PDA

View Full Version : Сайт за качествени добавки



ararat
07-07-2013, 19:21
Взех си едни добавки от fitness1.bg ( whey protein и креатин монохидрат na optimum nutrition), но не останах доволен. И двете добавки съм ги ползвал преди, от същата компания, но произведени в САЩ. Тея бяха от Европа някъде, креатина уж беше микронизиран, а беше като брашно, направих си зареждащата фаза, не съм усетил почти нищо. Преди като взимах същия протеин можех да тренирам 7 дни последователно и се възстановявах перфектно, сега от три дена ме болят още трицепсите, че и гърдите даже. Което ме навежда на мисълта, че и има на самите добавки нещо. Мислех да пробвах от бб-тийм-а, но ако знаете някакви други сайтове, ще съм изключително благодарен.

redbul2
07-07-2013, 20:33
Сигурно проблемът е в добавките,а не толкова в сайта. Ако закупиш от друг сайт същите добавки проблемът си остава. То е като разните магазини от копито си купуваш една и съща марка телевизор. Проблемът е в твоя телевизор и фирмата,която го произвежда,а не в различните търговци,които го продават.
Но все пак можеш да опиташ например със сила.бг,който мисля е най-големият сайт за хранителни добавки.

DownloadVirus
07-07-2013, 21:08
И какво общо има точно протеинът ,който си пил с начина ,по който се възстановяваш не успях да разбера..По-скоро си гледай тренировките и храната,че то от протеин,ако чакаш възстановяване ..Или ти само на прахчета караш? Креатинът преди като вземал действал ли ти е и по какъв начин си забелязвал ефекта? Ето на мен например не ми действа и това не е от марката или сайта.

firstdiesel
07-08-2013, 09:07
монохидрата се зарежда един път! след това само се поддържа, ти не трябва да си ял месо и да не си пил креатн 1 година за да усетиш ефект като при зареждащата фаза ..... друг е въпроса дали е нужно да правиш зареждаща фаза, пий си креатина по 5-10г дневно и ефекта ще е същия (само че ще отнеме повечко време), хем ще си спестиш пари за креатин, хем няма да се зориш да пиеш вода за да не се натровиш от тоя креатин .. след 2 месеца прием на креатин, спри да го приемаш за 1 месец, не че ще умреш просто се насищаш на него и никва работа не ти върши

а до мускулната треска и протеина .... то зависи как тренираш, ако правиш тежки серии ако щеш да си на стероиди пак ще имаш мускулна треска

мускулната треска не е точен бенчмарк за ефекта на суплементите

пп: не защитавам производителите на добавки! някои си се ебават много мощно, особено като продуктите им са за БГ

ararat
07-08-2013, 09:50
Благодаря за отговорите, сетих се, че ще стане нещо подобно. Не съм разказал цялата история, понеже не ми се занимаваше. Както и да е, ще се оправим сами.

D*Rose
07-08-2013, 10:07
Някои креатини даже не изискват, дори и не препоръчват зареждаща фаза, без значение дали го пиеш за 1ви или за 101ви път.

А на Optimum Nutrition ако си взел точно Gold Standart (в Европа се прави в Ирландия мисля, а другия си е американския от САЩ - разликата е във вкуса, тъй като европейските норми за производство на хранителни добавки не толерират овкусителите, които ги има в американския вариант)... таа ако си взел 100% whey gold standart аз дори чух, че са го развалили по принцип, нищо, че едно време беше наистина №1 протеин, един приятел даже го пи, доволен остана, но очакваше повече.

s0b1esk1
07-08-2013, 16:46
кво се тормозиш с тия креатинчета, я се разрови тука: steroidiml.com