PDA

View Full Version : Check this pls



awretryry343fv
07-01-2013, 19:40
Zdraveite , az sum momche na 17 , skoro na 18 godini i molq nqkoi da oburne vnimanie.
Roden sum 95-ta , dekemvri mesec.Kato sum se rodil bashta mi ne me e priznal za negovo dete i me e izostavil.Maika mi se e opravqla sama v nai-golqmata kriza.Pomnq vremeto ot 1998 , tq raboteshe kato servitiorka , posle baba mi se zapozna s dqdo mi koito e ilizionist i zaribi vs maika , vuicho, baba s ilizionnoto izkustvo (tova beshe semeistvoto mi).Obikalqxa gradovete i uchilishtata i pravexa programi - 1 chas i kolkoto xora vleznat po 2-3 leva bileta , subiraxa se okolu 200-300 choveka i az uchastvax .. Vsqko lqto bqxme na nesebur i prodavaxme fokusi :D .Seshtam se 2000-dnata, 2003 - beshe mn qko.Maika si turseshe partnior , raboteshe v edin cirk po edno vreme (fokusi) i se zapozna s nqkaf daje i ne go pomnq.Posle xodeshe s nqkaf ot burgas , roker koito me kareshe da mu vikam tate.. :D.Imashe i oshte nqkvi ama ne moga da vi kaja.Kato bqx na 6 tq se zapozna s edin ciganin na ahtopol , Velichko se kazva.Predi xodeshe po panairite i prodavashe detski igrachki na sergiq , sega rabotata mu porasna , ama nqma da obqsnqvam.Kato maluk 5-8 godishen imax problem s bubrecite, nasledstveno ot maika obshto vzeto napikavax se, i toi me bieshe , vikashe mi prase malumnik idiot murzi te da otidesh da se izpikaesh i kfi li ne ubidni dumi.2 puti me e izxvurlql na ulicata s maika na teq godini.Kato stanax na 8-9 me zimashe po panairite da prodavam , a men me beshe sram.Baba mi beshe protiv da sa zaedno , dqdo mi sushto.Kazval sum na maika da go ustavi ama tq ne me poslusha.Kum 2005-2006 maika mu rodi dete, pulobrat mi.Sega e na 7 sh pravi 8 taq godina , durja na nego ama ne go obicham , zashtoto znam koi go e napravil.Prez cqloto vreme Velichko se e otnasql s men kato s parcal , bil me e malko no e prilagal ugromen psihicheski tormoz vurxu men.Ot SZ sum uchix v edi koe si daskalo.8 smi klas propushix treva.9-ti klas se premestix v sofiq zashtoto s velichko se skaraxme mnogo ne izdurjax , izbqgax ot vkushti i otidax pri edin priqtel , 5-6 dena po kusno otidox pri baba mi (v sofiq).Zapisax se v nqkvo daskalo , beshe mi mn qko zapoznax se s qki kuchki , stabilni xora a-u.Predi lqtoto vuicho mi zamina za angliq i ostavi kliuchovete za kushtata si pri baba mi.Az gi zex , otidox v tqx i otkradnax 50 grama treva.Lqtoto (2012) bqx pri velichko na moreto (ahtopol).Hodexme do romaniq da zarejdame stoka (detski igrachki) , podrejdaxme q i obikalqxme polvinata chernomorie da prodavame na turgovci (skapani pederasi deto prodavat igrachki po moreto). Iskarvaxme dobri pari 700-4000 lv na den.Plashtashe mi po 10 lv na den.Dokato vuicho mi ne razbra za trevata , obadi mu se , kaza mu , toi me s4upi ot boi i me izprati v stara zagora.
V nachaloto mi beshe mn gadno, sega dushata mi umira (2013). Nashte s brat mi zaminaxa za ahtopol prednata srqda i sum sam , jiveq v zora (cigansiq kvartal) pusha treva (3 godini), prodrusax se (ot 1 godina) i piq ujasno mnogo alkoxol (4 godini).Za 17 godini sum imal edna priqtelka, koqto beshe grozna , i sum chukal purvata si bratovchedka i gajeto na nai-dobriq mi priqtel :D :D P:D :D :D :D :D .Proverete v google , 8 % ot horata imat oshte 1 rebro , az sum ot tqx i sum mn kompleksiran zaradi tova.Predi bqx sporten tip -6ampion ,sega sum pulna utrepka , parite mi svurshixa imam 7 leva do petuk a sq e ponedelnik :D:D .Mislq pone po 2 puti na mesec za samoubiistvo i sum piqn kato kuche , ispil sum polvin litar rakiq , 40 grama likoir i 1 litar vino.Molq nqkoi mudar chovek da mi pomogne da mi kaje kakvo da napravq iskam izbavlenie ne moga da jiveq poveche taka, da gledam vsichki da si pruskat panaira da smenqt gajeta prez 1 sedmica , da karat motori i kolela za 5000 leva a az , koito vse oshte sum nai razsudliviqt chovek koito poznavam, a poznavam mnogo xora, da stradam 17 godini s 7-8 chasa shtastie na godina molq vi , mollq vi veche ne izdurjam , ako ne povrushtam ot narkotici pomognete mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Баща Ти
07-02-2013, 08:27
Ни моа ти чета латиницата, чуек!

smil4eto
07-02-2013, 18:45
Защо не се върнеш при баба ти в София и евентуално да си намериш нещо да работиш(законно), септември да се запишеш на училище и така..да си стъпиш на краката малко по малко :(:(

magneticfields
07-02-2013, 19:22
Ако го напишеш на КИРИЛИЦА, МОЖЕ и да си направя труда да го прочета.

Supermassive____
07-02-2013, 19:32
Аз пък нямам никакво намерение да му чета шльокавицата. Намираш се в България за това пише на КИРИЛИЦА!