PDA

View Full Version : За първи път на почивка с гаджето



Revenge_
07-07-2013, 14:22
И така здравейте! Отварям тази тема защото ми предстои нещо като първа почивка с моят приятел . И така той има кандидат студентски изпити и ще сме в съответният град където се намира университета около седмица . Заедно сме от доста време до за първи път ще сме сами а толкова време . Аз го чакам с нетърпение момента на заминаването и той също е да на него му е и малко притеснено дали ще се справи с изпитите но това като чели е по на заден план . Имам известни притеснения дали няма да възникнат някакви несъответствия аз искам това ти онова и така нататък , мисля че ме разбирате за какво иде реч . Някакви съвети какво да не правя и с какво да се съобразявам .... Искам просто да си прекараме перфектно през дните който са му свободни .


П.П. Моля ви да не почвате с негативните коментари сега. :)

granger
07-07-2013, 14:27
Като си вкарваш филми не си помагаш. Просто си се дръж нормално. Няма да стане кой знае кво, подкрепяй го за изпитите и толкова. Прекарвайте си добре,не може само ти да се грижиш всичко да е наред,ако той е крив, просто остави да му мине и толкова.

PainMonopoly
07-07-2013, 14:56
Не се опитвай да го планираш, всичко ще си се случи просто. Едва ли имате чак такива несъвместими вкусове, че да има неща, които на единия от вас му се правят, а на другия не му се. Все пак сте гаджета.

sexa_na_kompleksa
07-07-2013, 15:49
Щом се познавате от доста време, надали тази една седмица ще бъде много по-различна. Правете нещата, които обичате, и не му мисли много. Приеми го и като малък тест за вашата връзка - ако не можете да изкарате една седмица съвместно съжителство, на къде отива връзката ви?

Revenge_
07-07-2013, 16:46
Да да прави сте ще оставя нещата просто да се случват :)

SpiritInBlack
07-07-2013, 17:51
Аз имам по-големи проблеми при първа почивка без гаджето - още като не е свикнала :D

Smrazqvashta
07-07-2013, 17:59
Само да уточня, че това не е почивка. Почивката е когато и двамата нямате никакви ангажименти и се отдадете единствено и само на себе си.
Вашето ще е съвместно живеене за седмица, което също не е лошо, разбира се. Дръж се нормално, бъди себе си и всичко ще е ток и жица.

anonymous708973
07-07-2013, 18:05
Не знам дали вашето се брои за почивка, но ключовото е да има компромиси. Ако той решава да започне деня по един начин, а ти по съвсем друг, угоди му за единия ден, а той за следващия :)
Като бях на море с приятеля си и компания, полудявах, защото съм свикнала в 11 да съм на плажа, а ние едвам опирахме до водата в 15ч. Не направих проблем, защото сметнах, че най-важното е, че сме заедно. Казвам го, за да си направиш сметката как да действаш и дали приятелят ти е склонен на компромис.

Revenge_
07-07-2013, 18:34
Да аз знам, че това не е почивка като почивка но така го казах . Просто много го обичам и искам да се чувства добре и да му е спокойно и т.н и да аз съм склона към компромиси и то повече от него защото все пак той трябва да се концентрира и в изпитите не да ми ходи по дупето :Д

BlueFace
07-07-2013, 19:04
Като му хвърляш по един як секс преди и след всеки изпит всичко ще е супер ; )

NikafNqkaf
07-07-2013, 19:11
Като му хвърляш по един як секс преди и след всеки изпит всичко ще е супер ; )

Абсолютно :]

Revenge_
07-07-2013, 19:14
:д ееее хаха :Д има и физически изпит там ше тря да почива преди това :Д

NikafNqkaf
07-07-2013, 21:14
Е, тъкмо де, ще го заредиш с енергия :D

Loken
07-09-2013, 17:23
http://www.teenproblem.net/a/1-lubov_and_sex/40871-saveti-za-parvata-pochivka-s-gadzheto/