PDA

View Full Version : Море ... Как да ПРЕДИЗВИКАМ цикъла си?!!



Em.
07-05-2013, 00:40
Здравейте. Въпроса, който ще задам е задаван навсякъде много често. Но все пак .. Такам .. На 18години съм и с приятеля ми заминаваме на море на 22ри този месец. Принципно месечния ми цикъл трябва да дойде около 16 максимум на 18ти. Та исках да ви попитам дали знаете някакви методи за това да го накарам да ми дойде по-бързо. Майка ми, ми казва че два последователни дни по два аспирина на ден предизвикват цикъла. Вярно ли е това? А вие знаете ли някакви други методи, които действат? Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.
~ Благодаря ви предварително. :)

Em.
07-05-2013, 18:02
Моля, ако някой знае нещо (каквото и да е) кажете .. :)

nyxu
07-06-2013, 19:24
По-добре 1-2 дни преди да ти дойде пий ударни дози витамин Ц, за да го забавиш.
И все пак - където и каквото и да прочетеш за предизвикване, по-добре първо се посъветвай с личния лекар и гинеколог, отколкото на своя глава да пиеш хапове.

Em.
07-06-2013, 20:37
Благодаря много за отговора. Иначе това с витамин Ц съм го пробвала безброй пъти и никога не ми помага .. ;хх

marilyn
07-07-2013, 15:20
Витамин Ц не забавя цикъла, а намалява течението, когато ти е дошло.

Tyler The Creator
07-07-2013, 18:58
Някой иЗка да се пляска на моренцетооооооо

FuCKkK13
07-07-2013, 19:25
Витамин Ц не забавя цикъла, а намалява течението, когато ти е дошло.
аааабе да ти кажа бая забавя 8-)
аз заради почивки съм правила така и съм го местила с по 6 дена,което изобщо не е зле 8-)

по темата: защо просто не оставиш да си ти дойде когато трябва и после да пиеш витамин Ц .. примерно ако ти дойде на 16 до 22 това са си 6 дена.. дори и на 18 да ти дойде до 22 са 4 дена. можеш на 21 да почнеш да пиеш витамин ц иии така да ти спре по-бързо

Hidayet
07-07-2013, 21:13
На теб май проблема ти не е, че няма да влизаш във водата, а че няма да се забавляваш с гаджето. :oops: Мисля, че няма как да го предизвикаш по-рано. Може да се съветваш с гинеколога си за някакви хапчета, но аз лично не бих приемала тази химия за едната почивка или за единия секс.

FuCKkK13
07-07-2013, 21:19
На теб май проблема ти не е, че няма да влизаш във водата, а че няма да се забавляваш с гаджето. :oops: Мисля, че няма как да го предизвикаш по-рано. Може да се съветваш с гинеколога си за някакви хапчета, но аз лично не бих приемала тази химия за едната почивка или за единия секс.

естествено,че не и е за водата иначе една тапа и готово

kalpazanka
07-08-2013, 07:38
По-скоро ще е по-лесно да го отложиш, отколкото да го предизвикаш.