PDA

View Full Version : Първа среща



Takaki Tono
07-07-2013, 20:32
Здравейте, нинджи. :) Значи запознах се с едно момиче, започнахме да си пишем, да се опознаваме и т.н. И честно казано тя много ми допадна. Не само като външност, но и като характер, имаме общи интереси. Не е момичето тип " квартална принцеса" която само живее за лайкове във ФБ. Не е типа момиче което умира за мъжкото внимание, в смисъл не е поредната кифла, изглежда като сериозно момиче.
Та предложих и преди 2-3 дена да се видим идната седмица и тя се съгласи.
Въпросът ми е как да се държа, за да разбере че имам сериозни намерения т.е. повече от приятелски. Предишните 2 пъти не ми се получи :D вината за което е изцяло моя.
И един въпрос към женската част от форума- какво означава ако се съгласите да се видите с момче което познавате съвсем от скоро?
П.С. На 19 сме :)
Благодаря за отделеното време!

Pos7_
07-07-2013, 22:51
Дръж се спокойно, не се притеснявай, бъди себе си. Задавай и всякакви въпроси, така ще се отпуснете и двамата. В края я прегърни и и кажи, че искаш пак да се видите, защото ти е било много приятно (или нещо от тоя сорт). Най-важното е да не спирате да си говорите, защото може да те помисли за сдухан и скучен. Дано съм помогнал и успех! :)

pifiella
07-07-2013, 22:58
На 19,леле.

BlueFace
07-07-2013, 23:06
Аз не съм от женската част, но все пак мога да ти отговоря на въпроса - означава, че си и допаднал, приятно и е да комуникира с теб и иска да се опознаете по-добре.

А за това как да се държиш, за да и покажеш, че имаш по-сериозни намерения - Прави и по някой друг комплимент, но не прекалявай. Може да и кажеш нещо от сорта на "Много ми е приятно времето прекарано с теб". Разпитвай я какво харесва да прави и и кажи, че би било готино ако някой път отидете двамата. Нещо от този сорт. Трудно е да се дават такива съвети, защото при всеки е индивидуално. Чрез целувка недвусмислено ще заявиш намеренията си, но по-добре да изчакваш до 2рата среща според мен : )

AnzaRe
07-07-2013, 23:48
щОМ ти изглежда като нормално момиче браво

PainMonopoly
07-08-2013, 07:11
Търси физическа близост - сядай възможно най-близо до нея, докосвай я колкото можеш повече (естествено трябва да го направиш да изглежда непринудено).

Също така можеш да отвориш темата за секс, ест не по просташки начин, просто някакъв разговор на който темата е секс.

Като си тръгвате я гушни. Не се опитвай да уговаряш следващата среща още по време на тази, изчакай половин-един ден след това и ѝ пиши да се видите пак.

Amore-Mio*
07-08-2013, 10:43
Просто се дръж естествено.
Защото едва ли щеше да излезе с теб, ако не й допадаше.

Takaki Tono
07-08-2013, 21:31
Ок, мерси за съветите :))

Tsukuda_Hiroshi
07-09-2013, 17:33
Тоно-кън, според мен трябва да си дадеш малко време. Не можеш да знаеш каква е докато не се поопознете, а до колкото ми става ясно, познаваш я от сравнително скоро. Може да се окаже, че виждаш това, което ТЯ иска да видиш. Замисли се! Бъди "сатори"!

Баща Ти
07-09-2013, 18:15
Говорете си. Ако си тъп селтак и няма какво да разкажеш, я остави тя да приказва. Поддържай разговора и вкарвай закачки. В никакъв случай не й се вързвай. Ако имате разногласия за нещо - не спори, но не се съгласявай с нея, за да й се докарваш. Никой не обича слабохарактерни мъже. Помни, че имаш топки и има още хиляди жени около тебе.

Докосвай я, ходете под ръка, по някое време си намери топките и я хвани за ръката. Ако си достатъчно мъж я целуни и всичко е точно.

Tsukuda_Hiroshi
07-09-2013, 18:43
Почти съм съгласен с Баща Си... :)

Fantasyyy
07-09-2013, 19:51
Ами най-важното е да бъдеш себе си,а не да се правиш на някъв дет не си.Не се притеснявай,говорете си много за да може и тя да се поотпусне и ще видиш как ще откриете общи интереси.А на края и кажи че си си прекарал много хубаво с нея(или нещо от сорта). Айде успех!