PDA

View Full Version : Предизвикателства



MukuMouse
07-06-2013, 14:30
Здравейте! В много чуждестранни форуми съм срещала такава тема, затова реших да направя и тук една, тъй като не съм срещала досега. Каква всъщност е целта? Поставяме си предизвикателства свързани с различни упражнения или храни, които да избягваме и после всеки пише какво е постигнал. Например: някой ни предизвиква да направим възможно най-много коремни преси за 3 минути. След като приключим предизвикателството някой дава следващото и т.н. Общо взето целта е да се забавляваме и в същото време да се поддържаме във форма. Надявам се идеята да ви хареса и най-вече да сте разбрали "обяснението" :D

Така, ето го и първото предизвикателство: да изпълним The 1000 Workout. Ето и клип към упражненията. http://www.youtube.com/watch?v=oIVtXpW3Yiw

Успех на всички! ;)

BonnieandClyde666
07-06-2013, 14:41
:D :D :D

mimsssssss
07-06-2013, 14:53
Мислех си, че темата ще е нещо от рода на "Да ядеш сладолед полят с бира" и да има снимков материал/клипче/гифче... А то се оказа нещо съвсем различно.

passion.
07-06-2013, 18:15
Аз пък си мислех, че ще е нещо направи си прическа или грим като ти го обяснява предишния и след това ти си правиш снимка.. обаче уви :D