PDA

View Full Version : Мини той пудел ПОМОЩ!



kikidikiriki
07-06-2013, 14:31
Здравейте! Така имам малък проблем... Много исках да имам кученце и майка ми на накрая се примири и ми позволи стига да се грижа за него. За това никакъв проблем. Само че все още съм в процес на търсене. Доста се рових из Интернет, четох доста, писах писма (на който все още няма отговор) но не успях да намеря. За мен няма значение дали ще е мини или toy-той (разликата е само във височината) но дължа да е женско с бяла или "кайсиева" козинка и да не е от тип кралски с удължените муцунки а с по сплесканите (нещо такова http://25.media.tumblr.com/5199a82e4...ez9o1_1280.jpg )и да е около 2-3 до 4 месеца. Ако някой знае (или има опит при купуването на кученца)за чист и добър развъдник,в които кученцата да са гледани както си му е редът, ферма или дори на хора, който искат да продадат малките на кученцето си да се чувстват свободни да пишат тук. Цената е от значение колкото по- ниска толкова по добре. За микрочип, паспорт и т.н. не е нужно да имат стига цената им да е ниска.

П.П. И един въпрос Какви документи са нужни за пътуването му из ЕС с кола. Мога ли да отида с кола и да го взема някъде от Европа и да го внеса в България без да ми правят проблеми.