PDA

View Full Version : Gaming



justguy
07-02-2013, 13:44
Какво ще кажете за геиминга има ли геимари в тоя форум и дали момичетата си падат по геимари

buddhaa
07-02-2013, 14:59
е това пък да си "геймър" е супер изгъзица....смисъл 1-во затъпяваш и ставаш като тапир (че даже и те са по умни от геймърите) само ся не ми обеснявай колко добре развивала стратегическото или еди с какво мислене играта.... 2-ро вредиш на себе си и по специално на очите си и 3-то нямаш нормален социален живот ся ше кажете ми аз излизам с приятели излизате с 1-2 (момчета) който пак са геймъри ии поне играят същият вид игра и почвате да се лъжете 1 друг кой колко бързо е дигнал левел колко атак пауър имал и как 1 шотвал хора аре моля ви са това е една от най-новите "болести" ако мога да се изразя така за днешното/следващото поколение в което се раждат идиоти или полу-идиоти ....аря ся ме хейтнете щото пък съм с старомодно мислене и моля "мъже" по на 16 г. с 50 санта баници и правещи шайби в кенефа със същия диаметър да се не обаждат

Chacho
07-02-2013, 15:05
Изкара половината програмисти тапири. Игри като игри, забавление като забавление.

buddhaa
07-02-2013, 20:49
мое виждане готин :) и нямах програмистите...ама ме мързи да развивам теории щото много малко хора ще го разберат

Баща Ти
07-03-2013, 08:19
Пич, съжалявам, ама явно имаш нисък стандарт на живот. 1500 лева за компютър не са много, като имаш предвид, че е нещо дето ще го ползваш 2-3 години, може и повече.

justguy
07-03-2013, 11:55
от 4асти будда е прав оба4е не е вярно 4е геимарите нямат социален живот

Chacho
07-03-2013, 12:44
И 1500 лева са на долната граница на геймърските конфигурации.

Fisherman
07-03-2013, 12:50
Вие сте луди,тука с един смотан лаптоп за 800 леа мога да подкарам всички игри на MEDIUM :D

Fisherman
07-03-2013, 12:53
е това пък да си "геймър" е супер изгъзица....смисъл 1-во затъпяваш и ставаш като тапир (че даже и те са по умни от геймърите) само ся не ми обеснявай колко добре развивала стратегическото или еди с какво мислене играта.... 2-ро вредиш на себе си и по специално на очите си и 3-то нямаш нормален социален живот ся ше кажете ми аз излизам с приятели излизате с 1-2 (момчета) който пак са геймъри ии поне играят същият вид игра и почвате да се лъжете 1 друг кой колко бързо е дигнал левел колко атак пауър имал и как 1 шотвал хора аре моля ви са това е една от най-новите "болести" ако мога да се изразя така за днешното/следващото поколение в което се раждат идиоти или полу-идиоти ....аря ся ме хейтнете щото пък съм с старомодно мислене и моля "мъже" по на 16 г. с 50 санта баници и правещи шайби в кенефа със същия диаметър да се не обаждат

пак по-добре отколкотo да виси човек в някъв бар или дискотека или пък с днешните курви да се занимава човек,седи си у вас бози си с щайгата и нямаш главоболия

Kaloyan10
07-03-2013, 19:45
Дееба само аз ли съм с конзола?

justguy
07-04-2013, 08:47
ne si samo ti

AnarchyBoy
07-04-2013, 10:28
Аз имам и конзола и pc и си разцъквам бая, е последно време повечко уча и не ми остава много време за игри, но пак играя де, а също така и имам социален живот, излизам си, разпускам.. ;)
Това за приятелите и при мен не важи.. също така спортувам и работя.. :?

Fisherman е прав, 800 лева и подкарваш всичко на медиум. :D

buddhaa
07-05-2013, 22:35
пак по-добре отколкотo да виси човек в някъв бар или дискотека или пък с днешните курви да се занимава човек,седи си у вас бози си с щайгата и нямаш главоболия

и накрая нулев житейски опит и като те подхване живота се оглеждаш като циганин в небрано лозе !? хаха

ge6aaaa3
07-05-2013, 23:35
Има разлика между това да играеш игри и да си геймър в истинския смисъл на думата. Един приятел/поне беше такъв/ се промени коренно за една година. Започна да играе ЛоЛ и до там беше... Почти спря да излиза или излиза късно вечер с други такива вампири, само шибаната игра му е в главата, стана още по-несериозен към всичко несвързано с компютъра. До морето сме, а това лято не съм го видял навън. Не спи по цяла нощ и се блъска с енергийни боклуци... Физически също много се влоши, а преди тренираше... Това всичкото за една година и твърди, че нямал проблем... Е това е пример за геймър, а не разни такива като мен, дето сядат от време-на време да играят нещо за релакс. И аз миналата година изсипах 300лв за видеокарта, а преди това бях дал 600лв за компютър и сега се очертават едни стотина лева за РАМ... И това при положение, че играя най-много 2-3 пъти в седмицата за по час-два, ама искам като седна да играя и да ми е кеф.

Nakadah
07-06-2013, 06:32
е това пък да си "геймър" е супер изгъзица....смисъл 1-во затъпяваш и ставаш като тапир (че даже и те са по умни от геймърите) само ся не ми обеснявай колко добре развивала стратегическото или еди с какво мислене играта.... 2-ро вредиш на себе си и по специално на очите си и 3-то нямаш нормален социален живот ся ше кажете ми аз излизам с приятели излизате с 1-2 (момчета) който пак са геймъри ии поне играят същият вид игра и почвате да се лъжете 1 друг кой колко бързо е дигнал левел колко атак пауър имал и как 1 шотвал хора аре моля ви са това е една от най-новите "болести" ако мога да се изразя така за днешното/следващото поколение в което се раждат идиоти или полу-идиоти ....аря ся ме хейтнете щото пък съм с старомодно мислене и моля "мъже" по на 16 г. с 50 санта баници и правещи шайби в кенефа със същия диаметър да се не обаждат

Мда... По-добре е да висиш по 10 часа по кафенцата и дискотеките и да хвърляш парите на мама и на тати за алкохол и цигари. Герой... Много важен социален живот е това.

Всеки 0.8 говори за социален живот, ама никой не може да обясни защо е ТООООООООЛКОВА важен...


и накрая нулев житейски опит и като те подхване живота се оглеждаш като циганин в небрано лозе !? хаха

За какъв житейски опит говориш като и да висиш по 10 часа по кафенцата пак си на същото ниво?

buddhaa
07-06-2013, 11:47
Мда... По-добре е да висиш по 10 часа по кафенцата и дискотеките и да хвърляш парите на мама и на тати за алкохол и цигари. Герой... Много важен социален живот е това.

Всеки 0.8 говори за социален живот, ама никой не може да обясни защо е ТООООООООЛКОВА важен...



За какъв житейски опит говориш като и да висиш по 10 часа по кафенцата пак си на същото ниво?


за точно такъв тип хора говорех като приятеля/познатия нa горния потребител..и лошото е,че все повече млади хора стават такъв тип...

и не братле,не говорех за такъв тип житейски опит ама понеже гледам,че си "на всяка манджа мерудия" грам няма да споря с теб щом се имаш за толкова умен би трябвало да осъзнаваш,че кафетата/дискотеките не са само за "герой" пушещи/пиещи/друсащи капиш за ко ти лафя !? надявам се да разбереш какво искам да ти кажа по заобиколен начин щом се имаш за толкова умен и разбирач от соц.лайф/коли и още какво ли не би трябвало да разбереш и мнението на мен...простосмъртния

BloodyDreamer
07-06-2013, 12:37
Historically, the term "gamer" usually referred to someone who played role-playing games and wargames. Since video games became popular, the term has changed to include players of video games. While the term nominally includes those who do not necessarily consider themselves to be gamers (i.e., casual gamers), it is commonly used to identify those who spend at least some of their leisure time playing or learning about games.
- Wikipedia

Технически погледнато аз също съм геймърка. Освен това рисувам, свиря на два музикални инструмента, чета книги. Не че нещо, ама съм доста далеч от понятието "дебил".

Social life - the time that you spend enjoying yourself with friends.

Никъде не видях нещо за излизане навън. Това че повечето ми приятели не са от България (а тези, които са, не са от моя град) и ако искам да говоря с тях, трябва да съм пред компютъра, означава ли, че нямам социален живот? (защото определено предпочитам тяхната компания пред тази на съучениците ми, да речем) А това за какво говорят хората с приятелите си и какви са им приятелите, си е изцяло тяхна работа. Не мисля, че има някакъв списък на нещата, които би могъл да обсъждаш с приятели, за да се води, че имаш социален живот.

Да, има такива геймъри като този, който описа ge6aaaa3, но далеч не всички са такива. Вярно, това не е нормално, но не можеш да генерализираш така и да вкарваш абсолютно всички в някаква твоя си доста ограничена представа за геймърите.

buddhaa
07-06-2013, 14:45
защо да не мога !? кой ме спира !? ще си ви вкарвам в каквато си искам представа и ако искаш от 100 кладенеца вода ми вади за мен това не е нормален живот :)

Баща Ти
07-07-2013, 08:29
а преди това бях дал 600лв за компютър ..... ама искам като седна да играя и да ми е кеф.

Тия две неща не се съчетават.

Chacho
07-09-2013, 12:35
би трябвало да осъзнаваш,че кафетата/дискотеките не са само за "герой" пушещи/пиещи/друсащи капиш за ко ти лафя !?

Но няма геймъри и геймъри? Какво общо има самото занимание (игрите) с това, че си занемаряваш живота? Те са само средството, глупостта си е изцяло лична.

tireheb
07-09-2013, 13:13
и накрая нулев житейски опит и като те подхване живота се оглеждаш като циганин в небрано лозе !? хаха

аре сподели малко житейска мъдрост, да видим ти като не си спрял геймър и имаш яко социален живот кво си научил повече
щото дотука си поредното леке, което говори наизуст с гъза си