PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 26



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

kalpazanka
07-07-2013, 12:53
Айде честито :)

heartsdesire
07-07-2013, 12:57
Не ми се мърда от стола, мързи ме да правя каквото и да е било.
Иначе се чувствам добре. :-|

DisappointedDreamer
07-07-2013, 13:04
Приключих за днес с интегралите. Довършвам си книжката. И тей.

Мех.

shusha
07-07-2013, 13:05
трябва да хвана фотографията ... но нямам желание
Тегаво ми е

marilyn
07-07-2013, 14:00
Лакирам се, че после ще ходя на РД.

Мързи ме да гледам. Спи ми се. Снощи беше толкова хубаво. Искам само да го гушкам и да не ми пука колко е часа, той на работа ли е, не е ли...

granger
07-07-2013, 14:05
Зловещо тъпо ми е някак...

paradosou
07-07-2013, 14:10
^мисля, че тъкмо патентова ново особенозвучащо словосъчетание 8-)
Днес очевидно няма да свърша нищо продуктивно. Странното е, че не ме гризе гузна съвест.

granger
07-07-2013, 14:27
:lol: so proud of myslef!

MaLyKoLiU
07-07-2013, 14:47
Гласувах, наядох се, корема продължава да ме боли, вече и главата, спи ми се... иии да...
Утре имам изпит, а нямам желание за нищо... :/

AnarchyBoy
07-07-2013, 14:53
Ша използвам новия патент на Плам, а именно..

Зловещо тъпо ми е, но ще се оправя. Това е важното..
Излязох малко с мотора офф-роад, порадвахме се.. Поснимахме се.. :)
Ще седна да си прочета книжката сега, а после трябва да седна да измайсторя един подарък. :-)
Довечера бири с приятен човек, новото в мен се зароди днес и се надявам да се задържи..

О и съм на първа страница :oops: I likey.. :D

XTREMEFREERIDE
07-07-2013, 16:27
Готина неделя беше.
Всъщност още си е. А тепърва предстои готвенето за вечеря <3

Чакам го само да се прибере и да го нацелувам!

granger
07-07-2013, 16:32
Оооооо, успех на първата среща,друже :D
Тук задуха гаден вятър, ще се откажа от ходене до магазина за сладолед.
Ще си направя някакъв млечен джуркоч, ще си отрежа от брутално якото руло и ще си харесам книга,щото не съмв настроение май вече за Достоевски :lol:

AnarchyBoy
07-07-2013, 16:50
Оооооо, успех на първата среща,друже :D
:oops:

ligochka
07-07-2013, 17:05
Не ми се мърда направо ,той ми липсва , иначе съм добре .

shusha
07-07-2013, 17:11
Никак ...
ИСкам да полетя ... не от балкона :D :D да бъдем точни

SpiritInBlack
07-07-2013, 17:19
Току-що пречуках свръхзвукова хлебарка :D . Рефлексите , придобити от тениса на маса се отплащат! Усещам , че като съм спал само 2 часа, имам блясък в очите , но на държавния изпит не усещах на какъв език се говори около мен. 5 не ме устройва, октомври ще ходя пак. Само ми писна от глупави студенти от селца и малки градчета да ми надуват главата със селски акцент , Враца и Перник не са сами . Скоро ще пътувам за Варна.

TheBeliever
07-07-2013, 17:42
Хубав ден. Сладка умора.

Иска да разговаряме, но аз знам, че никакви разговори няма да променят вече взетото решение. Твърде късно е.

xoxi
07-07-2013, 18:05
Пак главоболие.
Иначе продуктивен ден. Психически изморена съм, но пък съм страшно горда от себе си. Имам още толкова много идеи и работа за вършене, но не ми стига желанието за днес. :D Искам да си пусна някоя комедия (макар, че е абсолютно невъзможно да се намери истински смешен филм, който да не е пълен с тъпизми) и да забравя за всичко. Ей-така, 1-2 часа да ме няма.

MaLyKoLiU
07-07-2013, 20:13
Мх... утре сутринта имам изпит, а още не съм си легнал... 8-)

Стискайте ми палци да не се изложа... :D

HollyGolightly
07-07-2013, 20:39
Много ми е мързеливо днес, не че вчера беше по-различно де 8-)
Трябва да си налегна парцалите и да почна да свиря отново, че това моето на нищо не прилича.

kalpazanka
07-08-2013, 07:33
Зловещо тъпо ми е някак...

!


никакви разговори няма да променят вече взетото решение. Твърде късно е.

!

heartshapedbox
07-08-2013, 07:36
О, нова тема :)

Писна ми вече да се натоварвам от глупостите на околните, отивам да си хвана влакчето за някъде и да си почина.
Реших го, една разходка за ден-два няма да ми дойде зле.
Ох и ако на концерта на Снууп Дог (Лайън, както е там) дойде и Деймиън Марли и аз го изпусна, просто ще си умра от яд. Някакви такива слухове чух. Най-най-най-любимият ми изпълнител е, обаче няма парички в момента за билет, а и даже не знам дали ще е там. Карай, другия път. :Д

antevasin
07-08-2013, 07:37
Мисля да се излежавам цял ден.. вчера си изкълчих десния крак и то по много тъп начин.. докато слизах от последната стълба в къщата ми стъпих на криво и.. сега си седя с изкълчен крак :D

Chacho
07-08-2013, 07:39
Не е зле по таа Враца, стана ми мъчно за всичкио пустиняк тама.

shusha
07-08-2013, 08:15
Охх, пак аз виновна.

Зайче..
07-08-2013, 08:33
оф, много са изнервящи всички -.-
а пък аз съм гладна и трябва да ям нещо, обаче не знам какво 8-)
в 15:30 съм на маникюр (т.е. поддръжка) и още не мога да реша каква форма ще искам.. мисля след малко да се насоча към раздел 'козметика и диети', та там да ми помогнат ;д
и после съм на работа :3
тази вечер май няма да излизам никъде о.О това определено ме притеснява :lol:
дано в най-скоро време да се видим и с него, защото ми липсва вече, а пък с тези работи и двамата..... единствения минус на това лято е че не мога да се видя с него, всичко друго е 6 точки..

babity
07-08-2013, 09:20
Харесвам си новата кофа. Искам да знам къде, по дяволите, се метлосва моя личен кофимейт, когато тоооолкова ми трябва кофеин. За следобеда имам големи планове... и после няк'ва тренировчица нещо...

pandabear
07-08-2013, 10:01
Събуждам се- пак вали и гърми, направо отвратително. Нямаше да имам нищо против, ако си имах някой, с когото да се разхождам под пороя поне ама..това е което..сега ще си направя едни содени питки, чайче, мед, ще си изтегля някакво сериалче, после книжка, топла вана и така.

гушкливо ми е
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lygv2rL6N61r1yykwo1_500.gif
ще чакам пухчето ми да се събуди, ще го нахраня, ще си поиграем с любимата му жаба и да го помачкам.. :3

Sisito941
07-08-2013, 11:22
Като пред изпит-притеснена....
Рано ще се става утре... :(

babity
07-08-2013, 14:09
Надух се с тия сливи... Айде малко да поразмърдаме седалището...

granger
07-08-2013, 15:23
Хубавко , доста хубавко ми е :)

paradosou
07-08-2013, 15:31
Толкова материал, свързан с училище, не съм чела за целия 11 клас. Не съм на изпити, ако така звучи 8-), нито ми е навик да мързелувам в напрегнати моменти. Просто сега почва истинската подготовка.))

Wednesday666
07-08-2013, 15:50
Нямам думи просто.
Чак сега загрях.. Как може собствената ми майка да ми профука парите за подарък за рождения ден за нещо нейно?
Или ако не ги е профукала още, го очаквам в скоро време.
И то парите не са от нея, да не говорим, че аз подарък не съм видяла..
И сега уж тези пари отиват за нещо съвсем различно и аз отново сама трябва да си взема каквото ми е нужно.
Защо ли? Шот майка ми е решила да скитори нанякъде и си хвърля парите по колата, че дори и тези, които въобще не са предназначени за нея..
Реве ми се просто.
Напоследък е станала ужасно несъобразителна, а това сега е ужасно обидно..

Chacho
07-08-2013, 16:04
Толкова материал, свързан с училище, не съм чела за целия 11 клас. Не съм на изпити, ако така звучи 8-), нито ми е навик да мързелувам в напрегнати моменти. Просто сега почва истинската подготовка.))

След няколко години ще ти писне да си повтаряш, че започва истинската подготовка, щото от края на даскало се започва едно постоянно вдигане на летвата. Ако се научиш да я дигаш още по-бързо, тогава ще спечелиш. ;)

paradosou
07-08-2013, 16:10
Мхм, идеалният вариант е да си в синхрон с вдигането на летвите и дори сам да им определяш скоростта ;р.

DisappointedDreamer
07-08-2013, 16:12
^++++++++

Решавам sи интегралите; извадих sи карта за sтолична библиотека; чета sи книгите. Абе, хубаво ми е :)

Pacmanrlz
07-08-2013, 16:17
Не съм спал легнах заспа за малко станах и пак така и направо .....
Направих грешка ядох хляб и изпих малко безалкохолно направо съм потресен от постъпката си ... ;d
Времето става слънчево след това тъмно вали след това спира и ... ;х

shusha
07-08-2013, 16:34
изморена ..баси тъпите сниммки наптавих ...

xoxi
07-08-2013, 16:41
Не е зле по таа Враца, стана ми мъчно за всичкио пустиняк тама.

Преди няколко дни хващах морска болест по пътищата на Враца. Само заради красотата на балкана се подлагам на такива изпитания... и то сравнително често.

По темата, добре съм. Нормално.

XTREMEFREERIDE
07-08-2013, 17:27
Търся няква дискография на Caro Emerald. Ако на някого му се намира, да свирка.

Иначе, екстра е всичко. 100 кинта напред сме с наема. Айляк. Ще си вземем лодката скоро. А уикенда ни чака разпускане по Предел. От там ще пробвам да снимам млечния път най-сетне.

MaLyKoLiU
07-08-2013, 18:20
Гадене, изпит, работа, болки в корема, главоболие, виене на свят, силно сърцебиене, едвам ходене, прибиране от работа, климатика на 19 градуса забиване на носа в дивана, температура...
Страхотен ден...

MaLyKoLiU
07-08-2013, 18:20
Уупс... Дабъл пост...

ShtrudeL
07-08-2013, 20:02
Адски изморена психически. Объркана. На моменти някак сама.
Като цяло имам чувството, че това е един от най-тегавите периоди в живота ми.

marilyn
07-08-2013, 21:07
Спинка ми се. Похарчих доста енергия тия дни за да съм на 6 с хората, с които прекарвам време.

И вчера беше много прекрасно. С тая сангрия, много ме изненадаха. Хубаво място, с хубави хора...

Днес е по-спокойно.

Пеперуд! :smt007

HollyGolightly
07-09-2013, 00:27
I'm better off on my own.

granger
07-09-2013, 08:50
Мисля си,че днес ще е подходящ ден , в който да ми изпробват здравината на нервичките...И все пак съм оптимистично настроена,ако някой обаче си мисли,че ще му вървя по гайдата,ха, ще бъде забавно.

Chacho
07-09-2013, 09:08
^Между другото, ако си купя една гайда и засвиря из центъра с нея, съм сигурен, че бая хора ще ми тръгнат по гайдата. :D

XTREMEFREERIDE
07-09-2013, 09:13
Красота. Днес ще уточним нещата по дизайна и след брошурата, с която съм се заела, го започвам. Ееех, чакат ме късни кофеинови вечери. И после парички, муахахаха. Кеф.

Изобщо не ми е до хора напоследък. Едвам търпя който и да било. Дано е период, а не някакво дълговременно изкривяване, че иначе много ще започна да се натоварвам с времето.

granger
07-09-2013, 09:45
^Между другото, ако си купя една гайда и засвиря из центъра с нея, съм сигурен, че бая хора ще ми тръгнат по гайдата. :D

Винаги изригваш с някви идиотии,може би ,заради това те обичам :D
Пробвай,може и хоро да зарипам,who knows!

babity
07-09-2013, 09:51
И днеска пак смятам да си оставя домакинските неща за утре :D Следва да си избера подходяща тренировчица, за днес съм си приготвила и тежести... искам си вида от миналото лято, че даже и повече. <3 И дано скоро кофи мейтът ми си дойде, че умирам за кофеин.

I'm_Dante
07-09-2013, 09:53
басеейнчеее

bloodfrozen
07-09-2013, 10:13
Чакането е мъчително. Без нерви останах вече. :-s

TheBeliever
07-09-2013, 16:11
Пред емоционален срив.

Не мога да се боря сама. Не искам.

DisappointedDreamer
07-09-2013, 16:13
МНОГООООО щастлива :) :) :)

Pacmanrlz
07-09-2013, 16:15
Щастлив незнайно защо ... :D

TrueStory
07-09-2013, 16:17
Писна ми да ме сравняват с другите хора.....що не съм била еди каква си....ама виж я нея, ти що не си като нея.....ама виж ги тях какво са направили, ти що не си направила така.........
Чувствам се като пълна издънка....все едно няма никакъв смисъл от моето съществуване :(

XTREMEFREERIDE
07-09-2013, 16:49
Трябва да си пропагандирам сама на себе си безгрижие.

granger
07-09-2013, 16:55
Интересен ден,ама ся ме цепи главица.

shusha
07-09-2013, 17:03
Скука, тука анархиста ме извади от скуката и оная моята френдка също :д

AnarchyBoy
07-09-2013, 17:16
^ Ндам ти мен също ме вадиш от сивото ежедневие и скука, цял ден умирам от скуката и прочие, но к'во да правя друго, поне ме развеселяваш, забавна компания си с теб е купон 8-)...

А иначе..
В живота ми стават няк'ви неща, които нито зная какви са, нито защо се случват, знам само, че нямам контрол над нито едно от тях, това ме плаши естествено, но единственото нещо което продължавам да искам е прословутата нея, защо, защо продължавам да се самоизмъчвам, като чели не съм си самодостатъчен...
Чудя се вече, к'во да правя, но явно за напред ще бъда така, мислех, че имам подкрепа, но даже не иска да ме изчака и да види промяната, ако ще.. мога и самичък, просто ми беше по хубаво така, а не иначе, явно нямам кой знае какъв избор вече. рече и отсече.. а и нашите ги надробяват едни, после аз да им оправям мазалото. :lol:
Добре, че са ме направили, оправно.. :D
Предстоят ми 3 дни по София, а толкова добре се справям с градския транспорт, че най-вероятно, ще завърша в някоя канавка, не бе ще се справя, но днес трябва да си науча 2-3 маршрута, че ще спя в единия край на София, а на мен ми трябва другия, общо взето мазало..
Уморено ми е, махмурлия съм, а и ме боли всичко, взех си един цял куп хапчета и лекарства, кат нек'ва 90 годишна бабичка съм, ходя с една чанта с медикаменти, охх, но пък по-добре да ги пия сега, за да не се налага после..
Решавам си примерни тестове и то доста добре, чак сам се гордея със себе си, златце съм!! 8-)
Утре отивам на изпита решен да го взема и ще го направя (сякаш не взех тези до сега, хеххе)
А после при брач'еда да се видим, трябва да ми покаже жилището, охх съсипано ми е и много тъжно, но к'во да се прави живота е такъв, хората и чувствата се променят. Надявам се само да съм взел правилния избор, по-точно избора е неин, аз само се вслушах и все пак, не съм сигурен, какво ще става за напред, което ме плаши, но мисля, че краят беше тук, тя даже не иска да ме види на едно кафе, а какво остава за друго, е поне опитах, наистина опитах, не е като да не опитах, явно нещата няма да се получат, не и така, не и едностранно, не и с тази нагласа, а може би точно с тази просто в друго време и място.. Жалко е наистина, че може всичко така да умре в рамките на 2-3 изречения, в рамките на няколко погрешни изказвания, който могат да убият всичко, да задушат и да унищожат всяка частица на желание за каквото и да било..
Радвам се за най-добрата ми приятелка, на която и предстоят най-важните изпити в живота по рисуване, тя се притеснява като малко дете, а всъщност рисува разкошно, та аз вече знам, че е приета и и се радвам МногУ е шантава.. 8-)

Поста стана дълъг но в главата ми е мазало и не знам к'во точно се случва..

granger
07-09-2013, 19:55
Bitch , I am fabulous!
http://media.tumblr.com/tumblr_lq3osaEpyf1qanb3r.gif

sofityoy
07-09-2013, 20:01
Спомням си за миналото лято с носталгия. Честно казано това е най-скучното лято,което съм имала през живота си. Въпреки това не се оплаквам,имам това,което искам и нищо не ми липсва. За сега нямам проблеми и съм се амбицирала за сериозно учене (да,твърде раное,но нямам търпение да дойде септември!). Чуствам се добре,но и малко самотна имам чувството,че всичко около мен имат повече приятели и повече близки хора до себе си,но аз съм щастлива и с 5те си истински приятела.

shusha
07-09-2013, 20:27
:@ :@ :@ ядосана съм и не знам що ...

xoxi
07-09-2013, 20:35
Чувствам се добре.
Сравнително спокойна съм.

Sirona
07-09-2013, 20:38
Изнервено, объркано...имам чувството, че сама си набивам разни филми в главата ама като не ми казва нищо е така :D

babity
07-09-2013, 22:15
Оффф, тия с'а ще ми запалят главата за тоя пич. И с к'ва палава усмивчица говореше за баджанака... :D Сега съм пред дилема. Кой да трясна по-напред?

BlueFace
07-09-2013, 22:37
Пълен релакс, гледам да му се насладя напълно, защото след 4 деан пак трябва да се връщам в тъпата София...

HollyGolightly
07-09-2013, 22:44
Не ми се занимава вече с глупости, да се оправят както си искат. След като някои хора могат просто да си седят и да не правят нищо, аз ли съм най-простата, че да съм единствената, което чисти и подрежда и се занимава с децата. Следващата седмица и половина ще я карам леко, след това заминавам и не знам кога ще се върна. Поне знам, че няма как да ме уволнят 8-)

shusha
07-10-2013, 08:08
и пак същотоо ... писва

marilyn
07-10-2013, 08:13
Кафенце :smt007
Гушкам си кучето :smt007

Най-после излезе оценката от последния изпит. Няма да ходя септември, мога да си купонясвам на воля цяло лятоооооо! :smt007

Glamour92
07-10-2013, 08:25
Честитка.
Установих,че съм надарена с емоционалността на циклофреник. :cool:
Установих също и,че лятото си го бива.
Обичам моментите си на проницателност.

bloodfrozen
07-10-2013, 09:29
Имам нужда от огроооомна доза късмет. Нека силата бъде с мен! 8-)

AnarchyBoy
07-10-2013, 10:20
Чувствам се предаден и разочарован, на някой хора не им пука, какво си правил за тях, тях ги интересува само тяхното, охх бесен съм, всичко ме боли, сърцето пак ме свива, аре пак на лекарствата, налитам на хапчета като пенсионерка. 8-)
Охх, поне ми е щастливо, теста, беше невероятно лесен, чак ми стана смешно, сериозно как по дяволите могат да го направят така, че да го решиш за 30 минути, то беше елементарно, чак се чудя.. кой го е допуснал това, ниво 8-10 клас тестче, за КСИ да мине, но не ми пука честно казано, твърдо уверен съм в оценката си и няма да ми пука за нищо, дори и за оная гадна история, която става.. толкова много съм направил, толкова много съм дал, а толкова малко получих, че чак се чувствам обиден..
Просто загубих доверие у хората, всякакво.. :)
Безразлично ми е..

XTREMEFREERIDE
07-10-2013, 10:21
Все повече започвам да си се кефя на университета <3

granger
07-10-2013, 10:28
Гледам на хората класиранията са им излезнали...а damn...аз още 1 седмица трябва да чЕкам...дамн!

Зайче..
07-10-2013, 10:38
бясна съм и този път няма да премълча абсолютно нищо, писна ми вече.

granger
07-10-2013, 12:43
НАЧИ ТАКА МРАЗЯ ДА МИ ВРЪЗВАТ ТЕНЕКИИ...
Хубаво,че се обадих предварително, та да знам...ама съм бянса, такава е патка!Първо " Да,да, 100 % ще дойда, ала бала, "
Звъня преди 5 минути..."аами почивам си, пия кафе в нас, ти кво прайш??" ДАЖЕ БЕШЕ ЗАБРАВИЛА...
Просто така да мразя несериозници.

babity
07-10-2013, 12:46
Мммм, редддд! <3 Айде да минава насрания стаж вече и да се прибирам да чукам наред. Папа беар още ми е под въпрос, и т'ва ми е на главата... Но сега смятам да се съсредоточа върху удовлетворението от добре свършената работа днес.

Lilanda
07-10-2013, 12:49
Деня ми тръгна с краката нагоре-успах се, излязох от къщи с половин час по-късно от обикновено, скарах се с едни от най-близките ми хора тук и всичко заради моята невнимателност. Толкова ли не се научих да обръщам повече внимание на детайлите. ;@

shmatarok
07-10-2013, 13:00
Ой, нова тема.

Нямам никакво време за нищо, дори за сън. Щом се стигна до там на работа да си почивам от почивните ми дни... 8-)
Лятото ми става все по-динамично, а още дори не сме се събрали всички. Представям си какво ще става по-нататък. 8-) Мазалооо!
Вчера беше мегамегамегамега яко, много се радвам, че нещата се развиха така и се надявам да продължат да се движат в същата посока и с още по-бързи темпове. Кофти, че пак изгорях мега много (за трети път това лято, wtf O.o ) и не мога да седна като хората, ама съм склонна и на по-големи жертви, стига емоциите да си заслужават.
Искам... всъщност май не искам нищо повече, щастливо и доволно ми е, имам всичко, което ми трябва. :)
Освен шоколад. 8-)

DisappointedDreamer
07-10-2013, 13:05
Разочарована съм.

Искам си го. И нея също. И ще съм добре.

XTREMEFREERIDE
07-10-2013, 13:48
Екстра влезна т'ва чайче.

За довечера - свещи, вино и (най-после да ми се угоди) романтичен филм. По взаимно съгласие. А съвсем скоро ще дойде време и да се разготвим, ном ном ном. И пак ще си снимам храната. :Д

heartshapedbox
07-10-2013, 14:58
Едно такова много объркано ми е :д

TheBeliever
07-10-2013, 15:00
Вече не съм негова и той не е мой. Не сме ние.

Опитвам се да гледам оптимистично на нещата. Знам, че това е правилното решение. Знам, че е по-добре и за двама ни. Знам.

AnarchyBoy
07-10-2013, 15:01
Вече не съм негова и той не е мой. Не сме ние.

Опитвам се да гледам оптимистично на нещата. Знам, че това е правилното решение. Знам, че е по-добре и за двама ни. Знам.

Добре дошла в клуба.. И ти като мен се опитваш да се самонавиеш.. успех! :)
При мен за сега не се е получило, да се надяваме за в бъдеще да се промени, но едва ли..

TheBeliever
07-10-2013, 15:02
Добре дошла в клуба.. И ти като мен се опитваш да се самонавиеш.. успех! :)

Самонавивах се, но за обратното.

Зайче..
07-10-2013, 15:10
към средата/или края/ на август ще си правя нов татус ^^^^^^^^^ направо нямам търпение вече, а пък има около месец и половина до тогава.. ;д
днеска беше малко скучен ден, понеже всички бяха заети и успях да изляза само сутринта за малко, но пък за сметка на това си направих готини снимки 8-)
След 1 час отивам на работа, а довечера съм на рожден ден. Все още не мога да реша дали да си обуя кецовете или сандалите, понеже вечер става малко по-хладничко, а пък аз от работа направо отивам на рожденния ден и до 10-11 часа ще умра от жега с кецовете, но пък ако обуя сандалите след 11 ще умирам от студ.... и оф, не знам
но най-важното е че ще си направя мазния татус, само още мъниичко ^^

TheBeliever
07-10-2013, 15:24
Добре дошла в клуба.. И ти като мен се опитваш да се самонавиеш.. успех! :)
При мен за сега не се е получило, да се надяваме за в бъдеще да се промени, но едва ли..

А ако си разчистиш входящата кутия може и да ти отговоря на съобщението.

AnarchyBoy
07-10-2013, 15:26
А ако си разчистиш входящата кутия може и да ти отговоря на съобщението.

Окей.. 8-)


Edit* готово.. 8-)

Deadlock
07-10-2013, 15:27
DisappointedDreamer, много харесах аватара ти, откъде е?

А Whyniser да си почисти входящата кутия, за да мога да отговоря :Р

Lilanda
07-10-2013, 15:56
Най-после осъзнах, че не е с нищо по-различен от другите. Най-после го отблъснах от себе си и спрях да слушам празните му приказки за това колко много ме обича и колко повече съм за него от останалите. Най-после той не е част от живота ми..или поне не колкото беше преди. И това ме кара да се чувствам в пъти по-добре. :)

xoxi
07-10-2013, 16:15
Чувствам се като пенсионер, все нещо ме боли тия дни. :D

heartshapedbox
07-10-2013, 16:21
към средата/или края/ на август ще си правя нов татус ^^^^^^^^^ направо нямам търпение вече, а пък има около месец и половина до тогава.. ;д

Изчакай да мине лятото и да ти падне тена малко, за да не се прецака :)

DisappointedDreamer
07-10-2013, 16:44
DisappointedDreamer, много харесах аватара ти, откъде е?


тъмблр.

XTREMEFREERIDE
07-10-2013, 16:46
Гледам на хората класиранията са им излезнали...а damn...аз още 1 седмица трябва да чЕкам...дамн!

Еее, споко, аз ще чакам до 4ти Август...

babity
07-10-2013, 17:19
Крилца на пещ и Вин Дизел. На чаша вино съм от съвършенството! Утре ще има роуд трип <3 Искам да получа "международно" телефонно обаждане. 8-)

Wednesday666
07-10-2013, 17:29
Ей, колко бордни карти и некви билетни етикети ми минаха през ръцете..
Направо полудях.
А утре ме чака the real deal.
Хич не ми е спокойно, за 4 часа нищо не свърших, не е толкова лесно, въобще даже.
Но се надявам утре да е по-добре.
Уморена съм, но обнадеждена.

granger
07-10-2013, 18:39
Еее, споко, аз ще чакам до 4ти Август...
Aww...poor you. Аз си мислех,че вече си вътре?

Glamour92
07-11-2013, 08:18
Фантастичност!


Подготвена съм напълно за зомби апокалипсиса,но не и за изпита утре. :o

shusha
07-11-2013, 08:33
Дигам ръце от всичко ...

babity
07-11-2013, 08:40
Притеснено ми е малко за пътуването. Дано няма шитови изпълнения.

granger
07-11-2013, 09:39
Дано да няма циркове днес,щото ще се ядосам.

DisappointedDreamer
07-11-2013, 09:51
Ядоsана sъм. ТОВА Е НАЙ-НАХАЛНОТО ТЪПО 4 годишно момиченце! Сериозно го казвам. По принцип съм спокойна и мноооооогооо търпелива, но това е просто брутално.

Ебахти родителите, ебахти детето.

Шибана работа.

Lilanda
07-11-2013, 09:58
The fuck happened? Някои хора ме учудват с тъпотата и простотията си. Втори такъв идиот няма, честно!

AnarchyBoy
07-11-2013, 12:00
Мляко с ориз- ОМ НОМ НОМ НОМ
Книжка, хубава музика и чат с приятен човек, така ми минава дъждовния летен ден..
Утре имам изпит, но грам не се притеснявам, ще го взема и този, като всички други и то ще го взема добре..
Притеснявам се мъничко, но знам, че ще се справи! Винаги се справя, каквото и да твърди, ще се справи!
Мързеливо ми е, а утре след изпита ще се мотая по София като пълен олигофрен.. 8-)

AliceSw
07-11-2013, 13:17
не съм сигурна как съм

официално съм семестриално завършила, имам малко работа вечерта, сутринта пътувам

а, забравих, личният ми живот отново е хаос...

TheBeliever
07-11-2013, 14:00
Обичам си колегите. Отново успяха да ме разведрят като никой друг. Простаци :D

It's not an end. It's a beginning.

TheDevilInMe
07-11-2013, 15:41
Мързеливо си ми е, лежа си, хапвам си и не се тревожа за нищо, така и трябва.

granger
07-11-2013, 15:44
Следва - АЙЛЯК!

TrueStory
07-11-2013, 16:55
Обичам моментите, когато не мога да се контролирам в негово присъствие.... <3

XTREMEFREERIDE
07-11-2013, 17:00
Предцикълно. Кофти. Боли.

granger
07-11-2013, 18:05
Току що прочетох бисера на майка ти ,Пири , пукнах се от смях :lol:
Ох...некво ми е айляче!

Dagichka
07-11-2013, 18:32
ох, понякога влизам в тоя раздел само за да прочета новите теми и да осъзная, че аз не съм най-зле и винаги има по-зле :cool:
изморена съм, практиката свърши най-накрая
само че сега си нямам идея какво ще правя цяло лято, искам да работя, пустите му пари, ама не мога да се вредя без връзки бахти.. тъпи хора
пак ме обвзе хипарското настроение, хората сме единствения вид на планетата, който си плаща за да живее, смятай......

kalpazanka
07-11-2013, 18:35
Иде ми да се застрелям!


Вече не съм негова и той не е мой. Не сме ние.

Опитвам се да гледам оптимистично на нещата. Знам, че това е правилното решение. Знам, че е по-добре и за двама ни. Знам.

shusha
07-11-2013, 18:58
Тъжно...

Нямам си компания с която да поговоря.

AnarchyBoy
07-11-2013, 19:12
^ лИбов, Аз съм тук.. 8-)

shmatarok
07-11-2013, 19:12
Изморена, но съм доволна общо взето.
Започнал е един положителен период и не искам да свършва.
Имам да си правя проекта, да подхващам фотографията и да преговарям програмирането, но, дявол го взел, нямам никакво желание да оставам сама с компютъра. Навън си е най-добре.
Чаках толкова дълго, за да разполагам с такива хора до себе си, че чак не мога да повярвам.

HollyGolightly
07-12-2013, 03:08
Аз бях до тук

shusha
07-12-2013, 07:59
Хващам се в ръце !

granger
07-12-2013, 08:00
Ох :lol: ни моа повече... знам,че нищо ми няма,ама пак си набивам едни филми , нищо де...we will see :D

xoxi
07-12-2013, 09:20
Събуждам се с хубави новини! Щастливо и влюбено ми е. Само след няколко часа, с него заминаваме и кой знае кога ще се върнем. Само двамата. Далеч от този град. Нямам търпение! Напълно заслужена почивка....

NambyPamby
07-12-2013, 09:41
Не*бателно. 8-) Снощи много приятно ми стана, да видим дали ще има продължение тия дни.
Взела съм да приемам най-после идеята, че е възможно най-неподходящият за мен, че всичко е история и няма място в живота ми, което ме радва. Време беше. Не отричам, че периодично се тъпча със сладолед, гледам романтични бози, сещам се за него, за нас и се умилявам, направо се потапям с главата в спомени и отказвам да поема въздух, 8-) но то е част от оздравителния процес, поне така се успокоявам. :Д Обичах го много и вероятно винаги ще има една част от мен, която ще я е грижа за него, просто... Той не е това, от което се нуждая, което искам, което търся, не ме обичаше, не ме оценяваше, не ме искаше в живота си за постоянно, нямаше как да се получи при такова положение, насила хубост не става. End of story.

Предстои ми мнооого хубаво лято, доста разходки и обикаляне, единствено се моля времето да е хубаво.

AliceSw
07-12-2013, 10:58
Той не е това, от което се нуждая, което искам, което търся, не ме обичаше, не ме оценяваше, не ме искаше в живота си за постоянно, нямаше как да се получи при такова положение, насила хубост не става. End of story.


тръгвам си, махам се от града, махам се от него...за седмица ще ми мине и всичко ще е окей

не трябваше да стане така...

granger
07-12-2013, 11:04
Всичко и всички започват да ми дотягат...

shusha
07-12-2013, 11:32
http://25.media.tumblr.com/b36800a12653cf95306f2369b6d6602c/tumblr_mnd4uy0tKL1s04h99o1_500.gif
Ще се опитам да не ми пука вече. И въпреки това ме гложди оноваа чуство...

HollyGolightly
07-12-2013, 11:45
Толкова наранена се чувствам, че чак вече ми е все едно за всичко. Може би няма да е лоша идея да прекарам няколко седмици в България, далеч от всички и да се успокоя.

Chacho
07-12-2013, 11:57
Абе ква е тая криза, всички сте в ебати черните дупки?

Мен ми е някъв умерен айляк, само някви битовищини ме подразват.

bloodyF
07-12-2013, 12:00
Ох :lol: ни моа повече... знам,че нищо ми няма,ама пак си набивам едни филми , нищо де...we will see :D

Ненормална си :D :*

Аз пък се чудя как да замазвам положението...уф, гадно!
А след малко трябва да ходя на работа, а ме мързиииииииии.... :(

Deadlock
07-12-2013, 13:58
Ихаа, колко ми е готино :)

Wednesday666
07-12-2013, 14:00
Много ми е кеф.
Графика ми е супер готин, с нищо няма да се занимавам друго, освен с работа.
А вуйчо ще го побъркам, бая честичко ще ме вижда :D..

Зайче..
07-12-2013, 14:30
ох, айде бе, няма ли да идва август месец вече :(
след малко съм на работа, а довечера май ще има купоооооооон :3
а пък утре съм си обещала да си изхарча абсолютно всички пари в мола, защото съм станала бахти пестеливата и все нищо не си купувам, а си харесвам тоолкова много неща (за които после съжалявам, че не съм си купила ест.) 8-)
и да, искам да си го видя вечее..

cyclops
07-12-2013, 14:31
Обвзема ме еуфория, притеснения, стрес. Остана една седмица и има още толкова много неща за правене! Дано всичко мине чудесно и да мога да се отпусна.

granger
07-12-2013, 15:33
Малко по-добре съм!

heartshapedbox
07-12-2013, 15:48
Бясна съм.
Б-я-с-н-а.
И за жалост това се случва все по-често в последно време.
Наясно съм, че той ми е проблема, обаче все си мисля, че ще се оправят нещата и продължавам наивно да си вярвам.
Мамка му.

SpiritInBlack
07-12-2013, 15:52
Малко по-добре съм!

Tва е от шоколада !

В много приятно настроение съм, почти като снощи. Момичето ми е много симпатично и има супер излъчване ,жалко че не е нищо особено на външен вид. Достатъчно е да излезем заедно и да си говорим нашите простотии. С най-добрия приятел започнахме да се виждаме често като преди, след малко отиваме да го уча на пик-ъп, усещам , че ще се представя всеки ден по-добре. И после сексът не влияел на енергията - ДА ,ДА. От 1 седмица не съм свършвал, обаче правя двуразови тренировки и имам мега голямата енергия.

granger
07-12-2013, 15:53
Шоколад? КЪДЕ?!!!!
Искам...мамка му, пак ще ме хванат бесните усещам.

Sh@d0w
07-12-2013, 16:03
Страхотно се чувствам.

Утре трябва да стана в 5 и хващаме влака. Отдавна ни трябваше малко почивка от всичко наоколо :)

BornToDieDarling
07-12-2013, 16:20
Днес ми е кофти ден :( Изпратих приятелката си и се почувствах сама ... плюс това цял ден имам ужасни болки в стомаха :(

DisappointedDreamer
07-12-2013, 17:34
Прекраsен ден. :)

tonssy
07-12-2013, 20:35
Aaaдски изморена.

AnarchyBoy
07-12-2013, 20:57
Излязоха ми и последните резултати, пресметнах си бала и съм доволен, гледайки миналогодишните балове, за 1во класиране не ми стига само за право, но пък аз право така или иначе не ща..
Тъпото е, че даже не се радвам, всичко е равно, безразлично ми е.. :?
Някакво все тая ми е, а мислех, че ще скачам от щастие.. :shock:

TheBeliever
07-12-2013, 21:12
It's a break-up season, както се изказа една приятелка.

Отпуската започна добре. Не знам какво щях да правя без нея.

Ден втори.

NambyPamby
07-13-2013, 04:59
Пия си кафенцето, направих си педикюр и си чакам прането. После душче и по задачки. И после на друго кафе. 8-)
От вчера ме е хванало едно добро настроение и не ме пуска. Щастлива съм, радостна съм, бих подскачала малко от кеф даже, ако не бях толкова сънена. 8-) Днес си свършвам работата по-навреме и отивам на шопинг за обувки, че да се направя още по-дива и щастлива. 8-)

kalpazanka
07-13-2013, 05:19
Абе ква е тая криза, всички сте в ебати черните дупки?

Тва е щото Меркурий е ретрограден.

:lol:



Колко добре се чувствам без него, чак ми е странно.

TheBeliever
07-13-2013, 05:25
Как можах да се събудя толкова рано?

Днес - ветеринар, пазар, плаж, бар. Нека ми е зле.

Irti
07-13-2013, 06:39
Когато стана рано сутрин поглеждам към шишето гнусно,
И се отправям към чешмата, о колко сладка е водата!!!
Започват спомени да се гонят из черепа ми като луди,
За снощния купон си спомням, какво ли още ми се губи???

Вода......... вода........... къде е чешмата?!??!?!

galaxy29
07-13-2013, 07:11
ммммм направих си страхотен чай с лимончи

Wednesday666
07-13-2013, 09:05
Добре се чувствам, взех си обувки, естествено не ми харесват, ма то в такъв стил нищо не ми харесва, та поне съм доволна, че са удобни.

Нямам търпение да дойде след 2 седмици иии да го видя <3.
Душичката ми, как ще му се смея, че остарява.
Е, няма да минем и без подигравки за това колко аз съм стара :D//
Ма дреме ми, готино ще ми е.
Сега само парите да ми дойдат и ще съм адски доволна.

heartshapedbox
07-13-2013, 13:34
Спокойно ми е дотолкова, че чак ми е странно.

AnarchyBoy
07-13-2013, 13:35
Бесен съм, но е крайно време да пусна, нали и тя пусна..
Щом вече не предизвиквам нищо хубаво у нея, по-добре да се изнеса тихичко за добро..
Просто не вярвах, че тя може да каже такива неща, но кой съм аз, че да я съдя, да прави каквото сметне за добре.
Аз сега си започвам лятото, стига съм се вайкал за нещо отдавна изгубено, е най-после тя постигна своето накара ме да разбера, че е нямало смисъл още от самото начало, не става единия да полага огромни грижи и усилия, а другия да му е равно като спокойно езеро всичко, но да очаква да стане нещо..
Overall Разочарован, но самоуверен и надъхан за живот, ще покажа на всички, че съм повече от това, за което ме мислят. ^^

Баща Ти
07-13-2013, 13:49
Щом вече не предизвиквам нищо хубаво у нея, по-добре да се изнеса тихичко за добро..
Просто не вярвах, че тя може да каже такива неща, но кой съм аз, че да я съдя, да прави каквото сметне за добре.


АнархиБой, топки нямаш ли, тя губи, а не ти.

AnarchyBoy
07-13-2013, 14:04
АнархиБой, топки нямаш ли, тя губи, а не ти.

Тате, всъщност, днес ми пораснаха.. Тя забрави, как се държах, почна да ме сравнява с бившите и, а те не са китка за мирисане, забрави, какъв съм, точно тя губи мен, не аз нея..
Баща ми, прав си както винаги.. :D

pandabear
07-13-2013, 14:18
имам най-добрия брат, евър! <3 много си го обичам и уважавам. вече съм специлистка по оправяне на двиагатели :Д
иначе за сега денят минава доста добре, като изключа факта, че някои хора се опитаха отново да ми развалят настриението, се чувствам перфектно. сигурно е доста дразнещо да не ти се получават нещата, хахаха. ех...горките злобарчета ;p oчертава се хубаво лято, стига да ми се наредят и останалите неща както трябва. сега малко ще почета, a пък после може и да направя едно езеро и една табла, със слабака, ако не го домързи да дойдe xD обожавам съботите.. :3

HollyGolightly
07-13-2013, 15:30
Искам слънце, не сме имали недъждовен ден от месец насам

heartshapedbox
07-13-2013, 16:45
Отивам да слушам П.И.Ф. и ще се напълня с позитивизъм, като чуя на Димо гласа,айайай <3

babity
07-13-2013, 19:09
Адски ме дразни. Как да не правя на инат като ми демонстрира с цялото си същество, че съм длъжна да и запълвам празното време. И да ми държи сметка... Доста налудничава идея за човек, който забравя за съществуването ми толкова лесно. Ах, услужливата човешка памет. Скапана съм физически и съм на кръстопът. Отново.

DragonLady
07-13-2013, 19:36
Ваканцията започна доста добре, 3 дена при мъжо, 2 вечери як запой по случай взетата с 3ка поправка, видях се с една приятелка, с която отдавна не се бяхме виждали, и такива все хубави работи, пълнещи албумчето лято 2013. Живот и здраве началото на другият месец сме на почивка с мъжо :) Чакам и един приятел от София да дойде да се видим, после и една прителка пак от София, абе медец пълен. И утре на плажче :)

AnarchyBoy
07-13-2013, 20:07
Чувствам се използван, нейния кеф първо, после моя, окей няма проблем.. ама трябваше ли да ме дразни 2 часа.. :shock:

Баща Ти
07-13-2013, 20:09
Чувствам се използван, нейния кеф първо, после моя, окей няма проблем.. ама трябваше ли да ме дразни 2 часа.. :shock:

Ташаци, м8, ташаци...

AnarchyBoy
07-13-2013, 20:13
Ташаци, м8, ташаци...

^ тоест?! :D

Не бе, не се оплаквам, просто ме дразни 2 часа.. :lol:

Баща Ти
07-13-2013, 20:18
Ако имаше ташаци, щеше да си контактуваш с още 10 и да не ти пука за тая, което пък щеше да я накара да подмокри гащичките, докато си мисли за самурайския ти меч.

AnarchyBoy
07-13-2013, 20:21
Ако имаше ташаци, щеше да си контактуваш с още 10 и да не ти пука за тая, което пък щеше да я накара да подмокри гащичките, докато си мисли за самурайския ти меч.

В момента не говоря за тази от следобедните ми постове.. :D
И следвам точно твоята логика, в момента.. :lol:

Get my point, please..

RulerOfChaos
07-13-2013, 20:33
Ако имаше ташаци, щеше да си контактуваш с още 10 и да не ти пука за тая, което пък щеше да я накара да подмокри гащичките, докато си мисли за самурайския ти меч.

омг трябва да сме най-добри приятели
или приятелки

Баща Ти
07-13-2013, 20:35
омг трябва да сме най-добри приятели
или приятелки

Само без мръсотии.

AnarchyBoy
07-13-2013, 20:37
:lol: Не спамете, с излишен булшит.. относно гей-скецията, се насочете към кофата.. :razz:

RulerOfChaos
07-13-2013, 20:40
Само без мръсотии.

Не съм си мил тва между пръстите на краката, приемаш ли ме :p

Баща Ти
07-13-2013, 20:42
Не съм си мил тва между пръстите на краката, приемаш ли ме :p

Искаш да кажеш, че има хора, които си го мият ли? Аз го събирам и зидам къща.

да не съм офтопик: Чувствам се прекрасно. Сестра ми я няма, за да ме натоварва. :3

SuNsEt
07-13-2013, 20:54
Ся ми е по-добре.
Имам план за утре - наспивам се, ставам, отивам при една приятелка да ми оправи ноктите ии заминавам да го видя.
Нямам търпение просто.
Само ако си вдигаше телефона щеше да е яко.

Иначе, родителското тяло е откачило, ма тва се очакваше.
Така де, изтрих си горния пост, шот не искам да виждам кво съм писала за нейно величество и изблиците й.

Искам да си се радвам за утре, йей <3.

Въй . Приятно изкарване при него тогава,дано въпросният пич си заслужава,че иначе , ако те ядосва , лошо му се пише !

Wednesday666
07-13-2013, 21:03
Въй . Приятно изкарване при него тогава,дано въпросният пич си заслужава,че иначе , ако те ядосва , лошо му се пише !

Обичам те :*

marilyn
07-13-2013, 21:07
Май изцяло съм готова за морето вече. Нямам търпение. Искам плаж, мента с газирана вода и слънце. Искам за поредна година да се разцепиммммм!

polssa
07-13-2013, 21:20
злеееееееееееееееееееееее ее

SuNsEt
07-13-2013, 21:28
Обичам те :*

И аз те обичам :* :* :*

ForzaFelipe
07-13-2013, 23:19
I need love... :(

violethill.
07-14-2013, 00:42
I need love... :(

същото.

HollyGolightly
07-14-2013, 04:53
Всеки път все аз я търся първа. Благодарение на Facebook разбирам какво се случва с нея. Отмених си всички планове за утре, само и само да се видим, понеже тя настояваше и отново днес АЗ трябваше да я потърся, за да разбера, че госпожицата е заета. После пак ще ходи и ще разправя, че съм и била най-добрата приятелка.
Ама тая няма да стане, писна ми и от нея и от всички други такива, никой не е незаменим, особено използвачи, а аз със сприятеляването с нови хора проблеми нямам.

DisappointedDreamer
07-14-2013, 05:23
Marlboro и B. И ще sъм доволна.

Niakoitam
07-14-2013, 08:16
Днес съм рождениче. Нищо по-различно в живота ми не се се случва като изключим леко обзелият ме позитивизъм,който усещам по разни празници.

В контраст на това се сещам и че 14 юли е денят на започването на Френската революция и правя някакъв паралел със събитията в момента тук.Франция е държава,която е много по-добре от България във всяко едно отношение днес като изключим може би...волейбола въпреки,че и там са от световна класа.Пишеше ми се бая,но нещо ме домързя.С няколко думи един човек го е казал: "Прост народ слаба държава". Протестиращите се борят за нещо, а разни хора ги изкарват какви ли не,защото им пречели на движението,викали против тяхната партия,били платени,изборите били скъпи или пък имало опасност да докарат отново ГЕРБ на власт.Ами най-добре беше изобщо да не започват да протестират и да си имаме например един Делян Пеевски за шеф на ДАНС,да си правят управляващите каквото искат и т.н. По-голямата част от народа тук май напълно си заслужава съдбата.И не политиците не идват от Космоса, а именно от този народ колкото и да не им се ще на някои да го признаят. Но това си е моята позиция по въпроса.Знам ли...може пък и да е грешната позиция все пак...:)

kalpazanka
07-14-2013, 08:20
^ЧРД! По-малко чаршафи и повече радостни вести в темата!

Едно такаво щастливо ми е... и кулинарско :)

Alexsander777
07-14-2013, 08:25
I need love... :(

+1

TheBeliever
07-14-2013, 08:27
Имам най-гушливото коте на света. <3


Тренировка, душче, палачинки с шоколад = хубава сутрин.

Следва малко домакинска работа и после ще се излежавам на припек с книжка в ръка.

Отпускарско.

Niakoitam
07-14-2013, 08:37
^ЧРД! По-малко чаршафи и повече радостни вести в темата!



Мерси :)

shusha
07-14-2013, 09:20
Всички откачат. И тя откача. И котките откачат. АЗ откачам...Нищо не помръдва.


PS:ЧРД :) Много усмивки и всичко най-хубаво.

tonssy
07-14-2013, 09:24
^ Честит рожден ден !! Само положителни емоции :)

След 2-3 часа пак заминаваааам, махам се от София за повече от месец.
Нямам търпение да си видя приятелите там. И братовчедките <3

granger
07-14-2013, 09:26
За първи път от 100 години ставам в 12:06! ха, ебаси кефа. И първото нещо в главата ми е - храна :lol:
Имам чувството ,че ще стана 100 кила,ама who cares. Оф...мноогггооо ми е айляче.

DisappointedDreamer
07-14-2013, 09:37
Хубава разходка, компания и разговор. Тъжно наsтроение.

AnarchyBoy
07-14-2013, 09:59
За първи път от 100 години ставам в 12:06! ха, ебаси кефа. И първото нещо в главата ми е - храна :lol:
Имам чувството ,че ще стана 100 кила,ама who cares. Оф...мноогггооо ми е айляче.

Абсолютно същото и при мен, без частта с яденето, нещо ми се гади като видя храна, тежко ми е няк'во, но настроението ми е супер.. :lol:

babity
07-14-2013, 10:19
Зашеметено ми е, то кат' свикнеш на 3-4 часа сън и с'а след цеееееели 7 се чувствам като парцал. Добре, харесва ми, че поне няма изблици на гордост. Довечера смятам да изпълнявам желания в името на разходката. :D

shmatarok
07-14-2013, 11:40
Зле физически, ама все още ми е рано да се мре, та ще издрапам някак си още няколко дни. 8-)
Не ми харесват как се развиват някои неща... т.е. харесва ми, ама е прекалено сложно и изисква прекалено много нерви, време, доверие, енергия и т.н. и не съм сигурна дали си струва. Още повече, че не знам дали всичко не е просто в моята глава и да си въобразявам някакви работи, та по-хубаво да продължа да се дърпам като дявол от тамян. Така или иначе, какъв е смисъла?
Надявам се, че се филмирам прекалено много и нищо не ме присвива реално, 'ма да видим. Познато ми е т'ва състояние и нищо няма да приключи добре, ако се задълбочи и продължи.
Та да, оплаках се, 8-) 8-) сега няма да откажа една мента с мляко и диня, както и мамето да се прибере, щото ми е обещала неделен шопинг.

Едит: ооооооо, тъкмо видях, че са ми превели и заплата, как да кажа, че ми е зле тогава. 8-)

bloodyF
07-14-2013, 11:53
Хапнах, след малко душ и отивам на работа..а снощи беше болезнено :(
ужасно гадно ми е ,че го наранявам така и то заради някакви пълни глупости..

granger
07-14-2013, 12:02
Мразя лекари, а ще трябва да ходя...мразя и неизвестността и се чудя КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ МИ ИМА!
Тъпа история, ако онзи мухльо е направил нещо...просто ще го сравня със земята.

marilyn
07-14-2013, 13:03
Ще си починете една седмица от кака ви.


Оххх, колко неща съм намислила да правим и да обикаляме, дано стигне времето. Багажът почти е готов ииии скоро ще си топна дупето в моретоооо.



Мъчно ми е, че утре има имен ден, а няма да се видим... нищо, дано на връщане успеем. Обичам си го и него тоооооооооолкова много.

YSMF
07-14-2013, 13:40
Всичко и всички ме дразнят, ако в края на деня не ме намерят около руините на избухналата ми къща смятам, че деня ми ще е успешен. Ще се барикадирам в стаята си с пуканки и шоколад, и ще гледам Фемили Гай. И запетаите днес ме мразят.

Lilanda
07-14-2013, 13:59
Да гледаш как мястото, в което си израстнал пропада все повече с всеки изминал ден. Чувството е ужасно..У-Ж-А-С-Н-О.

galaxy29
07-14-2013, 14:27
колко е хубаво и спокойно без сестра ми и майка ми, няма кой да крещи неспирно наоколо

nasnedogonyat
07-14-2013, 14:36
Днес ми е петък 13..:/

shusha
07-14-2013, 17:24
Добре,,,

Christina13
07-14-2013, 17:25
Утре заминавам малко на почивка. :D

HollyGolightly
07-14-2013, 20:08
Весело ми е, гледах Despicable me 2 , даже накрая и си взех детско меню и сега си имам минион
чувствам се като на 8 8-)

granger
07-14-2013, 20:08
Утре на лекар. Как мразя ...но по-добре така...мамицата му.

lovelywords
07-14-2013, 20:30
Утре съм на кардиолог, притеснявам се, надявам се нищо да ми няма. Мноого ми се спи и ми е много криво, омръзна ми да преосмислям всичко.. иска ми се поне за ден да не ми пука за нищо

ForzaFelipe
07-14-2013, 21:52
.. иска ми се поне за ден да не ми пука за нищо


Yeah..me too...

Във вторник най-накрая ще отида на плаж :D Стига съм бил като саламурено сирене :D ама аз от тея 2ри смени кога да отида...дано новото момиче на работа да е в моята смяна,че да има нещо интересно :D ама като си знам късмета...100% няма и един ден да се засечем на работа :D а така ала бала туй унуй няма да ми дойдат зле...

Evterpa
07-14-2013, 22:14
Мноого ми се спи и ми е много криво, омръзна ми да преосмислям всичко
Същото и при мен. Кофти емоциите обаче ми се появиха към края на деня. Пътуването и изтощението също допринесоха.
+ имам супер мощен изблик на суета и се чувствам страхотно в кожата си 8-), бях забравила какво е чувството
+другия месец ще се ходи на море^^

HollyGolightly
07-14-2013, 22:15
Утре на лекар. Как мразя ...но по-добре така...мамицата му.

:smt056

Glamour92
07-15-2013, 07:12
Не се кефя на рисковете. И не съм проклет хазартен тип,въпреки че отвреме на време имам навика да ловя шарани с такъв псевдоимидж.
Не обичам да залагам на карта старателно градените си планове в замяна на несигурни обещания.

:(

А сегашната ситуация ме поставя точно в такива условия. Толкова любими,че ми иде да повърна отгоре им.
План А,план Б... да не остана от два стола на земята. Още една година на найци си ...

П.С. Един малък трип до Шопландия и околиите добре ще ми дойде. Като за късмет,точно това се задава в близките дни . :)

Niakoitam
07-15-2013, 07:28
PS:ЧРД :) Много усмивки и всичко най-хубаво.


^ Честит рожден ден !! Само положителни емоции :)


Мерси :)

granger
07-15-2013, 09:11
Миии...нищо ми няма :lol: хах.

Niakoitam
07-15-2013, 09:37
Някакво гадно настроение ме е обзело. Писна ми от всички скапани строежи и ремонти и всичко.Искам...и аз не знам какво искам или пък дали мога да го постигна даже и да имам възможност.А и се чидя на сънищата си.Каква е тая поредна серия от няколко дни най-малко, в която тоя човек дори само е така замалко прескача в сънищата ми.След като изобщо не си мисля за него и нямам и желание да го поглеждам след постоянните му лигавищини и след ножа в гърба,който ми заби преди 7 години.А уж ми се изкарваше приятел.Каква връзка има с тези неща, за които си мисля като изобщо ама изобщо не са свързани с него.Сякаш в дадени периоди нещо се опитва да ми каже: "Прости му и въстановете отношения.' Е не искам ПЪК.Тая страница много отдавна съм я затворил и изобщо нямам желание да я отварям.Доверието ми там е изчерпано до краен предел...

granger
07-15-2013, 10:12
Докога други хора ше си мислят,че знаят кое е най-доброто за мен и ще ми се бъркат в отношенията???

nasnedogonyat
07-15-2013, 10:35
1.Липсва ми
2.Претъпкана със спагетини
3.Яде ми се сладолед....

babity
07-15-2013, 10:55
Диняяяяяя и маратон на Бързи и скоростни. 8-) Те т'ва е рая на земята, майна.

shusha
07-15-2013, 11:16
Горе-долуу
Са на зъбар , който познава хирурга-откачалка...

TheBeliever
07-15-2013, 11:58
Как можах да тръгна на пазар в тази жега? Никога вече. Ама обувкитееее...

Сега фрапенце и книжчица с мъркащата котка в скута.

Дано да ми угоди за коктейлчетата довечера.

Айляк.

heartshapedbox
07-15-2013, 13:33
Много се наядох, не трябваше така :Д

Записах се на курс по графичен дизайн, доволна съм.

lovelywords
07-15-2013, 15:14
Нищо ми няма :3 Ходих да ям суши, преядох и сега ще гледам Двама мъже и половина и ще ям шоколад :3

nasnedogonyat
07-15-2013, 15:22
Малко релакс ми трябва след голямото почистване на стаята :d

AnarchyBoy
07-15-2013, 16:37
Дали пък няма да му е*а майката на тоя боклук и на всички около него..
Сериозно мислех го за приятел, а през цялото време ми е сипвал в гърба, мамицата му, как ме е нервирал...
Как може човек да е толкова прост и ограничен, че да злослови по адрес на непознат, само от нек'ви слухове, да разказва мръсни истории и прочие, а го мислех за нормален и точен, имах му доверие на тоя човек.. А той се оказа пълен палячо..
Не ми заслужава даже приказките, това преля чашата, толкова съм бесен, че просто не е истина..
Не мога да проумея колко смотано и плитко същество трябва да си, че да говориш така по адрес на "приятел".. и за непознат на теб човек..
А аз никога не съм му казал нищо на иначе, не, че не е заслужавал, но просто си мълчах и си траех, защото ми е приятел, все пак, а съм можел така да го соля, че лошо да му стане.. Деба простака с простак :mad:
Заслужи си барабаните и да води гей-парада към на майната си..
Адски зле ми е, всичко ме боли, супер съм нервиран, чак не е реално колко кофти ми е..
Като оставам това на страна иначе, съм си добре, тя се държи като човек, а това ме радва и ме връща обратно към старото ми аз, което пък ме ощастливява супер много, просто трябва да си пресея приятелите през тънкото сито, че ми писна от подлеци и двулични олигофрени, които на всичкото отгоре са ми под нивото, но съм ги търпял до сега и целях да им помогна даже.. ДА ама НЕ!! :mad:

Боже пази ме от приятели, аз сам ще се пазя от неприятели..

granger
07-15-2013, 16:56
В момента ми е много хубаво,ама усещам,че се опитат да ми наакат хубавото настроение и ще откачам!
И искам сладко!

AnarchyBoy
07-15-2013, 16:58
^ Пак ли ти с това сладко бе.. :D
Ще станеш 150 кила, Фнимафай! 8-)

TheBeliever
07-15-2013, 17:00
Преоткривам себе си. И чувството е неописуемо.

granger
07-15-2013, 17:15
^ Пак ли ти с това сладко бе.. :D
Ще станеш 150 кила, Фнимафай! 8-)

Няма,споко!

babity
07-15-2013, 18:15
Пак Вини, пак дини и... цял деееен пълен айляк, пълен айляк, пълен айляк...

heartshapedbox
07-15-2013, 19:01
Дали да излизам или не?
Изморена съм, обаче пък ми е скучно и знам, че ако отида при компанията, ще ми направят малко смях :д

Gogo-G
07-15-2013, 22:58
Чувствам се много изморен.Днес много тренирах,защото имах много енергия.Мисля да направя същото и утре.Писах си с момичето което харесвам и така...Животът продължава :)

XTREMEFREERIDE
07-16-2013, 09:16
Изобщооо не бях подготвена за седмица далеч от вкъщи. Нищо не съм си взела. Ама пък затова сега отивам да си купя някви дрехи, та да има какво да нося. XD Иронията, нали...
Иначе изкарахме чудесно на Предел. Бири-мири, мръвки, пуншчета, бране на билки, разходки, природа, федербал, волейбол, почивка, нови хора, яки хора, готини хора, разнообразие и...пълеееен, пълен АЙЛЯК! Имах нужда от такова зареждане. Ако времето е готино в събота да го изкачим пустия връх, ще е яко. Щото той моичкият никога не е бил толкова високо в планината и много ми се ще да му видя развълнувана физиономия като се почувства като мравчица докато е там. <3 И после сериозно бачкане, дам.

heartshapedbox
07-16-2013, 09:17
Смазана.
Чувствам се толкова мъничка, че мога да се побера в кибритена кутийка.

shusha
07-16-2013, 09:21
Нищо не се движи по план. Няма да падам. Ще оставя течението да ме повлече. Ако е писано ще стане.

Добре съм.

granger
07-16-2013, 10:44
ИЗНЕРВЯМ СЕ! 20 дни чакам и пак...пак се бавят. Ама СУ , тва е...

cyclops
07-16-2013, 12:04
Мръсни, долни, нагли, гнусни комунисти и фашисти. #засраметесебе ! 2/3 от населението не ги искат и тия продължават да се правят на глухи червени бабички.

AnarchyBoy
07-16-2013, 12:07
Честито на всички приети!..

Щастливо ми е, вече съм студентче... 8-)

TheBeliever
07-16-2013, 12:15
Честито на всички приети!..

Щастливо ми е, вече съм студентче... 8-)

Честито.


Нищоправенето продължава с пълна пара. За четвърти пореден ден се излежавам с коктейлче в ръка. Не съм изтрезнявала напълно от петък насам. Нямам и намерение. Тази седмица е моето време за релакс.

heartshapedbox
07-16-2013, 12:16
^ Честито!

Объркана и тъжна.
Май категорично няма нас вече.

granger
07-16-2013, 12:23
ААААААААААААААААААА, НЕ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ МЯСТО ОТ КЕФ! ПРИЕТА,ПРИЕТА,ПРИЕТА СЪММММММ!

AnarchyBoy
07-16-2013, 12:25
ААААААААААААААААААА, НЕ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ МЯСТО ОТ КЕФ! ПРИЕТА,ПРИЕТА,ПРИЕТА СЪММММММ!

Честито.. 8-)

granger
07-16-2013, 12:27
И на теб! Ох,олекна ми!

shusha
07-16-2013, 12:51
Чеситито на всички приети :)

спи ми сее

Chacho
07-16-2013, 12:58
ААААААААААААААААААА, НЕ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ МЯСТО ОТ КЕФ! ПРИЕТА,ПРИЕТА,ПРИЕТА СЪММММММ!

Честитка, баце! Заслужено ;)

granger
07-16-2013, 13:16
Мерси, Чачез!
И на Шуша!

AnarchyBoy
07-16-2013, 13:53
Чеситито на всички приети :)


Мерси, лИбов.. :oops:

granger
07-16-2013, 14:39
Благодаряяяяяяяяяяяяя :*

babity
07-16-2013, 14:52
Не съм свикнала да е тук. Беше ми трудно да свикна с липсата, а сега вече не искам да свиквам, че е тук, защото е временно и после пак ще има сътресения. Обаче за т'ва мисля само аз и никой не желае да ме щади. Нямам намерение да ставам ничия бавачка. Надявам се скоро другите да се приберат за да създават забавления и без т'ва винаги съм била мнооого назад след тях.

Пък и нещо ми се излиза по ковъри, д г е. А дано утре малко т'ка да си угодя вече :D

bloodyF
07-16-2013, 15:38
ПРИЕТА! :)

Chacho
07-16-2013, 15:43
Аре и на Ивето честито!

XTREMEFREERIDE
07-16-2013, 17:01
Честитка, студентчета! :*

DisappointedDreamer
07-16-2013, 17:54
Покорени върхове; 2 пещери, няколко манастира. Кеф ми е 8-) Ама вкъщи е най-хубаво 8-)

paradosou
07-16-2013, 18:11
^Къде скиташ? ;р
Едит: честито на приетите!)

DisappointedDreamer
07-16-2013, 18:19
^Къде скиташ? ;р
Едит: честито на приетите!)

из БГ.
Покорен връх Безбог в Пирин; Дяволското гърло (пещера) + Ягодинската пещера; Бачковския манастир и мноооогооо селца и градчета :3333

shusha
07-16-2013, 18:23
Сега ми стана тъжнооооо

AnarchyBoy
07-16-2013, 18:32
Яко ми е.. сънн.. 8-)

shmatarok
07-16-2013, 19:03
зле.
искам да си почина.
и ми писнА тоя дъжд, всичко мокро, излизаше ми се, 'ма ми е студено, изморено, криво, изнервено, гадно и не ми се ще да развалям и чуждото настроение.
Мно'л жалко за деня, имаше потенциал и то доооста.
Whatever.

babity
07-16-2013, 20:27
Пасивната ми агресия се изсипва с невероятна силна върху мен самата. Ама... знам, че няма смисъл да трупам, но и разговорът няма да помогне особено... И утре ще трябва да го видя вече, защото няма как да отлагам вече. В крайна сметка... дължа му адски много. Тя пак ще си отиде (не че сега и отделям каквото и да е внимание) и аз пак ще легна на него. Но тази агресия и нетърпимост... не бях такава... И леко започвам да се чудя дали изобщо има някакъв смисъл и все повече и повече се убеждавам, че няма и започва да се прокрадва и някаква празнота... Трябва да взема светкавични мерки, а нямам идея какви да са.