PDA

View Full Version : Искам,да спечеля доверието,на една жена.



Torettozzz
07-02-2013, 13:22
Проблема ми е следния преди 4г. се скарахме с едно момиче, което обичам адски, тя не ме обича и аз съм наясно с това. Въпреки всичко се бяхме видяли преди време, и се помирихме, попринцип.Ида двамата сме на по 22-21г.
Претърпях инцидент, който ме връхлетя неочаквано.Тея месеци се надявах да я видя,изскам да изясня някои неща с нея. Имам и още много лични неща, за които искам да ги обсъдя с нея. Мога да й пиша в социалната мрежа, но тя е обвързана и не мога, да бъда сигурен дали това няма да стане достояния и до друг. А й, мисля, че тя ще го приеме като поредния ми зов за малко внимание.... , и отегчаващо натрапване.
Аз, мога да се стегна мъжки и да й пиша въпреки всичко, но предпочитам да говоря с нея на живо.
Просто много ми е шибано, като 4г. седя блокиран по Facebook от нея, а приятеля ми си лафи с нея и й "Like-ва" снимките, държейки ме в съмнение, че има нещо,като симпатия между тях двамата.
Незнам,страх ме е да не се,изложа,последната ни среща мина с лек гаф за което не съм виновен,аз.
Последната ми опция е да, седя месеци наред, в нас и да очаквам да се видя с нея някой ден!
Какво ще ме посъветвате, да правя?

Smrazqvashta
07-02-2013, 13:28
Какво толкова искаш да изясниш с нея?

Поведението и показва, че видно не е заинтересована от теб и чувствата ти. Живота учи на един урок и той е, че хубавите неща не стават насила.

Баща Ти
07-02-2013, 13:38
Абе момче ти ташаци имаш ли?

BlueFace
07-02-2013, 13:55
Можеш да се "стегнеш мъжки" и да спреш да се държиш като пу*ка (без извинение). На 21 години си, а си пропиляваш живота. Някой ден ще се събудиш и ще осъзнаеш колко жалък си бил всъщност.

bloodylips
07-02-2013, 16:05
Ако тя искаше да поддържа някакви взаимоотношения с теб щеше да го направи,така че вземи се стегни малко, живота продължава,момичета бол. :)

Torettozzz
07-02-2013, 16:28
Ако тя искаше да поддържа някакви взаимоотношения с теб щеше да го направи,така че вземи се стегни малко, живота продължава,момичета бол. :)

Тя,наистина няма желание,това съм го установил отдавна,просто в момента това положение на взаймоотношенията ни,ми пречи става ми гадно,когато я вида в супермаркета да ме избягва......напоследък,"изтрезнях" така да се каже,усъзнах се,че нещата може и да седят по-спокойно между нас.Не съм се спрял само на нея,но тя е специален човек и искам,да се сближа отново с нея до някякви граници.Тя е бившата ми съученичка от класа ми.

tireheb
07-02-2013, 16:49
деба, тея, запетайки, как, ги слагаш, след всяка, дума, за щяло и, не щяло,

sexa_na_kompleksa
07-02-2013, 18:14
Очевидно тя не иска да се занимава с теб. Блокирала те е, избягва те като те види, има си нов приятел... Защо не се откажеш? Какво има повече да се изяснявате? Захвани се с нови неща, като например четене и образоване и забрави за нея.

Dark_Heartbreaker
07-02-2013, 19:46
Ох, спри малко с тея запетайки, бе, човек.

Просто не си нейното момче. Приеми го. Не се заравяй в миналото. Ясно, че искаш да си изясните разни работи, но тя очевидно ги е забравила. Забрави ги и ти. По-спокойно ще ти е като започнеш наново. ;)

Fantasyyy
07-02-2013, 19:47
Офф повече от ясно е,че тя не иска изобщо да се занимава с теб и че си и крайно безразличен.Престани да я преследваш.Както казваш блокирала те е,отбягвате,не те харесва,има си приятел,е какво повече искаш за да се откажеш от нея!?На 21 си, не си губи времето да чакаш напразно.

102
07-02-2013, 19:52
,Ти, ми, еба, майката, бе, човек,

Какъв е тоя гаф при последната ви среща.... накарала те е да пишеш ли ?

Georgi.M
07-02-2013, 20:23
Много си жалък мой човек ;]