PDA

View Full Version : задъхване



the1smileys1war
07-02-2013, 12:03
Здравейте, понеже не видях някоя подобна тема из всичките за цикъл и течения и реших да направя нова. Моят проблем е от около седмица постоянно се задъхвам - затичвам се и 10 секунди по-късно едвам дишам, но пак не е толкова зле до днес - пуснах една прахосмукчака вкъщи, което не е кой знае какво усилие, но 10мин не мога да си поема въздух. Имам чувството, че ще получа астматичен пристъп, а не съм астматичка. Горе-долу съм спортна натура, но вече не спортувам редовно, карам го само на разходки всеки ден. Ако някой има идея какво може да е, моля нека да пише, защото ми писна всеки ден да кисна при личната, накрая ще си опъна палатка пред кабинета и. :( А забравих да кажа, че преди няколко дни ме болеше отдясната страна г/д около ребрата - остра болка, а дори нз какво може да ме боли там. :( и да, пушачка съм.

xXxAngerfisTxXx
07-02-2013, 12:10
от цигарите е... катрана полепва в ония мехурчета в белия дроб и не прониква кислород затва се задъхваш. Спри да пушиш

nyxu
07-03-2013, 17:01
Спри цигарите или поне ги намали.

♀dali 6te vleze♂
07-17-2013, 04:24
Хей аз съм със същия проблем, но не пуша. От какво може да е?

skok
07-17-2013, 13:09
От липса на спорт. Ако разходки всеки ден за тебе е спортна натура, значи аз съм олимпииски шампион. Разходката дори не те задъхва. А може и от стрес да е

TqNaTaa
07-17-2013, 20:52
Ходи да ти леят куршум ако е от стрес. Спри цигарите, защото 99% възможно от това да. Може и от самият сезон .... Има лятна умора в момента :)