PDA

View Full Version : iPhone 4S или Samsung Galaxy SIII?



chtlsy
07-05-2013, 15:33
Темата не е точно въпрос, защото аз съм решил и си чакам айфона, но ми е интересно кой от двата предпочитате и защо. :) Кой е по-добър, според вас.

shusha
07-05-2013, 15:38
и двата имат бъгове. Нито един.

chtlsy
07-05-2013, 15:41
То пък телефон без бъгове... Кажи какви са поне. :)

shusha
07-05-2013, 15:43
Има, но не съм си направила труда да запомня какво са ми говорили приятели и познати.

Баща Ти
07-05-2013, 15:50
За гъзария пред мацките - 4S.

Ако искаш сериозен хардуер, възможност след няколко месеца да му пуснеш Линукс - S3

chtlsy
07-05-2013, 15:59
Като почнете с тоя хардуер и ми става смешно. Чел някъде, че има четириядрен процесор и вече т'ва е уникален телефон. Ама забравяш за шибания лагав андроид, който ебава майката на всичко. Кажи ми, след като има толкова сериозен хардуер, защо един айфон, който е с двуядрен процесор, работи по-бързо и гладко от прехваления пласмасов самсунг с гаден андроид и дървен тъчуйз интерфейс отгоре? И не, не съм зарибен фен на ейпъл, досега не съм имал продукт на въпросната компания, нито пък към момента имам, но просто е тъпо да казвате нещо, защото сте го прочели в някой си сайт.

Sh@d0w
07-05-2013, 16:38
И също така е тъпо да говориш за с3 без да си имал с3.

Понятието "лагав андроид" не съществува въобще при с3, да не говорим че андроида ти дава безброй варианти за персонализация, както и да си сложиш къстом ром или лаунчер ако не ти харесва тъч иуза. Докато при ифона както ти дойде така ще си го гледаш завинаги, без да можеш да промениш нещо.

chtlsy
07-05-2013, 16:50
Не забравяй, че и за айфоните има jailbreak. :) И да, не съм имал мой си с3, но това не значи, че не съм разцъквал такъв и мога да потвърдя, че на моменти има лагове. Друг е въпросът, че тия четири ядра при самсунга няма да са ти от полза, защото няма приложение, което да е направено така, че да може да ползва повече от две ядра. Така че за к'ъв чеп ми е да имам 4-5-8-14-2455226... ядра? Айфонът е направен така, че с него да се работи лесно, ако толкова е зор за персонализация - jailbreak за две минути и готово.

xXxAngerfisTxXx
07-05-2013, 19:02
Не забравяй, че и за айфоните има jailbreak. :) И да, не съм имал мой си с3, но това не значи, че не съм разцъквал такъв и мога да потвърдя, че на моменти има лагове. Друг е въпросът, че тия четири ядра при самсунга няма да са ти от полза, защото няма приложение, което да е направено така, че да може да ползва повече от две ядра. Така че за к'ъв чеп ми е да имам 4-5-8-14-2455226... ядра? Айфонът е направен така, че с него да се работи лесно, ако толкова е зор за персонализация - jailbreak за две минути и готово.
Ти знаеш ли какво е jailbreak ? Или Root за андроид ?? :lol:

SWT
07-05-2013, 21:38
и с2 съм имала и с3 имам,много съм доволна и от двата

asp1r1n94
07-05-2013, 22:22
Не мисля, че така зададен въпросът има нужда от отговор...

hristo99
07-05-2013, 22:36
Не съм се докосвал с нито един от двата, но според мен откъм интерфейс андроид е много по-готин.

Cucko0
07-05-2013, 23:06
искаш мнение ..казваш,че не е въпрос ,защото вече си се спрял на 4с ..та защо оспорващ всяко мнение ,което е за с3 ?

portokalka1994
07-17-2013, 16:49
Обмислям да купувам айфон, харесвам го по ред причини, но се колебая, защото на тази цена мога да взема новата Експериа ZL.. Като интерфейс и операционна система съм твърдо за епъл, но навигацията не е добра, а на мен ще ми трябва..Експериара е добре, а Галакси за мен не е вариант, тъй като не ми харесва. Друг апарат, който съм харесала е новия HTC, но като цяло Епъл и Сони за мен са по-добрия вариант.. не знам още не мога да се реша.

OoVasKoO
07-17-2013, 18:44
Щом можеш да избираш между айфон(сигурно за айфон 5 имаш предвид?) и Sony Xperia ZL, не е ли очевидно кой е по-добър?
Аз като гледам характеристиките на двата, е ясно, че Sony>>>>>Iphone. ;) А и пък тоя айфон с тая ламерска батерия . . .
Миналата година си мислех, че ще бъде с четириядрен процесор, а е само с двуядрен и с два пъти по-малко рам. Ако цените им са горе долу еднакви, няма какво да се чудиш. Сонито го бие почти във всичко.

Nam3less3
07-17-2013, 18:53
Като нищо на айфона батерията да издържа повече от на xperia zl, поради софтуерни причини и поради екрана.

А един айфон с двуядрен процесор и с 512 рам не е по-бавен от смартфон с андроид с четириядрен процесор и 1 гб рам, даже може да е по-бърз, пак поради софтуерни причини. Айфоните са оптимизирани и не им трябва много хардуер.

iceto20
07-17-2013, 20:20
Малко тъпо,че така ъпнахте темата,но все пак коментара на "Nam3less3" си заслужава. За навигацията няма да се тревожиш,понеже има толкова много апликации този ios, че можеш да си дръпнеш gps за всяка отделна улица :D. (Пиша го от моя iPad 4)

perry_the_platypus
07-18-2013, 07:24
(Пиша го от моя iPad 4)

Мерси, че ни каза. :)

Иначе по темата:
Ако ще използваш iPhone-а за гъзария се обезсмисля.

iceto20
07-18-2013, 10:03
Мерси, че ни каза. :)

Иначе по темата:
Ако ще използваш iPhone-а за гъзария се обезсмисля.
Казах го,не за гъзария,ами защото има хора,който биха казали неща от сорта на "Като не си ползвал не знаеш всъщност какво представлява" или пък "ти въобще някога ползвал ли си такова устройство,че да даваш акЪл".Казах го със цел автора да разбере,че отговора ми е от личен опит и да му обърне поне малко внимание.