PDA

View Full Version : Вечният въпрос.



Samo Botev Plovdiv
07-01-2013, 20:57
Здравейте! Реших да направя един вид "запитване" , не че ще правя нещо за себе си - нищо подобно , искам просто да сравня мненията ви с моето... Та , т.нар. от мен "Вечен въпрос" , е - На каква възраст трябва младите да започнат половия си живот? Според мен - след като навършат пълнолетие + това - реших и аз да публикувам тема, защото не бях го правил досега. Не ме хейтвайте , критикувайте ме , но не ме хейтвайте. Просто питам , да видя мислите ли като мен.

Ivaaaaa
07-01-2013, 21:05
оф банално ми е вече
в тоя раздел едни и същи неща

chykai се когато искаш!

MarkKnight
07-01-2013, 21:05
Вечният отговор-когато те си решат...всеки преценява сам за себе си

Samo Botev Plovdiv
07-01-2013, 21:07
Ivaaaaa - казах да не ме хейтите. Не гледам кой какви ги пуска (за теми говоря). По - добре да не беше писала тук.

Ivaaaaa
07-01-2013, 21:11
Ivaaaaa - казах да не ме хейтите. Не гледам кой какви ги пуска (за теми говоря). По - добре да не беше писала тук.

не те хейтвам
само казвам..
всеки сам си решава кога
някои са готови да го направят по-рано, други не
индивидуално е

Samo Botev Plovdiv
07-01-2013, 21:13
Е можеше и без "Чукай се когато искаш!". Пиши ми в другата тема , ако искаш.

marilyn
07-01-2013, 21:22
Който когато си прецени.
Не се кефя на 13 годишни пикли, които са се отворили. Но до пълнолетие да се чака ми идва малко в повече. Хормините си казват думата.

Samo Botev Plovdiv
07-01-2013, 21:27
marilyn - Те че си я казват , казват си я , обаче има и някои , които не са правили (като мен) и мислят да чакат (то и да чакам , и да не чакам , няма и да правя , сигурно). А за тея 13 - годишните - те духат на разни чички зад ъгъла , в гаража и къде ли още не... За пример , една 15 - годишна такава от моя град - Rabalka. Виж я в темата за Поправителните изпити.

tori
07-01-2013, 22:27
Кой когато реши. Ама чак да чакаш пълнолетие малко...

babity
07-01-2013, 22:55
Когато знаят за какво се използват презервативите, както и че не се забременява от свирка. Например... От женска гледна точка има два варианта. Когато имат супермегагигатурбоултра сериозна връзка... т'ва е идеалния вариант. Втория е за такива, както бях аз, изостанали и ми се вижда прекалено идеален, та ще си го запазя за мен.

EinGutesKind
07-01-2013, 23:01
Що пък тва да е "вечният въпрос" :lol:

kammi
07-01-2013, 23:59
Не по малко от 15 години + сериозна (дълга) връзка.

xoxi
07-02-2013, 06:18
Не се кефя на 13 годишни пикли, които са се отворили. Но до пълнолетие да се чака ми идва малко в повече.

Не всички, които са девствени на 18+ са ''чакали''. Имам приятелка, супер мацка е, която е на 20 и още не се е влюбвала, съответно и не е правила секс, което пък й е последен проблем. Обратно на всички предразсъдъци, няма проблеми с общуването, всичко й е наред, но късмет...

Няма абсолютно никакво значение възрастта, ако човек е запознат с това, което прави и е сигурен, че го иска, а не се води по акъла на някой друг - било то гадже или приятели.

marilyn
07-02-2013, 06:52
Не всички, които са девствени на 18+ са ''чакали''. Имам приятелка, супер мацка е, която е на 20 и още не се е влюбвала, съответно и не е правила секс, което пък й е последен проблем. Обратно на всички предразсъдъци, няма проблеми с общуването, всичко й е наред, но късмет...

Няма абсолютно никакво значение възрастта, ако човек е запознат с това, което прави и е сигурен, че го иска, а не се води по акъла на някой друг - било то гадже или приятели.
Добре, дори да кажем, че твоята приятелка не е чакала пълнолетието, а Човекът, все пак това момиче е на 20 и не е правила секс. Тя е неопитна, не знае какво ѝ харесва в секса, сигурно като прави секс ще има притеснения като всеки човек в началото и тн. и тн... Странно ми е да минаваш през тия тийн трепети, ако мога да ги нарека така, а да си на 20. (аз съм също на 20, да уточня)

И другото е, че човек има нужда от секс. Ясно ми е, че всеки има различна потребност, но аз имайки предвид моята... тя е постоянна. Затова рядко съм оставала без сексуален партньор, дори когато не съм във връзка. Защото е нормално на 20 години да ти се прави секс като за последно.


Авторе, тя Рабалка според мен си е фейкче, но лошото е, че има в днешно време много такива момиченца в реалността.

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 07:38
Аз я подозирам , че е фалшива , но има много такива , като нея... Е защо се проебавате от толкова ранна възраст?

T-Rawww
07-02-2013, 10:10
15-16 години стават сефтетата, няма как хора сме :П

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 10:15
Е толкова ли не могат да изчакат до 18 - годишна възраст?

AlokiNn
07-02-2013, 10:50
Стига да си сексуално образован.. 9 години мисля, че е подходяща възраст :D :D :D

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 10:54
Еми дай още от кувиозите , за по - сигурно...

fUcKsMiLe
07-02-2013, 12:25
Когато си образован достатъчно и го искаш ти, а не защото някой от приятелите ти е казал "виж какво изпускаш" или "ти си смотана, щото си девствена, хаха".

-.-

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 13:06
За последното мнение се отнася - виж , аз не питам за себе си , няма да правя скоро , просто искам да чуя разбиранията на всеки.

babity
07-02-2013, 13:15
Добре, дори да кажем, че твоята приятелка не е чакала пълнолетието, а Човекът, все пак това момиче е на 20 и не е правила секс. Тя е неопитна, не знае какво ѝ харесва в секса, сигурно като прави секс ще има притеснения като всеки човек в началото и тн. и тн... Странно ми е да минаваш през тия тийн трепети, ако мога да ги нарека така, а да си на 20. (аз съм също на 20, да уточня)

И другото е, че човек има нужда от секс. Ясно ми е, че всеки има различна потребност, но аз имайки предвид моята... тя е постоянна. Затова рядко съм оставала без сексуален партньор, дори когато не съм във връзка. Защото е нормално на 20 години да ти се прави секс като за последно.


Авторе, тя Рабалка според мен си е фейкче, но лошото е, че има в днешно време много такива момиченца в реалността.

Как на... там на колкото за първи път прави секс, разбра, че точно това е ревът на нагона и точно секс ти се прави? 'Щото до тоя момент не си била правила и... интересно ми е, как разбирате, че ви се иска нещо, което никога не сте правили, майна. Все едно на мен сега да кажа, че ми се яде нещо, което никога не съм яла, баси... Всичко опира толкова до нагласа...

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 13:47
На мен ли говориш?! Е - нагласа , нагласа - то някои може да се "нагласят" и на 12.

BlueFace
07-02-2013, 14:08
И смяташ, че щом станеш на 18 изведнъж ставаш готов да правиш секс? Bullshit, човек, събуди се, животът не е компютърна игра на която като достигнеш 18-то ниво отключваш умението "секс"... :? Всеки отговаря сам за себе си, аз лично смятам, че трябва да го направиш когато сам го пожелаееш, когато изпиташ нуждата и се чувстваш физически готов (и естествено когато натрупаш необходимата сексуална култура), а не за газария и хвалене пред връстниците, за да изглеждаш "по-зрял" в техните очи.

П.П. babity - разбира се като ти се прави , повярвай ми. Това си е физиологическа нужда. Както разбираш, че ти се яде, така разбираш и че ти се ебе ; )

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 14:35
И смяташ, че щом станеш на 18 изведнъж ставаш готов да правиш секс? Bullshit, човек, събуди се, животът не е компютърна игра на която като достигнеш 18-то ниво отключваш умението "секс"... :? Всеки отговаря сам за себе си, аз лично смятам, че трябва да го направиш когато сам го пожелаееш, когато изпиташ нуждата и се чувстваш физически готов (и естествено когато натрупаш необходимата сексуална култура), а не за газария и хвалене пред връстниците, за да изглеждаш "по-зрял" в техните очи.

П.П. babity - разбира се като ти се прави , повярвай ми. Това си е физиологическа нужда. Както разбираш, че ти се яде, така разбираш и че ти се ебе ; )

Обаче аз мисля , че си свободен да го правиш , след като навършиш 18 , а не като ги навършиш да "наваксаш" един вид , преди това е незаконно. Защото сега се проебават от 13 - годишна възраст.

BlueFace
07-02-2013, 14:53
"Свободен" ? Че защо трябва да се чувстваш "ограничен" преди това. Този тип мислене е глупаво. Всичко е до психиката! И аз не съм за ебането на по 13-14 години, но примерно на 16-17 - why not? С както е по-различно като станеш на 18? Има хора на по 25+, които са супер ограничените олигофрени, с малко акъл и мислене на 15 годишни. На мен на 16 години ми се плющеше супер яко, направих го на 18 просто защото не исках да е просто секс. Но като се замислиш годините 17-26 са да се забавляваш, да си живееш живота, а сексът е физическо удоволствие. Докато си достатъчно отговорен, за да вземеш необходимите предпазни мерки и си достатъчно здравомислещ, за да не предприемаш излишни рискове (визирам сексът без контрацептиви) с какво ще се различава секса на 18 от този, който би правил на 16? Това е единственото нещо , заради което на сексът под 18 се гледа с лошо око е, защото тогава са си още деца, които нямат достатъчно мозък в главата и в последствие се появяват предавания като 16/ 17/18 and pregnant ....

xoxi
07-02-2013, 15:36
Добре, дори да кажем, че твоята приятелка не е чакала пълнолетието, а Човекът, все пак това момиче е на 20 и не е правила секс. Тя е неопитна, не знае какво ѝ харесва в секса, сигурно като прави секс ще има притеснения като всеки човек в началото и тн. и тн... Странно ми е да минаваш през тия тийн трепети, ако мога да ги нарека така, а да си на 20. (аз съм също на 20, да уточня)

И другото е, че човек има нужда от секс. Ясно ми е, че всеки има различна потребност, но аз имайки предвид моята... тя е постоянна. Затова рядко съм оставала без сексуален партньор, дори когато не съм във връзка. Защото е нормално на 20 години да ти се прави секс като за последно.

Не чака и Човекът, но не вижда смисъл да ляга с някой, само за да добие опит и да не е девствена на 20.
Не мисля, че ''прохождането'' в секса е тийн емоция. Това разбиране произлиза от днешната младеж, за която е нормално на 15-16 вече да има опит и да знае точно какво иска.

Някой отговори преди мен, че не можеш да се нуждаеш от нещо, което не си правила преди. Друго е вече да си сексуално активна и да седиш на сухо, тогава може да бъде и нетърпимо, защото тялото вече познава чувството/емоцията и изпитва нужда от това.

marilyn
07-02-2013, 15:43
Не чака и Човекът, но не вижда смисъл да ляга с някой, само за да добие опит и да не е девствена на 20.
Не мисля, че ''прохождането'' в секса е тийн емоция. Това разбиране произлиза от днешната младеж, за която е нормално на 15-16 вече да има опит и да знае точно какво иска.

Някой отговори преди мен, че не можеш да се нуждаеш от нещо, което не си правила преди. Друго е вече да си сексуално активна и да седиш на сухо, тогава може да бъде и нетърпимо, защото тялото вече познава чувството/емоцията и изпитва нужда от това.

Разбирам, че хората са различни. Всеки има и различни потребности, сигурно има и такива, които и да са сексуално активни, не им се прави постоянно секс.

Аз преди да започна да водя полов живот, исках да правя секс. Не съм го правила заради конкретен човек, заради любов или чувство. А защото исках секс. И намирам това за нормално, затова ми е странно как на 20 годишен човек не му се прави секс.

Supermassive____
07-02-2013, 15:45
"Вечният въпрос" а стига бе :D На 18 - 19 годишна възраст е нормално да се започне полов живот. А на по-ранна възраст е доста рисковано и безотговорно. Тъпо е да станеш родител на 13 заради необмислена детска глупост.

xoxi
07-02-2013, 16:57
@marilyn, има разлика между желанието за секс при девствени и сексуално активни. Първите много често могат сами да удовлетворят тези нужди, докато вторите трудно ще се задоволят сами на 100%. При девствените става въпрос за бушуващи хормони, докато при активните е нужда от доставяне на точно този тип удоволствие, което реално девствените няма как да познават.

marilyn
07-02-2013, 17:05
@marilyn, има разлика между желанието за секс при девствени и сексуално активни. Първите много често могат сами да удовлетворят тези нужди, докато вторите трудно ще се задоволят сами на 100%. При девствените става въпрос за бушуващи хормони, докато при активните е нужда от доставяне на точно този тип удоволствие, което реално девствените няма как да познават.

Има разлика, но не можеш да кажеш, че на девствените не им се прави секс, защото не знаят какво е. И аз съм била девствена, знам какво е. И ми се е правило секс и тогава. И с всеки изминал ден ми се прави повече и повече.

Стига съм спорила. Всеки си има мнение. :)

babity
07-02-2013, 17:18
Ти с тоя ищах просто компенсираш някаква друга липса. Нищо лично, просто моите наблюдения са такива (не конкретно към теб, по принцип). Нещо не ми се връзва идеята на 18 вече да си пробвал всичко, да наваксваш и прочее. Дори ми е странно как някой на 18 може да има изграден вкус, камо ли "почерк" в секса. Поне според мен тоя експириънс, някъде до малко след пълнолетието, е твърде наситен с емоции за да бъде качествен.

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 17:20
Не е нормлано от морална гледна точка да го правиш преди 18 - годишна възраст.

marilyn
07-02-2013, 17:29
Ти с тоя ищах просто компенсираш някаква друга липса. Нищо лично, просто моите наблюдения са такива (не конкретно към теб, по принцип). Нещо не ми се връзва идеята на 18 вече да си пробвал всичко, да наваксваш и прочее. Дори ми е странно как някой на 18 може да има изграден вкус, камо ли "почерк" в секса. Поне според мен тоя експириънс, някъде до малко след пълнолетието, е твърде наситен с емоции за да бъде качествен.

Аз лично не. Смисъл не си запълвам нещо, което ми липсва със секс. Преди не съм имала потребност от връзки, сега имам нужда от връзка и имам такава. И на 18 защо да няма изграден вкус и "почерк" в секса. Напротив, това е нормално. Особено с времето, опитът и тн.

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 17:46
А да ви питам , как ги правите тея неща под мненията ви - линковете , фразите , снимките и т.н.?

babity
07-02-2013, 20:08
Защото по скромното ми мнение на 18 нямаш твърда позиция за почти нищо. И го казвам като имам предвид, че винаги съм се смятала за по-зряла от връстниците си. И тогава си мислех, че съм зряла, а сега като погледна назад... :х Не че като съм си изчакала чакалката за тоя секс после не съм направила милион и една тъпотии, де. Явно съм по-назадничава, отколкото съм си мислела...

baby_baby
07-02-2013, 20:10
Който когато си иска може да го прави но чак да чака до пълнолетие....

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 20:14
babity - Искам да те питам отделно - как направи "Вае Виктис" и другите неща отдолу , къде го направи - къде натисна?!

marilyn
07-02-2013, 20:24
babity - Искам да те питам отделно - как направи "Вае Виктис" и другите неща отдолу , къде го направи - къде натисна?!

За да сложиш подпис пиши на админ.

Georgi.M
07-02-2013, 20:30
Аз не мисля,че има определена възраст когато го поискаш тогава го правиш.Не мисля,че секса или първият ти път е нещо много голямо при положение ,че първия път за момчетата ти трае макс 10 минути ,а момичетата и удоволствие не усещат.Защо трябва да чакаш като не ти пречи да имаш повече опит, да си доставяте удоволствие ,това е просто секс ,не е като да убиеш някого е ,не мога да разбера защо постоянно говорят хората ,че на 15 е рано еми кое му е раното ,прави ти се секс правиш го ,не е нищо сложно и важно.

Samo Botev Plovdiv
07-02-2013, 20:40
marilyn - Те няма да ми отговорят , пробвал съм... Дай някой админ...

AlokiNn
07-02-2013, 22:31
Не е нормлано от морална гледна точка да го правиш преди 18 - годишна възраст. Ти си болен. И си махни аватара, че излагаш отбора :)

psychopath
07-02-2013, 23:14
Момчетата - когато им пуснат.
Момичетата - когато ги излъжат.

:D

Samo Botev Plovdiv
07-03-2013, 07:34
Ти нали си от София , не се притеснявай за отбора.

PainMonopoly
07-03-2013, 07:56
Писал съм и преди, че според мен ако момиче е девствено над 16 и момче е девствено над 19, трябва да се замисли. Не казвам, че трябва директно да се проебе, на всяка цена, тва би било грешка. Просто трябва да се замисли, нещо куца.

Samo Botev Plovdiv
07-03-2013, 08:16
А защо трябва да бързат... Може да са направили стабилни планове за живота си и да го направят , след като имат семейство от 5 - 10 години...

PainMonopoly
07-03-2013, 09:03
Никой не е казал, че трябва да бързат, а тва другото дори няма да го коментирам, ще имаш семейство от 5-10 години и тогава ще правиш секс :lol:

Реалността е такава, че хубавите и качествени момичета обикновено са толкова сваляни и имат толкова много опции, че до 16 вече са имали няколко сравнително сериозни връзки за възрастта им и е имало с кого да го направят. Ако е било така и не са го направили, защо не са? Защото не им се е правило? Това е странно. Защото са чакали някакъв нереално вълшебен партньор? Такъв няма. Защото е неморално? Да, ама не е.

При момчетата пък нещата са така, че на тях им се ебе от 13-14 като на животни. Като са на 15-16 доста от тях са келеши и нямат шанс да впечатлят момиче, тоест иска им се, но не могат да постигнат това което им се иска и това е съвсем нормално, малки са. Ама на 18-19 вече би трябвало да са се отърсили от келешлъка.

Ако веднага хванат първия/първата и си изгубят девствеността с него/нея, това няма да реши евентуалните проблеми, които имат, най-много да ги задълбочи. Но ако например едно момиче има нереални очаквания спрямо първия си път, базирани на бозави филми, трябва да ги синхронизира малко с реалността.

Samo Botev Plovdiv
07-03-2013, 09:20
И защо трябва да бърза да го направи на 16 момичето?! Вие като се развратни личности - аз не съм.

marilyn
07-03-2013, 09:30
И защо трябва да бърза да го направи на 16 момичето?! Вие като се развратни личности - аз не съм.

На 16 не е особено да си бързал.

Развратни? Аз от 16 годишна до сега не съм мръднала, същата си бях, развита и пораснала, кое му е развратното?

Samo Botev Plovdiv
07-03-2013, 09:33
Е като го направи и какво?! Това ли е целта в живота?

PainMonopoly
07-03-2013, 10:09
И защо трябва да бърза да го направи на 16 момичето?! Вие като се развратни личности - аз не съм.

Написах, че никой не казва че трябва да бърза, ама кой да прочете.

Нека поставим въпроса така: ако приемем, че на 16 има гадже от примерно 1 година, с когото иска да прави секс, и е достатъчно образована относно това какво трябва да прави по време на секс за да се пази, защо да чака до 18?

AlokiNn
07-03-2013, 10:38
Брат главно пиша тук да се лигавя, но сега ще ти обясня как седят нещата:
За теб 1 нещо е хубаво, когато го правиш както ти го усещаш, нали?
За теб на 16 е рано и е избързване, но за мен (Пешо,Гошо,Ива,Петя) не е. Ние се чувстваме достатъчно зрели за да правим секс и да обогатим нашата сексуална култура.
Не е важно на колко си години, а е важно колко си зрял и отговорен към това което правиш.
Някои хора смятат, че е по-добре да имат малко натрупан опит преди сериозна връзка, а не да са "хванати от гората"
Всеки си има свое собствено мнение - за теб е избързване, а за нас е настъпил моментът.
И не е до развратна личност или не. Това е до вътрешно усещане ;)

Samo Botev Plovdiv
07-03-2013, 12:49
Значи можете да ставате майки и бащи на 16 - 17 , така ли?

AlokiNn
07-03-2013, 12:54
Ти изпадаш в 2те крайности - Или не трябва да се прави секс, или трябва да се забременява?

fakesmiles
07-03-2013, 12:57
Който когато си прецени да прави секс.Някои хора наистина по-рано решават,че искат да започнат.И какво от това?
Всеки си решава и това е...

Chacho
07-03-2013, 13:00
void Answer()
{
int n=18;
while (true)
{
cout<<"E ne moje li da izchaka do "<<n<<"?";
n++;
}
}

marilyn
07-03-2013, 14:06
Е като го направи и какво?! Това ли е целта в живота?

Абе ти добре ли си? Искала съм- направила съм го. НЕ ми е цел в живота, просто ми е нужда и удоволствие.

Много "моралисти" се навъдиха в тоя форум.

babity
07-03-2013, 14:25
Започвам да си мисля, че авторът търси някакво успокоение за това, че не го е направил "навреме". Това е адски грешно. Това се опитвах да обясня преди н поста... Не е чак от такова значение какви са цифрите, важното е да можеш да понесеш отговорност за действията си. И като казвам отговорност, освен да можеш да отделиш 30 стинки за презерватив, имах предвид и моралната отговорност, пред себе си най-напред. Независимо дали си на 11 и половина или на 31 и половина да си с ясното съзнание кой си, къде се намираш и да не чувстваш нужда да се оправдаваш пред хората. Ако могат да понесат емоционалния "заряд" от един сексуален контакт и на 12 да го правят... 'Щото иначе като се изпадне в драмата "'ма той, видиш ли, ме излъгА" или "въх, 'ма те хората с'а ш' си кажат, че съм курве" и става страшноооо.

Rabalka
07-03-2013, 16:01
. А за тея 13 - годишните - те духат на разни чички зад ъгъла , в гаража и къде ли още не... За пример , една 15 - годишна такава от моя град - Rabalka. Виж я в темата за Поправителните изпити.

Айди само да ми кажеш от каде разбра, че духам на чичковци зад ъгала?Тва че ме кефи да правя свирки е така, но не духам на чичковци.Ясно, А?

Samo Botev Plovdiv
07-03-2013, 17:47
Не казвам за теб. Плюс това - и на мен ми се иска , но се спирам.

AlokiNn
07-03-2013, 17:51
..........

AlokiNn
07-03-2013, 17:52
Ти си знаеш.

Samo Botev Plovdiv
07-03-2013, 19:34
То аз и да не се спирах , нямаше да съм го направил досега по една проста причина , но няма значение.

teenagexdramaxqueen
07-04-2013, 14:21
Кой когато се чувства готов ...

Samo Botev Plovdiv
07-05-2013, 07:10
Е ако никога не се чувства готов?

Chacho
07-05-2013, 07:35
Е ако никога не се чувства готов?

Кво точно искаше да питаш с тоя въпрос, щото отговорът му е очевиден?

Samo Botev Plovdiv
07-05-2013, 08:28
Е ако никога не е готов , а му се прави (един вид така да го кажем)?

TIFOSO
07-05-2013, 19:54
Не всички, които са девствени на 18+ са ''чакали''. Имам приятелка, супер мацка е, която е на 20 и още не се е влюбвала, съответно и не е правила секс, което пък й е последен проблем. Обратно на всички предразсъдъци, няма проблеми с общуването, всичко й е наред, но късмет...

Няма абсолютно никакво значение възрастта, ако човек е запознат с това, което прави и е сигурен, че го иска, а не се води по акъла на някой друг - било то гадже или приятели.

+1

Lilanda
07-08-2013, 15:13
Не разбирам какво толкова я човъркате тая тема. Всеки сам си преценя кога, къде, с кой. Какви са тея работи "Станка си е направила сефтето на n(<18 ) години, ама Пешо мисли, че е избързала, 'щото трябва да е навършила пълнолетие."..Кой когато реши, тогава. Т'ва е!

Chacho
07-08-2013, 16:11
Е ако никога не е готов , а му се прави (един вид така да го кажем)?

От една страна можем да кажем, че когато решиш да действаш заради желанието си да го направиш, значи си се почувствал готов.

От друга - сексът се обсъжда постоянно, всеки го е премислял, хората рано или късно стават готови за това, трудно ми е да си представя човек вечно да не се чувства готов.

Та, ако е готов, ще го направи, ако не е, ще си остане с желанието докато не преодолее проблема си.

Evterpa
07-08-2013, 16:51
Искало му се, ама си поставял сам бариери, преди 18 не било законно... Леле :lol:
Трудно ми е да повярвам, че не тролиш, адски консервативно мислене.
За мен е о'к след 16 примерно, но ако на 15 ти се иска, знаеш какво правиш, съответно и имаш сексуална култура не виждам проблем. След 20-21 ми е странно, обаче аз не съм представителна извадка, нито мнението ми е меродавно.

sunshine333
07-08-2013, 19:52
Който когато си прецени и все пак с мярка.
Лично за мен най - подходящата възраст е между 16 и 19 години.

PainInTheAss
07-08-2013, 19:54
Тъп/а си.

sunshine333
07-08-2013, 20:00
^ Това към мен ли беше ?! О.О

Samo Botev Plovdiv
07-16-2013, 20:38
Явно не.

procter
07-17-2013, 09:30
Отговарям по същество:
1) Не преди 16 години.
2) Не преди да поискаш именно с този човек да се слеете в едно (да се влюбиш).

Това е идеалният вариант, разбира се. На тийновете така им бушуват хормоните, че едва ли има нещо друго, което да ги интересува повече в тази възраст.

Samo Botev Plovdiv
07-17-2013, 09:33
Е да де , ама те някои го правят и преди 16 и (уж) не съжалявали.

procter
07-17-2013, 09:38
Абе, какво да ти кажа. Повечето младежи започват да водят сексуален живот най-вече, за да не изостанат от връстниците им, които им се подиграват и прочее. Ама на тази възраст все още не си наясно защо точно го правиш, знаеш само, че искаш да го правиш. Някак си автоматично ставаш "голям" ;) То не е да съжаляваш след това, как да съжаляваш за нещо, което не знаеш какво е?
Източник: Личен опит. Аз разбрах какво е секс едва след като се влюбих за пръв път. Иначе бях на 14 някъде, когато започнах. Това ако е секс, аз съм Мистър Вселена. Ех, младост... :)

Samo Botev Plovdiv
07-17-2013, 09:40
Е аз съм точно сега на 16 и не съм правил и не ми пука , дали ще ме подиграват , или не. То не че някога ще правя , де...

procter
07-17-2013, 09:44
Как така? Защо да не правиш?

Samo Botev Plovdiv
07-17-2013, 09:46
Е пиши на ЛС.

explosion_
07-17-2013, 15:48
След 10 години, девствено момиче на 10 ще е хит.

Samo Botev Plovdiv
07-17-2013, 15:59
След 10 години, девствено момиче на 10 ще е хит.

То и сега има случаи , дето на 8 се е проебала с двама наведнъж.

lady6
07-17-2013, 22:08
Попринцип 16-17 г., но то си идва отвътре. Когато се почустваш готова и когато си сигурна ;)

Rocknroll
07-20-2013, 13:24
Който когато си прецени.
Не се кефя на 13 годишни пикли, които са се отворили. Но до пълнолетие да се чака ми идва малко в повече. Хормините си казват думата.
Съгласна съм.
Пък и чак до пълнолетие,особено за днешните тийнове си е бая време.Индивидуално е,което не значи,че трябва да започнеш от 13-14 годишна възраст.Повечето го правят,защото е модерно,но пък е и излагация според мен.