PDA

View Full Version : Дупки по сливиците /задържа се храна/



fitmaniak
07-02-2013, 17:22
Здравейте :)
От няколко месеца /4-5/ :( имам проблеми със сливиците пробвах дооста неща ходих на лекър /уши,нос,гърло/ и до сега не успях да намеря решение на проблема ми.На 20год съм.И имам дупки по сливиците по който се задържа храна :( загнива започвам да имам гаден дух и със една клечка за уши и на върха и сода за хляб ги махам след това си правя гърара със нещо примерно сандрин,нишадър или просто със сода за хляб.И след 5-7 дни пак ми се показва.Ходих на лекар както казах и той ми ги изчисти със някакви шпакли и ме намаза със нещо кафяво цвета е като на йод даде ми в едно шишенце малко да се мажа и аз в нас.Да мазах се 2 седмици но ефект никакъв.Не искам да се стига до махане на сливиците ,но това е много изнервящо постоянно да се мъча.Кажете някой хубав и кадърен лекър във Варна или някакво решение на проблема ако има такова :( .

DisappointedDreamer
07-03-2013, 07:20
В УНГ взеха ли ти секрет от гърлото? Боледуваш ли често? Това не е храна, според мен, а гной. Аз имах същия проблем; отидох на УНГ, откриха ми стафилококова инфекция в гърлото. Опитаха се да я лекуват с антибиотици, не помогна, и ми ги извадиха.