PDA

View Full Version : Смешно помощ!



greenblood
07-07-2013, 17:26
Здравейте на всички в теен проблем. Имам един проблем които ми се появи преди година някъде. По ръцете и краката ми се появиха едни жълто кафяви петна бяха доста големички но минаха. Сега пак тези дни започнаха да ми се появяват същите тези петна но в по малки размери и по малко като брой. Но взех да се притеснявам от какво ли може да се получават тези петна и дали са опасни.

shusha
07-07-2013, 17:35
Лекар.

magneticfields
07-07-2013, 18:13
Лекар. А дали това е сПешно, или сМешно ти си преценяш.

Minwu
07-08-2013, 21:57
При нарушаване на работата на жлезите с вътрешна секреция (надбъбречни, полови жлези), заболявания на черния дроб и жлъчката, продължителни интоксикации при различни хронични инфекции (туберкулоза, малария) по някои участъци от кожата, най-често по лицето, шията, китките на ръцете, се отлага голямо количество пигмент. Петна могат да се появяват и в резултат на нарушение на обмяната на веществата или на витаминния баланс, особено често при недостиг на витамин С. Нерядко пигментация се развива при злокачествени образувания на хипофизата, при хипофизарна недостатъчност, при Базедова болест, след продължителен прием на някои лекарства и др.

Имаш ли бели/жълти налепи по езика като се събудиш сутрин?

NikafNqkaf
07-08-2013, 22:37
На ви лекар ся, ахахахах

abi4kota
07-10-2013, 21:16
Дерматолог! ;)

LipSy
07-11-2013, 11:37
Отиди на кожен лекар, той би трябвало да ти помогне.