PDA

View Full Version : Обичам го !



Revenge_
07-04-2013, 13:16
Здравейте :) Отварям тази тема защото много обичам приятелят ми и искам да го изненадам с нещо но наистина да го изненадам . Заедно сме от повече от 3 години но той е малко различен и странен на моменти :Д Не обича много да излиза и ходим на определени места и това е не е много да не кажа хич не е романтичен и за това винаги ми е било трудно да го изненадам . Хоби му е да играе футбол . Някой да ме посъветва нещо ?

Azoria
07-04-2013, 13:19
Заведи го на ново място.

SummerBoy
07-04-2013, 13:20
Такива неща ти ако те можеш да решиш не знам кой ще може, досега като са ме питали мои приятели винаги съм казвал това, което ще кажа и на теб, заведи го на някое специално място, където ще му е приятно или му подари нещо, което харесва. Нещо по сантиментално, дори и да не е двуседмична екскурзия до хаваите, съм сигурен, че нещо малко, но ценно ще го зарадва.

ShtrudeL
07-04-2013, 13:44
Покажи му останалия свят. Доста вълнуващо е.
Като за начало отидете в парка.

bloodylips
07-04-2013, 13:52
Щом ти не знаеш какво би му харесало,няма как ние да знаем.

NikafNqkaf
07-04-2013, 14:13
Купи му ботонки, ако трябва :D Само не го изненадвай с "ся ше те водя някъде другаде", като не е по скиторенето и не обича определени места, това никак няма да го зарадва. ^^

Revenge_
07-05-2013, 15:58
като почнете с това ние как да знаем ако ти не знаеш ...... стига клишета аз искам някаква идея нещо интересно и различно ако сте правили на някои скъп ваш приятел или той на вас ...

Smrazqvashta
07-05-2013, 16:32
Аз ако съм ще се появя на футболен фен като съдийка или вратарка.

http://futbolfen.com/

SummerBoy
07-05-2013, 21:06
като почнете с това ние как да знаем ако ти не знаеш ...... стига клишета аз искам някаква идея нещо интересно и различно ако сте правили на някои скъп ваш приятел или той на вас ...

Еми не те разбирам просто :D аз като имах връзка месец преди всяко събитие имах готова идея за нещо по специално.

Revenge_
07-06-2013, 08:38
е то при нас сега няма определен повод просто ей така искам да направа нещо интересно и различно но сега се маи ни предстои да заминем заедно за една седмица и ако всичко е наред ще е прекрасно