PDA

View Full Version : Как да постъпя?



Georgi.M
07-01-2013, 20:18
Здравейте,мисля че имам проблем с приятелката си и честно казано нямам идея как да се справя.Историята е ,че се запознахме преди 1-2 години не съм сигурен,тя беше на гарата в София аз се прибирах и я видях че плаче ,отидох при нея с пакетче салфетки и чаша топъл шоколад и й казах,че каквато и да е причината не си заслужава и си тръгнах.Тогава тя ме настигна запознахме се и някакви проблеми с приятеля си имала ,той си тръгнал ,а тя останал в София ,влака й бил след 6 часа и не познавала никого тук и аз й казах,че ако няма нищо против ще й правя компания.Тя беше доста скептично настроена ,за това й казах,че ще ходим някъде където има много хора и започнахме да се разхождаме,говорехме доста ,беше уникално никога не ми се беше случвало да мога да говоря с някого толкова много и да чувствам все едно се познаваме от години.Прекарахме чудесно смяхме се ,накрая я изпратих и тя ме целуна ,но забравих да й поискам номера,фейсбук или каквото и да било ,забравих откъде беше единственото което знаех е името й,аз си имах приятелка и точно се прибирах от седмица прекарана с нея в Бургас.Започнах да я търся във фейсбук ,но нищо не се случи не можах да я намеря доста дълго време мина година и нещо ,но все пак понякога я търсех и един ден както си пиша с една приятелка във фейсбук получих известие ,че някой е коментирал една публикация на бившата ми приятелка и какво да видя МИХАЕЛА !! Стоях и не можех да взема решение и тя е от Бургас,даже се познава с бившата ми приятелка ,бях шокиран веднага й писах ,тя все още беше с онова момче от преди година ,писахме си около 3-4 часа , продължихме така няколко седмици ,но нито й поисках телефон нито нищо,само си пишехме.Изведнъж тя просто спря да ми пише около 2-3 седмици после ми писа,имала проблеми с приятеля си ,напуснала университета ,била бременна ,а се разделила с него ,и 10000 още проблема ,аз й казах че ако иска ще отида до Бургас ,но тя отказа,спряхме да си пишем 2-3 месеца.До началото на пролетта дипломирах се и имам цяло свободно лято ,за това й писах ,че сигурно ще дойда да работя на морето тя беше страшно радостна от това ,но имаше около месец докато замина за Бургас.Всичко беше супер чувахме се всеки ден ,пишехме постоянно нямахме търпение да се видим отново,но една вечер тя ми се обади и ми каза "Не ме търси повече" ,при което няколко секунди преди да го каже се мълчеше и се чу мъжки глас който каза " Кажи му го защото ще те пребия ей тука" аз разбрах,че става въпрос пак за онзи бившия й ,обадих й се на следващия ден тя ми се извини,но просто и казах,че е жалко да продължава да се вижда с някой който си позволява да я удря ,да я унижава и какво ли още не.Дойдоха баловете при което заминах за Слънчев бряг ,бях на бал няколко дни преди това не се бяхме чували, обадих й се защото знаех ,че и тя е в Сънни намерихме се ,само че аз бях доста пийнал и малко съм я обидил нещо се карахме ,аз си заминах за София спряхме да се чуваме.След 10 дни заминах да работя в Слънчев Бряг намерих къде живее в Бургас ,видяхме се това се случва началото на Юни излизахме заедно и тя си намери работа в Сънни и аз бях в апартамент на мой приятел и й казах да остане при мен изкарахме си супер 3 седмици ,преди няколко дни се наложи да се прибера до София ,тя имаше работа в София та и тя дойде с мен и с някаква нейна приятелка оставих ги и се прибрах вкъщи.При което ми се наложи да вляза в болница за 1 ден ,тя знаеше обади ми се на следващия ден бях се прибрал,но бях много уморен от системи и какво ли не,тя ми каза че нейната приятелка я е оставила в центъра и до 10 и 30 имало време за влака и нямало какво да прави да отида при нея ;xx отидох валеше ужасен дъжд ,беше ми страшно зле разхождахме се ,и след 1 час дойде нейната приятелка и тя ми казва "Е можеш да си тръгваш ,ще се чуваме " при което аз си тръгнах не й се обадих повече ,писа ми на следващия ден и ми каза "Прекалено е хубаво за да е истина ,не искам да ми разбиеш сърцето ,лятото ще свърши и ти ще си останеш в София ,няма смисъл да продължаваме да сме заедно" .. И в момента нямам идея какво да направя .. 1път ще бъда добър към някое момиче и ще съм мил и всичко и ще ме зареже нямам представа как да постъпя.Опа май стана много дълго ама исках да си кажа на някой ,еми мерси на тези които го прочетоха ! :)

Smrazqvashta
07-01-2013, 20:24
Ехеееееееееее, Вие двамата бихте всички рекорди по караници, драми, сбогувания, раздяли и прочие. Няма да е лошо, като големи хора да се разберете кой какво очаква от другия.

Аз само не разбрах в крайна сметка тя търпи ли още оня биач на жени или най-сетне и е дошул умът и го е изритала?

Georgi.M
07-01-2013, 20:26
А като цяло не мисля,че сме се обичали просто не знам държа на нея много ,кара ме да се усмихвам и да се чувствам добре.Ами не съм сигурен като цяло сигурно си го търпи още ...

Smrazqvashta
07-01-2013, 20:31
Значи е доста наивна и плиткоумна, много тъжно. То няма как да се обичате всъщност, защото между вас не е имало кой знае какво, освен вечните недоразумения и противоречия за които разказваш.

И все пак ти какво искаш? Мислиш ли, че има смисъл въобще да се хабиш за нея? Заслужава ли си усилията? Ако си решил в крайна сметка да правиш каквато и да е било крачка е хубаво преди това да се убедиш, че се е оттървала от оня боклук. Иначе всичко се обезсмисля, ти я искаш, полагаш усилия, а тя търпи оня "биач" да и видоизменя физиономията и така може да я карате до безкрай. Кажи и да реши какво иска.

Georgi.M
07-01-2013, 20:39
Не знам какво искам, като цяло искам да се чувствам така добре с нея както до сега.Тъпото е ,че не мога да разбера защо го прави такъв проблем ,аз още преди й казах ,че е само за лятото най-вероятно защото аз съм в София тя в Бургас бил съм в такива отношения и е трудно и гадно и няма смисъл тя се съгласи.Има силна тръпка между нас ,разбираме се идеално ,споделяме си добри приятели сме и секса е супер повече не искам.А за онзи уж го оставя и уж обратното и не знам ..

Smrazqvashta
07-01-2013, 20:39
Трудна работа е вашта работа. ;)

Georgi.M
07-01-2013, 20:42
Мхм смятай щом стигнах да пиша в сайтчета колко съм объркан ,от това момиче и не е малка на 21 е ;x има кофти приятели,кофти бивши ;x проблеми с наркотици ,аборти и 10000000 още неща и все пак има нещо в нея дето ме кара да я искам .

Smrazqvashta
07-01-2013, 20:45
Я спри да разкаваш по-добре за нея... :lol:

Georgi.M
07-01-2013, 20:49
хахахахаха грубо :D не бе всеки си има кофти минало не съм и аз идеален ама мисля ,че в гимназията няма лошо да ги правиш ама след това дедазнам too much ми идва драмата ;x

Smrazqvashta
07-01-2013, 20:52
Е има истина... Ама това идва малко в повече, не мислиш ли? Не знае какво иска. Търпи момче, което я пребива. Аборти. Наркотици. Неразбирателства с кой ли не. Караници с теб. Неоценяване. На всичкото отгоре сте на 400км един от друг.

Малко множко дойдоха минусите, я кажи за плюсовете?

Georgi.M
07-01-2013, 20:57
Мога да говоря за всичко с нея ,много е красива ,има много хубави сини очи ,хмм когато я гледам как спи имам чувството ,че сърцето ми се стопява и се свива,когато нещо й се е случило и няма търпение да ми каже и говори говори бързо и изгаря от желание да ми разкаже е толкова сладка и усмивката й когато я зарадвам с неящо .. и не знам,друго какво секса е пфф уникален :D

BlueFace
07-01-2013, 21:15
Недей си усложнява живота брат. Порсто недей, повярвай ми. Нека остане в съзнанието ти като един хубав спомен, не си трови живота, ще съжаляваш според мен ако продължиш, но все пак ти си решаваш : )

ge6aaaa3
07-01-2013, 21:17
Не го изчетах цялото. То трябва да имаш егати нервите... Отговорът е като на всички въпроси от тоя род- The next! Права е мацката, на 500км един от друг сте.

Georgi.M
07-01-2013, 21:27
Мхм така дедазнам като написах общо взето кво се е случило и всичко наистина няма смисъл ,ама филма беше само за лятото не за нещо повече след това ;x защото работя в едно заведение на морето .

Smrazqvashta
07-01-2013, 21:29
Да, да.. Разправяй ги някъде другаде тия.. Тя ти е взела ума, филма бил само за лятото, малко ми остана да ти повярвам.. :lol:

Georgi.M
07-01-2013, 21:32
Е окей Смразяваща не ми помагаш :D xaxaxa