PDA

View Full Version : Бронзираща пудра



Found_a_lover
07-03-2013, 07:16
Момичета, от много време се каня да си купя бронзираща пудра, ама все нещо ме спира.
Трябва ли да съм повече тен, за да я ползвам, има ли това значение някакво, защото си нямам представа :D Доколкото знам се слага по изпъкналите части на лицето. Много ми се иска да постигна т.нар. ефект "целуната от слънцето". Ако някой е ползвал, нека да каже, а също и каква марка.

FuCKkK13
07-03-2013, 07:21
следя темата.. не че ползвам много грим ама от време на време имам поводи,а и напоследък съм го ударила на експерименти...не знам защо,но малко ме е страх да слагам такава пудра..

Баща Ти
07-03-2013, 07:22
И аз следя темата... очаквам да се включи някой, който диша бронз.

.Wonder
07-03-2013, 07:44
Не е необходимо да имаш тен, за да си сложиш бронзираща пудра, има светли цветове, които са създадени за светли кожи. (пример http://www.whatwewhere.com/2013/01/beauty-nars-laguna-bronzing-powder.html)
Не съм ползвала засега, затова не мога да дам по-подробно мнение, само ще кажа, че с по-тъмните цветове много трябва да се внимава, че понякога изглежда все едно имаш черта кал на бузата си :D

marilyn
07-03-2013, 08:32
Ох, искам и аз, ама нито знам каква марка да си взема нито какъв цвят точно.. смисъл колко светла, колко тъмна. Страх ме е, че няма да оцеля точната за мен или няма да я слагам правилно.

Скоро ще ходя на море, ще хвана тен и май ще ми стои по-добре.

Следя темата.

fakesmiles
07-03-2013, 13:21
Най-универсалния начин за слагане е с тройки - от най-страничната част на челото към скулата и оттам към челюстта
http://beaut.ie/wp-content/uploads/2012/01/contour08.jpg
нещо такова,само че тук не е подбран добър цвят според мен,пък и отгоре е малко повече това над веждата.

Просто пробвайте.Не е нужно да слагате по този начин,може и само на скулите,с матов или с частици продукт,зависи как ще се харесате :)

nor4eto99
07-03-2013, 13:43
Нанася се под скулите или както каза fakesmiles тройка. Хайлайтърът е за изпъкналите части. Бронзираща пудра на Есенс са препоръчвали много момичета и е към 6 лв има 2 вида-за блондинки и брюнетки. Ако си бяла като пуканка (като мен) е добре по-светлия вариант. Аз не съм я ползвала, но от доста чужди мнения няма лошо.
Друга марка Флормар, бронзиращата пудра е 13 лв, 33 грама (което е огромно) и отново ще кажа, че не съм я ползвала. Има 3 цвята. Ако се интересуваш потърси ревюта на български блогърки