07-02-2013, 07:36
Това,че има причина да не сме заедно го знам и знам кои са причините.Също,както вече казах,не искам да сме заедно точно поради тези причини(част от тях,които още съществуват).Искам да бъдем и приятели,да си говорим,защото ни е хубаво заедно,да видим промените у другия и ако преценим,че можем да сме заедно в даден момент,да се съберем.Спах с него,защото го исках и през месеците,когато бяхме скарани и не си говорехме ми липсваше много,във всякакъв аспект.

AnarchyBoy
07-02-2013, 07:48
Кака marilyn и Hiroshi, го казаха.. Има причина да сте си бивши.. Зарови го в миналото и продължавай..

ПослеДрас: Само на мен ли ми стана смешно от следното?

Първия път,когато се видяхме правихме секс,втория път също.Преди втория път аз говорих с него,споделих му някои свои притеснения и му казах,че не искам всеки път като се виждаме да свършваме в леглото и той потвърди,че няма да бъде така.

Естествено, че му е за секса.. 2 пъти се виждате 2 пъти секс, то ясно, че има привличане, но на него май май му е само заради секса..

heartshapedbox
07-02-2013, 14:44
Няма втори шансове! Има причина бившите да са си бивши!!

Аз пък не съм съгласна.

Tsukuda_Hiroshi
07-02-2013, 18:27
Аз пък не съм съгласна.

Ами то и аз преди време мислех, че това не е така и хората се променят, та съм давал втори шансове, че и трети. Съответно нищо не излезе (да не се изразя и по-вулгарно...). От тогава съм на това мнение.