PDA

View Full Version : Отслабване или натрупване на мускулна маса



Hidayet
07-05-2013, 19:05
Не си харесвам бедрата. Не са ми дебели, но са малко по-едри и се опитвам да ги стегна и да отслабна. Коремът ми е плосък и навсякъде съм си ОК. Вкъщи имам велоергометър и всеки ден съм на него за известно време. Само че се опасявам, че краката по скоро не ми отслабват, а стават мускулести. Въпросът ми е ако си правя тренировки на него всеки ден ще отслабна ли или краката ще ми изглеждат едри отново заради мускулите?

BonnieandClyde666
07-05-2013, 19:21
Абе, от къде ги правите тия мускули толкова лесно с велоергометри, степери и нзкакво още?! Хората с години правят мускул, а вие с някакви си тренажори. Я, сподели, каква е тайната за "големите" мускули?

Hidayet
07-05-2013, 19:56
хахаха .. я вземи малко се успокой и се дръж на място. ;) Първо не съм почнала от вчера с някакъв вид тренировка. Преди съм тренирала, но се случиха определени неприятни ситуации поради които не успях да продължа и се наложи за известно време да водя по застоял живот. И не знам каква е тайната на "големите" мускули. Точно това е , че не искам да правя "големи" мускули, а искам да отслабна.

DownloadVirus
07-05-2013, 20:01
Тайната е в това,че кльощави моми си мислят,че имат много мускулна маса,а реалността е съвсем различна.

ggb
07-05-2013, 21:14
Отслабваш и губиш част от мазнините,стягаш и трупаш мускулна маса.Явно краката ти са се подули или са станали някакси по-твърди,а ти си мислиш,че са станали мускулести..Ако се правеше мускули(добре оформени) с велоергометъри и тренажори,никой нямаше да се занимава с тежести.

Hidayet
07-05-2013, 21:26
Отслабваш и губиш част от мазнините,стягаш и трупаш мускулна маса.Явно краката ти са се подули или са станали някакси по-твърди,а ти си мислиш,че са станали мускулести..Ако се правеше мускули(добре оформени) с велоергометъри и тренажори,никой нямаше да се занимава с тежести.

Благодаря за смисления коментар. Това исках да знам, че с времето като продължавам ще загубя мазнините. И да като си стегна краката са ми някакси по-твърди и за това се чудех дали нещо ще ми пречи да отслабна. Мерси.