PDA

View Full Version : Някой може ли да ми го разтълкува ?



cw3tty
07-05-2013, 22:10
на кратко - момчетата/мъжете са много елементарни същества, но как да разбереш " за мен перфектните отношения между нас ще са секс, като и 2мата не се занимаваме с други"
не на мен е изръсена тази велика реплика, но ме накара да се замисля..
секс + занимаване с други = приятели с облаги
секс - занимаване с други .. няква (тайна) връзка ли трябва да е ?!
наистина не върви на по 18 години да се пита "искаш ли да сме гаджета", но за мен това си е чиста връзка, разбира се, фактор е дали околните ще знаят или не

Georgi.M
07-05-2013, 22:16
Много елементарни не мисля.Иначе много добре се е изразил ,кое не разбираш ? Казва ти го точно и ясно ,иска секс от теб ,ама не иска и други да те чукат ,ти си преценяваш дали да се съгласиш или не.Това е връзка ама не такава каквато ти се иска. ;]

cw3tty
07-05-2013, 22:38
на мене нищо не ми се иска ( казах вече, че не казано на мен )
и да - елементарни сте, много малко са мъжете които не действат първично и типично.
доста тъп 'тип' връзка, поне от моя гледна точка

NikafNqkaf
07-05-2013, 23:34
Ти изобщо не си елементарна обаче. Много си сложна. И мисленето ти е сложно занимание.

Да те улесня малко.

Да, тип връзка е. Смисълът на класическия тип връзка е да сте двама души в нея, без да се намесват трети и пети.
Най-вероятно приятелката ти е твърде ЕЛЕМЕНТАРНА за нормална връзка. Пича не иска да се натоварва просто.

cw3tty
07-06-2013, 06:25
недей да се засягаш толкова де

Nakadah
07-06-2013, 06:26
на кратко - момчетата/мъжете са много елементарни същества


но как да разбереш " за мен перфектните отношения между нас ще са секс, като и 2мата не се занимаваме с други"

Тези 2 фрази не са само в 1 пост, ами 1 след друга. Иначе ние момчетата сме били прости...

:razz:

valdesbg
07-06-2013, 07:24
Значи че на който е казано е фейлнал много жестоко. В превод значи - не ме кефиш за нещо повече от няколко пъти.

granger
07-06-2013, 08:55
Или пък си разширете мисленето, искам само да се чукаме, без връзка,ама в тва време не е желателно да се онождаш и с други.
Все едно не сте ставали свидетели на такива връзки, правите секс, без да сте влюбени, или да имате някви по-специални чувства за човека, но не правите и секс с други. Ясно е ,че в един момент,ако се появи потенциален "любим" тези отношения би следвало да се прекратят.
Иначе ,не, не са толкова елементарни мъжете. Пък като заявяваш толкова смело колко е предсказуем другия пол,поне след тва не се осирай с такъв полуидиотски въпрос.
Най-лесното,което можеше да направиш е да попиташ него,кво значи тва...представи си, не боли.

NikafNqkaf
07-06-2013, 13:23
недей да се засягаш толкова де

С къвто тон тръгнеш, такъв тон получаваш. Нормален човешки принцип.

cw3tty
07-06-2013, 13:36
Под "прости" нямах предвид малоумни, това, че не си ме разбрал е лично твой проблем. Написах го в смисъл, че всичко по принцип е кратко, точно и ясно.
Бих го питала, но не знае, че разговора им е стигнал до мен.
Аз с никакъв тон не съм тръгвала.

NikafNqkaf
07-06-2013, 14:30
Тогава се научи да се изразяваш, защото не съм единствения неразбрал, аз съм един процент от останалите 99.

Е, вече, като се уточнихме - можем да се обичаме. <3

anonymous708973
07-06-2013, 16:41
Какво тълкуваш на нещо, което е кристално ясно? Все едно да ти кажа да ми разтълкуваш "Небето е синьо".
Толкова ли имаш нужда да поставиш нещата в рамка?

Просто си помисли дали искаш да се съгласиш с подобно нещо. За мен е пълна безумица. "Не те искам за нещо повече, ама няма да си дам кокала на друг".

PainMonopoly
07-06-2013, 18:16
Е кво се пънете, елементарни сме си :Д Прости за разбиране и употреба :Д

Kaloyan10
07-06-2013, 19:28
Една моя съученичка се нахвърля на всеки втори срещнат на улицата.
Извод: ВСИЧКИ МОМИЧЕТА СА КУРВИ.

Логика.

BlueFace
07-06-2013, 20:28
Да, да, добрия стар "аз толкова го обичах, той само ме използва, всички мъже са еднакви" тип мислене. Ако начинът на мислене се определяше според пола щяхме да живеем в един много различен свят. Слагането на хората под общ знаменател само показва нисък умстевен капацитет, така че по-добре си задръж теориите за себе си, защото само се излагаш : )

А по темата: Както казаха
Иначе много добре се е изразил ,кое не разбираш ? Казва ти го точно и ясно ,иска секс от теб ,ама не иска и други да те чукат
Егоисти сме си по природа, точно както децата не искат да споделят играчките си с другите деца : )