PDA

View Full Version : Сам съм от много време.



SladeGhostwalker
07-07-2013, 07:47
Здравеите аз сам момче на 17 от София и не съм имал връзка с момиче от близо 3 години.Проблемът не е че съм много грозен или нещо такова (поне така се надиавам)Според мен проблемът е че съм много неуверен и срамежлив.Искам да попитам дали тук има някои които е имал или има същият проблем и ако да помогнете да преодолея този труден и самотен за мен период.Благодария предварително :)!

Smrazqvashta
07-07-2013, 07:53
Че не си единствен е ясно, никога не забравяй, че може да бъде много по-зле. Преодоляването на проблема зависи само от теб. Излизай повече, комуникирай повече и така. Превъзмогни всички страхове и пречки, защото точно те са тези, които спомагат да си самотен. Ако сбъркаш или кажеш нещо, което не е трябвало недей да съжаляваш. Учи се от грешките си и продължавай напред.

heartsdesire
07-07-2013, 07:58
Гледай филма the dating couch, интересен е, бива си го, а и ще те научи на някои неща. Имаше една сцена, в която главният герой се учеше пред огледалото да си казва добрите качества и да казва: аз съм уверен.
Пробвай и ти. :)

Fizz
07-07-2013, 08:47
Не знам за филми , ама най-лесното според мене - Разбирате се с приятелчета за дискотека , слагаш любими дрехи , готино пърфюмче (така че на самия тебе да ти е гот) , пускаш няколко надъхващи парчета на макс да си вдигнеш стейта , отивате и наред .. шанса там да се позабавляваш с някоя е доста голям , но имай впредвид , че не всяка ще върже ...

Направиш ли го 2-3 пъти , срама ще изчезне .. Та те да не са повече от тебе ? :)

balu4ka
07-07-2013, 09:19
Зависи дали момчето иска да си намери някоя в дискотека?!^
За всичко си има определено време,не трябва да насилваш нещата.Защото може да изглеждаш жалък и това си е отблъскващо.Мисля,че трябва по-често да излизаш навън,да търсиш контакти и просто да гледаш позитивно на нещата.Според мен-увереността ще дойде повече с опита. : )

xXxPETYAxXx
07-07-2013, 09:37
Според мен просто не си срещал момиче, което до толкова да искаш, че да станеш мааалко по-настоятелен. И аз съм срамежлива(поне преди бях и то доста), но когато наистина искам нещо правя всичко по силите си за да го получа.

fUcKsMiLe
07-07-2013, 10:07
Първо вземи си оправи правописа.

И аз бях сама в един голям период, но това се промени.
Просто не си срещнал момиче, което да те харесва и оценява.
Ако излизаш навън, все ще се запознаеш с някоя мацка.
Въпроса е да не се оставяш да те friendzone-не, че тогава става мазало.
Трябва от началото да знаеш какво искаш, за да не се обърква момичето.

NikafNqkaf
07-07-2013, 10:33
1 - Излизаш.

2 - Ходиш.

3 - Виждаш момиче, препоръчително е в началото да не е принцеса, да не се червиш толкоз.

4 - Ако трябва и за часа ше я питаш, ще и кажеш ЗДРАСТИ от нищото или просто едно закачливо "ЕЙ", но я ЗАГОВОРИ на улицата, на някоя пейка в парка, на някоя каса, където и да е. Не е нужно да се получи ебати якия разговор и веднага да станат нещата с вас, идеята е просто да си лафиш с непознати жени ежедневно. Тва го прави известно време и въобще няма да ти пука. Даже щи е супер забавно да си говориш с тях. Най-бързия и сигурен начин да оправиш положението си.

5 - В случай, че си чел 4 и си мислил докато четеш нещо от сорта на "да ве, да ве, ей ся, тръгнах. Мен ме е срам да ги погледна в очите, тоя ми вика да съм ги заговарял, ПХАХАХА" ше се опитам да помогна и тук. Жена = човек. Мъж = човек. Жена не е равно на мъж. Значи жената е човек, различен от мъжа. Което не значи, че е таласъм, че днес е станала с идеята да я срещне някой на улицата, да се пробва да я заговаря и зарибява и тя да го одреже едно хубаво и да го навре в кучи гъз. Що пък да не е станала с нагласата да се срещне със супер готиния пич днес? Но въпросният супер готин пич днес не е онзи, който гледа в земята с зачервени бузки, пот на челото, гълта камъни и не може да каже една думичка без да заекне. Щеш, нещеш, тая увереност ти трябва. Трябва да се научиш, че жените са хора, в чиято компания е забавно и приятно. Че не са зверове. Иначе просто ще си останеш в същото положение...

SladeGhostwalker
07-07-2013, 10:49
Еми да маи е точно така.Не ми пука за външния вид просто искам да намера момиче с което мога да си прекарвам спокоино времето и да мога да си кажа 2 думи с нея.Момичета красиви по улиците колкото искаш но не искам да излизам с момиче което разбира само от Facebook и как да се гримира.

trabi_bs
07-07-2013, 12:16
Еми да маи е точно така.Не ми пука за външния вид просто искам да намера момиче с което мога да си прекарвам спокоино времето и да мога да си кажа 2 думи с нея.Момичета красиви по улиците колкото искаш но не искам да излизам с момиче което разбира само от Facebook и как да се гримира.

За съжеление 90% от момичетата са такива,най-лесно е да помолиш някой приятел да те запознае с някоя.Всеки опит независимо дали е положителен или отрицателен ти вдига увереността.

niceone94
07-07-2013, 12:27
Значи, момчето се е ориентирало правилно! Не иска някоя принцеска, а както каза trabi_bs - голяма част от тях са такива, но братле виж сега - и фейсбук принцеските са нормални момичета... просто "крещят" за внимание...

По темата : Какво ти пука? Тя ще се появи "правилната" в правилният момент - идеята е да не сдухваш :) Cheer up, не си сам!

BlueFace
07-07-2013, 13:13
Тя ще се появи "правилната" в правилният момент

С това мислене до никъде няма да стигне. Ако искаш нещо трябва да излезеш и да го откриеш. Ако чака някое момиче да падне пред него от небето ще си стои сам още 3 години. Проблемът ви на всички, които пишете такива теми е , че премисляте прекалено много нещата. Ако искаш да говориш с нея - отиваш и я заговаряш. Ако искаш да я прегърнеш - прегръщаш я. Ако искаш да я целунеш - правиш го! Момичетата обичат харесват самоуверени момчета. Това далеч не означава онези глупаци със самочувствие без покритие, които се самоизтъкват и при всяка възможност не пропускат да покажат своята "мъжественост". Трябва да оценяш себе си, човек до края на живота си се усъвършенства и винаги може и повече, но докато тръгваш с нагласата "не съм достатъчно готин, за да я сваля", "другите имат по-хубаво тяло от мен ", "прекалено съм срамежлив, какво ще си помисли ако кажа това или онова" и тем подобни, те чакат само разочарования. Спри да премисляш всичко по 100 пъти и действай.

SpiritInBlack
07-07-2013, 18:04
Юли месец уоркшоп - няма да присъствам лично , но ще има други колеги и бивши ученици. За инфо - драскай