PDA

View Full Version : Не искам да свалям мускулна маса,а мазнини



Djudjinku
07-03-2013, 18:42
Здравейте, миналото лято спазвах диета (90дневна диета, на принципа на разделното хранене), от 58кг станах м/у 49-50, но след това зимата доста ядох и си възвърнах килограмите, висока съм 163, април месец бях започнала същата диета, но един ден бях много въодушевена и почти целия ден не бях яла нищо,а само няколко соленки... и така реших, че мога да продължа, първоначално, първите няколко дни не ядох нищо или ядях по много малко, след това започнах да ям само вечер по една салата, и до ден днешен (вече един месец) спазвам г/д съшия режим, ям само вечер, а понякога ако ми се прияде нещо през деня, ям по 1-2-3-4 макс хапки от него... нооооооо разбрах,че така свалям само мускулна маса, а аз не искам това, искам да отслабна, но не да си свалям мускулната маса, а мазнините... бях 58кг април месец, след започнатата диета бях 56-7, и след като почнах да си спазвам моят режим, станах 53кг и само ги задържам..... не искам а свалям мускулна маса, искам а сваля мазнини и килограми, какво да правя
и съшщо така ако може а ми кажете какво да правя във фитнеса, освен кардио (60мин)

Djudjinku
07-03-2013, 18:43
П.С. искам а стана 48кг

FuckingFreak
07-03-2013, 20:21
Като за начало започни да ядеш и да тренираш.
60 минути кардио не са оптимална тренировка. Как няма да сваляш мускули, при положение, че не правиш нищо, с което тялото ти да разбере, че въпросните мускули му трябват и че ги използва? Също така и "една салата и 1-2-3-4 хапки от нещо през деня" не се вписват в критериите за достатъчна храна, без значение, че целиш отслабване. Свалянето на мазнини не значи гладуване и момичетата трябва да го проумеят.

AliceSw
07-04-2013, 07:25
събирайте си акъла момичета, с неядене не става нищо, аз иначе да съм 40 кила...почвай да се храниш нормално, и ще качиш, няма как, по дяволите трябва да ти е заминал метаболизмът така или иначе с тея салати и 2-3 хапки храна...и се хващай и тренирай, и това може да те пооправи